UFC Fight Night: Imavov vs. Gastelum (14.01.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
Mozna powoli atakowac juz nowy rok, oby byl jeszcze lepszy bukmachersko niz obecny...

1671355162588.png


 
Chyba bez niespodzianek, ale wstępnie bez znajomości kursów:
Rakhmanov @1.3 - z walki na walkę wydaje się, że może to być przyszły mistrz. To z jaką łatwością wchodzi do klatki i wykonuje plan jest niesamowite. Neal jest dobry, ale zostanie przeleżane albo przegra przed czasem po GnP.
Imavov - Gastelum to cień samego siebie Imavov ciągle się rozwija. Fajna stójka, dobre warunki. Grubcio ma czym uderzyć, ale jego dyspozycja po takiej przerwie to jedna wielka niewiadoma.
Rębecki @1.25 - po tym kursie ciężko polecać. Raczej wygra, ale kurs niski.
Bashrat - ale kurs pewnie nie będzie warty gry.
Jackson - może być ciekawym underdogiem.
 
Chyba bez niespodzianek, ale wstępnie bez znajomości kursów:
Rakhmanov @1.3 - z walki na walkę wydaje się, że może to być przyszły mistrz. To z jaką łatwością wchodzi do klatki i wykonuje plan jest niesamowite. Neal jest dobry, ale zostanie przeleżane albo przegra przed czasem po GnP.
Imavov - Gastelum to cień samego siebie Imavov ciągle się rozwija. Fajna stójka, dobre warunki. Grubcio ma czym uderzyć, ale jego dyspozycja po takiej przerwie to jedna wielka niewiadoma.
Rębecki @1.25 - po tym kursie ciężko polecać. Raczej wygra, ale kurs niski.
Bashrat - ale kurs pewnie nie będzie warty gry.
Jackson - może być ciekawym underdogiem.

D. Jackson będzie faworytem i to nie zdziwię się jak niemałym
 
Strickland @1.93

Wydaje mi się, że Imanov w 5 rundowej bitce nie wygra z przygłupem, po 2 rundach z Buckleyem był zgrzany, po za tym ciężko mu szły obalenia, a TDD Stricklanda stoi na znacznie wyższym poziomie niż u murzyna. Tutaj presja w stójce powinna zrobić robotę, rusek nie jest zły, dużo kopie, ale boks ma na pewno gorszy, wiadomo, że na 5 rund przygotuje się inaczej niż na 3x3, ale mimo wszystko wydaje mi się, że on ma liche cardio.
Ogólnie to nie sądzę żeby Strickland dał się wciągnąć do parteru, a ruski może się wypompować jak będzie szukał na siłę obaleń.

#teamprzygłup :werdum:
 
Też sądzę że cymbał weźmie, może przed czasem pogram przy dobrym kursie.

Ciężko widzę to UFC, pójdzie jakaś tasiemka raczej z łączonymi rundami.
Rozmyślam nad Ribeiro przed czasem, Koplov i Soriano 1,5 rundy, i 50K nie skreślałbym ew. może przed czasem któryś skończy hmm
 
Strickland @1.93

Wydaje mi się, że Imanov w 5 rundowej bitce nie wygra z przygłupem, po 2 rundach z Buckleyem był zgrzany, po za tym ciężko mu szły obalenia, a TDD Stricklanda stoi na znacznie wyższym poziomie niż u murzyna. Tutaj presja w stójce powinna zrobić robotę, rusek nie jest zły, dużo kopie, ale boks ma na pewno gorszy, wiadomo, że na 5 rund przygotuje się inaczej niż na 3x3, ale mimo wszystko wydaje mi się, że on ma liche cardio.
Ogólnie to nie sądzę żeby Strickland dał się wciągnąć do parteru, a ruski może się wypompować jak będzie szukał na siłę obaleń.

#teamprzygłup :werdum:
Może się przypierdalam ziomuś ale aż razi w oczy.

Nie Imanov a Imavov, nie rusek a francuz i nie 3x3 a 3x5 :eddieconspiracy:
 
Co by nie było to Strickland to twardy jegomość. Imavov gdyby nie problemy kondycyjne byłby faworytem. Sean mimo, że walkę bierze z krótkim wyprzedzeniem to raczej jest w treningu jako takim a nie wstał z kanapy. Druga sprawa, że to chyba jedna z łatwiejszych dróg by dostać TS-a. Jedyne co trochę martwi to nastawienie Sean-a. Z Canonierem zamiast napierać to był pasywny, jak to mówili na sparingach i w gadce "wchodzę tam by zabić" w klatce "tys tys". W początkowych rundach Imavov będzie niebezpieczny, ale im dalej w las tym Sean powinien zdobywać przewagę. Po kursie underdoga spróbuję z Rębeckim i może Andrade (niestety zaliczyła spory spadek z @1.6).
 
Co by nie było to Strickland to twardy jegomość. Imavov gdyby nie problemy kondycyjne byłby faworytem. Sean mimo, że walkę bierze z krótkim wyprzedzeniem to raczej jest w treningu jako takim a nie wstał z kanapy. Druga sprawa, że to chyba jedna z łatwiejszych dróg by dostać TS-a. Jedyne co trochę martwi to nastawienie Sean-a. Z Canonierem zamiast napierać to był pasywny, jak to mówili na sparingach i w gadce "wchodzę tam by zabić" w klatce "tys tys". W początkowych rundach Imavov będzie niebezpieczny, ale im dalej w las tym Sean powinien zdobywać przewagę. Po kursie underdoga spróbuję z Rębeckim i może Andrade (niestety zaliczyła spory spadek z @1.6).
Ja bym stawiał na tego stricklanda , ale właśnie chodzi o to jego nastawienie... To jest to co troche martwi. Ale myślę , że i tak wygra , bo ten imavov to przeciętny , a jego cardio gorsze.
 
Ktos wie co sie odjebalo z MMA w bet365? Zniknelo z zakladek i nie mozna edytowac kuponu
 
Za drobne pograłem również Barcelos-a, ciężko przejść obojętnie obok kursu @7. Jak wspomniałem faworyzuje Umara, ale po tym kursie uważam, że warto spróbować.
Ja uważam że mimo wszystko nie warto. Jeśli taki Henry zrobił Brazylijczyka w stójce to i Umar powinien zrobić, jego kopnięcia to poezja.
 
Back
Top