UFC Fight Night: Holm vs. Vieira (21.05.2022)

gostyniak

Jungle Fight
Welterweight
D44B56CA-7D67-4A4D-962C-34F58304333C.jpeg



 
Nie za wysoki kurs na Todorovica ?
Biorąc pod uwagę, że obaj walczą w stójce, a bambo ma sporą przewagę zasięgu + tendencja serba do blokowania ciosów głową to kursy w sam raz. Todorovic sam wystawi łeb pod pięści murzyna, a Cihidi to wykorzysta i urwie mu głowę, Dusko jest tak dziurawy w stójce, że nie ma co na niego stawiać w takich walkach.

Njokuani @1.57
Przed czasem też wezmę jak będą kursy, idealny rywal dla niego.
 
Biorąc pod uwagę, że obaj walczą w stójce, a bambo ma sporą przewagę zasięgu + tendencja serba do blokowania ciosów głową to kursy w sam raz. Todorovic sam wystawi łeb pod pięści murzyna, a Cihidi to wykorzysta i urwie mu głowę, Dusko jest tak dziurawy w stójce, że nie ma co na niego stawiać w takich walkach.

Njokuani @1.57
Przed czasem też wezmę jak będą kursy, idealny rywal dla niego.
Popieram, i chyba trudno coś dodać. Również chyba jedyny bet jaki brałem pod uwagę. Czekam również na kursy przed czasem

Z mniej pewnych zastanawiałem się nad:

Holm @1.4 - Doświadczono weteranka, która walczyła już chyba z każdym. Świetna kick-bokserka, którą ciężko przewrócić. Znaczne doświadczenie w 5 rundowych pojedynkach. Mistrzyni Tyś-tyś powinna utrzymać walkę w stójce i wypunktować decyzję. Przeciwniczka mocna fizycznie, ale jeśli nastawi się na kontry jak w walce z Tate to najlepszym betem byłaby decyzja w walce. Ostatnia walka Vieiry mogła iść na korzyść Tate gdyby nie obrażenia.

Colares @1.6 - każdy, dosłownie każdy kto będzie unikać parteru i ma w miarę ogarniętą stójkę jest w stanie zrobić Hoopera, który jest inną wersja Bena Askrena. Kilka razy Hooper dał zarobić m.in. z Cacaresem i Petersonem. Niestety aktualnie jest underdogiem, co zmniejsza atrakcyjność betu. Colares posiada czarny pas więc w jakimś stopniu powinno mu się udać zniwelować główny atut Hoopera. Martwi trochę znaczna przewaga warunków fizycznych Hoopera, jednak biorąc pod uwagę umiejętności stójkowe i brak umiejętności ich wykorzystania nie jest to aż tak duży atut.

Martinez @1.5 - Martinez w stójce jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem, który statystycznie przyjmuje mniej obrażeń niż obecny przeciwnik. Ogólnie mimo wszystko raczej walka do obejrzenia bo pewnie będzie fajna wojna w stójce.

Almeida - przed czasem. Rywal do odprawienia przez GnP
 
Last edited:
Pereira @1.8 - dorzuciłem bo w porównaniu z Ponzibinio zrobił raczej krok w przód niż w tył. Niestety, ale kontuzje zniszczyły karierę Ponzibinio i raczej nie wróci do dawnej świetności. Mimo wszystko mniejsze stawki niż w przypadku Njoukani i Almeidy. Pereira to jednak Pereira.
 
Na dziś trochę pokombinowałem i spróbujemy tak:

Porter vs Almeida przed czasem + Njokuani vs Todorovic przed czasem + Ponzinibbio nie wygra na punkty + Liverpool
AKO:@2.56
Stawka:300 zł
Możliwa wygrana:675,84 zł

Holmes + Njokuani + Holm vs Vieira liczba rozpoczętych rund +3,5
AKO:@2.62
Stawka:150 zł
Możliwa wygrana:345,84 zł

Almeida + Morales vs Medic liczba rozpoczętych rund +1,5 + Pereira
AKO:@2.79
Stawka:100 zł
Możliwa wygrana:245,52 zł

Martinez na punkty + Holmes vs Amedovski liczba rozpoczętych rund poniżej 2,5 + Porter vs Almeida liczba rozpoczętych rund poniżej 2,5
AKO:@5.98
Stawka:10 zł
Możliwa wygrana:52,62 zł

O.Morales wygra na punkty + Holm wygra na punkty + Martinez na punkty
AKO:@14.96
Stawka:10 zł
Możliwa wygrana:131,65 zł

Anders wygra na punkty + Colares wygra na punkty
AKO:@11.85
Stawka:5 zł
Możliwa wygrana:52,27 zł
 
Na dziś trochę pokombinowałem i spróbujemy tak:

Porter vs Almeida przed czasem + Njokuani vs Todorovic przed czasem + Ponzinibbio nie wygra na punkty + Liverpool
AKO:@2.56
Stawka:300 zł
Możliwa wygrana:675,84 zł

Holmes + Njokuani + Holm vs Vieira liczba rozpoczętych rund +3,5
AKO:@2.62
Stawka:150 zł
Możliwa wygrana:345,84 zł

Almeida + Morales vs Medic liczba rozpoczętych rund +1,5 + Pereira
AKO:@2.79
Stawka:100 zł
Możliwa wygrana:245,52 zł

Martinez na punkty + Holmes vs Amedovski liczba rozpoczętych rund poniżej 2,5 + Porter vs Almeida liczba rozpoczętych rund poniżej 2,5
AKO:@5.98
Stawka:10 zł
Możliwa wygrana:52,62 zł

O.Morales wygra na punkty + Holm wygra na punkty + Martinez na punkty
AKO:@14.96
Stawka:10 zł
Możliwa wygrana:131,65 zł

Anders wygra na punkty + Colares wygra na punkty
AKO:@11.85
Stawka:5 zł
Możliwa wygrana:52,27 zł
Chyba przekombinowałeś ale zobaczymy
 
Nie da rady. Juz mam Almeide 1rd na kuponie :roberteyeblinking: i bardzo mocno wierze ze jest przyszloscia w LHW.
Walka odbędzie się w ciężkiej co może mieć niemały wpływ na przebieg. Almeida średnia stójka oraz niewiadoma kondycja, jeśli nie załatwi sprawy szybko to siłowanie się z cięższym rywalem który coś niecoś potrafi w zapasy i ma dobrą kondycje może się na nim odbić wydolnościowo.
 
Walka odbędzie się w ciężkiej co może mieć niemały wpływ na przebieg. Almeida średnia stójka oraz niewiadoma kondycja, jeśli nie załatwi sprawy szybko to siłowanie się z cięższym rywalem który coś niecoś potrafi w zapasy i ma dobrą kondycje może się na nim odbić wydolnościowo.
::snoopd::
IMG-20220521-WA0000.jpg
 
Jednak przerwa w graniu MMA, dobrze na mnie wpłynęła. Może trochę zacznę się udzielać znowu. Ale mam wrażenie, że forum trochę podumarlo i trzyma się na barkach ledwie kilku osób. Jest jakaś konkretna przyczyna? Czy faktycznie potworzyły się te "grupy" i tutaj już mało kto chce pisać?
 

Attachments

  • IMG_20220522_082741.jpg
    IMG_20220522_082741.jpg
    263.4 KB · Views: 54
  • IMG_20220522_082720.jpg
    IMG_20220522_082720.jpg
    122.2 KB · Views: 56
Back
Top