UFC Fight Night: Kara-France vs. Albazi (03.06.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1685094774042.png

 
Mnie korci Miller na jakims mniejszym kuponie, moze z Eliottem i Albazi/Kara bez decyzji

Pineda tez wg mnie dobry dog
 
Uważacie, że stawianie teraz na Eliota to dobry pomysł? On tam ma teraz rozpierdol w życiu i obawiam się, że ta walka nie jest teraz dla niego priorytetem i może do niej podejść jak do zwykłej wpłaty, której zapewne teraz potrzebuje.

Oczywiście mogę się mylić, nie jest to analiza sportowa :beczka:


edit:
4 razy powtórzyłem "teraz", nieświadomie. Celowo nie poprawiam, to musi coś znaczyć.
 
Subiektywna sprawa, dla jednego rozpierdol, inny poczuje ulgę ze pozbyl sie gada. Widzialem go u Helwaniego i nie wygladal na rozpierdolonego.
 
Eliot wydaje się mimo wszystko być silny psychicznie. Tą Mazano to j.... tak samo Crooma. Przeciwnik na papierze jak najbardziej do zrobienia, pozostaje tylko pytanie z jakim nastawieniem wyjdzie.
Kai - kurs złoto, moim zdaniem wybroni prób obaleń, lepiej poukładany stójkowo, świetny klub, z Moreno wyglądał wyśmienicie do czasu nokautu.
Guram - lepszy zawodnik, silniejszy, Mullarkey będzie bity
 
Eliot wydaje się mimo wszystko być silny psychicznie. Tą Mazano to j.... tak samo Crooma. Przeciwnik na papierze jak najbardziej do zrobienia, pozostaje tylko pytanie z jakim nastawieniem wyjdzie.
Kai - kurs złoto, moim zdaniem wybroni prób obaleń, lepiej poukładany stójkowo, świetny klub, z Moreno wyglądał wyśmienicie do czasu nokautu.
Guram - lepszy zawodnik, silniejszy, Mullarkey będzie bity
Guram wypadł, Mullarkey z jakims debiutantem bedzie sie spawał
 
Tez tak myslalem, dzieki

Lece chyba z kuponem:
Elliott
Silva
Pineda/Caceres - przed czasem
Franca/ Albazi - przed czasem

Tak dopomoz buk
 
WAR Eliott:


A tak serio to powinien ugrać jeśli głowa zagra.
Gafurov z drugiej strony zapaśniczo powinien być lepszy. Wytrzymał chociażby z potworem Linekerem. Kurs zacny dlatego próbuję.
 
Ależ wałek w me. Kto punktuje tulenie i bycie pasywnym. Do tego znacząca różnica ciosów na korzyść Kaia. Ch z tymi sedziami
 
Back
Top