UFC Fight Night: Kattar vs. Allen (29.10.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1665639474420.png


 
Myslicie ze Vanderaa zaliczy 5 z rzedu porazke z debiutujacym w UFC Dominikanczykiem? Nie widzialem jego walk, co mam w planie dzisiaj nadrobic, ale gosc oprocz Contendera mial juz przygody w LFA czy Bellatorze. Kurs aktualnie w okolicach @1.50
 
Witam wszystkich, po miesiącach zbierania doświadczenia w typowaniu UFC, pragnę się przywitać oraz zaproponować swoje typy na najbliższą galę amerykańskiego giganta.

Jacoby - mnie również wydaję się lepszy kickboxersko, a z racji tego że obydwoje z Khalilem preferują stójkę, to wydaję mi się że to były zawodnik Glory z lepszym zasięgiem powinien triumfować
Kattar - spodziewam się, że doświadczenie w toczeniu 5pięcio rundówek przez Calvina zaprocentuję oraz klasa pokonanych przeciwników, dodatkowo dobbre tdd oraz łokcie ostre jak brzytwy, powinny utorować drogę do zwycięskiej decyzji, a po tym kursie tym bardziej się skuszę w myśl, że będzie to prawdziwa weryfikacja anglika

Dodatkowo rozważam Dolidze, do teraz sobie pluję, że po dłuższym rozważaniu nie zagrałem go z Kylem Daukausem, gdzie rozgromił go w ponad minutę, imo z Hawesem powinien sobie również poradzić, kusi kursik
 
Witam wszystkich, po miesiącach zbierania doświadczenia w typowaniu UFC, pragnę się przywitać oraz zaproponować swoje typy na najbliższą galę amerykańskiego giganta.

Jacoby - mnie również wydaję się lepszy kickboxersko, a z racji tego że obydwoje z Khalilem preferują stójkę, to wydaję mi się że to były zawodnik Glory z lepszym zasięgiem powinien triumfować
Kattar - spodziewam się, że doświadczenie w toczeniu 5pięcio rundówek przez Calvina zaprocentuję oraz klasa pokonanych przeciwników, dodatkowo dobbre tdd oraz łokcie ostre jak brzytwy, powinny utorować drogę do zwycięskiej decyzji, a po tym kursie tym bardziej się skuszę w myśl, że będzie to prawdziwa weryfikacja anglika

Dodatkowo rozważam Dolidze, do teraz sobie pluję, że po dłuższym rozważaniu nie zagrałem go z Kylem Daukausem, gdzie rozgromił go w ponad minutę, imo z Hawesem powinien sobie również poradzić, kusi kursik
Witamy serdecznie świeżą krew :bleed:
 
Kattar - jak było wspomniane w innym dziale. Dodatkowo kurs wzrósł co jeszcze bardziej zachęca. Polecam obejrzeć 3 runda Allena z Yusuffem. Jeśli wyjdzievw podobnej dyspozycji to Kattar go wykończy w 4 5 rundzie.
Griffin - Means czesto zostawał zraniony, myślę, że to może zakończyć się przedwcześnie.
 
Cortes-Acosta jak przegra to może od razu pakować mandżur do jakiegoś PFL albo Bellatora, lepiej nie mógł trafić w debiucie, jak nie ubije leszcza Vandery, to nie ma tu czego szukać.
 
Cortes-Acosta jak przegra to może od razu pakować mandżur do jakiegoś PFL albo Bellatora, lepiej nie mógł trafić w debiucie, jak nie ubije leszcza Vandery, to nie ma tu czego szukać.
Ubije lekko. Będę w szoku jak się to nie stanie. Mam go na mocnym kuponie.
 
Witam wszystkich typerów wszechstylowej walki wręcz :kis:

Arlovski vs. Rogerio De Lima -
Powyżej 1,5/2.5 rundy - 1.40/1.65

Jacoby vs. Rountree - Jacoby win/Powyżej 1.5 rundy - 1.57/1.60

Cortes-Acosta vs. Vanderaa - Cortes-Acosta win/Powyżej 1.5 rundy - 1.47/1.70
 
Vanderaa nie jest tak słaby, jak pokazują jego ostatnie wyniki. Być może w tym momencie walczy o pozostanie w UFC, wg mnie walka 50/50, więc ~2.75 Vanderaa wygląda dobrze.
 
Witam wszystkich typerów wszechstylowej walki wręcz :kis:

Arlovski vs. Rogerio De Lima -
Powyżej 1,5/2.5 rundy - 1.40/1.65

Jacoby vs. Rountree - Jacoby win/Powyżej 1.5 rundy - 1.57/1.60

Cortes-Acosta vs. Vanderaa - Cortes-Acosta win/Powyżej 1.5 rundy - 1.47/1.70

3/6 licząc ten wałek na Jacobym
 
Witam wszystkich, po miesiącach zbierania doświadczenia w typowaniu UFC, pragnę się przywitać oraz zaproponować swoje typy na najbliższą galę amerykańskiego giganta.

Jacoby - mnie również wydaję się lepszy kickboxersko, a z racji tego że obydwoje z Khalilem preferują stójkę, to wydaję mi się że to były zawodnik Glory z lepszym zasięgiem powinien triumfować
Kattar - spodziewam się, że doświadczenie w toczeniu 5pięcio rundówek przez Calvina zaprocentuję oraz klasa pokonanych przeciwników, dodatkowo dobbre tdd oraz łokcie ostre jak brzytwy, powinny utorować drogę do zwycięskiej decyzji, a po tym kursie tym bardziej się skuszę w myśl, że będzie to prawdziwa weryfikacja anglika

Dodatkowo rozważam Dolidze, do teraz sobie pluję, że po dłuższym rozważaniu nie zagrałem go z Kylem Daukausem, gdzie rozgromił go w ponad minutę, imo z Hawesem powinien sobie również poradzić, kusi kursik
Gala minus, znów Dolidze nie pograny...

Szkoda Calvina, znów kontuzja w main evencie już 3 w obrębie kilku miesięcy obok Rakićia i Ortegi.
 
Back
Top