UFC FIGHT NIGHT: HOLLOWAY VS. RODRIGUEZ

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
uffu.jpg


UFC Fight Night: Holloway vs Rodríguez​

- typowanie redakcyjne​

Już w tę sobotę gala UFC Fight Night: Holloway vs. Rodríguez! Sprawdźcie jak to wydarzenie typuje redakcja MMARocks. Jednocześnie polecamy zapoznać się ze świetną ofertą legalnego bukmachera Betclic.

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

aesfafwwf.jpg


Holloway jest murowanym faworytem bukmacherów. Wydaje się, że słusznie. Patrząc przez pryzmat fenomenalnego występu z innym czołowym zawodnikiem kategorii piórkowej, Calvinem Kattarem, to aż grzechem byłoby nie stawiać go w tej roli. Odnoszę wrażenie, że "Błogosławiony" nadal rozwija się jako zawodnik. Wraz z utratą pasa poczynił znaczący progres w zakresie kopnięć, co w połączeniu z jego świetnym wyszkoleniem bokserskim, tworzy mieszankę wybuchową. Mimo wszystko, musi zachować pełne skupienie i nie może traktować nadchodzącej batalii tylko jako przystanek do trylogii z aktualnym mistrzem, ponieważ czeka go poważne wyzwanie w osobie piekielnie niebezpiecznego oraz nieprzewidywalnego Rodrigueza, który po wielu perypetiach wreszcie wróci do oktagonu UFC.

Nie jest tajemnicą, że Amerykanin - jak to ma już w zwyczaju - będzie chciał wywierać nieustanną presję, czego bardzo nie lubi Meksykanin, który po prostu gubi się walcząc na "tylnej nodze". W mojej opinii Holloway od początku narzuci swój styl, zamknie rywala na siatce, będzie wyprowadzał mnóstwo ciosów i w konsekwencji zwycięży na punkty. Tym samym zapewni sobie kolejną konfrontację z Alexandrem Volkanovskim o najwyższe trofeum.


aeggt.jpg

Na papierze zapowiada się wyrównane zestawienie, ale jak mawiają: waga ciężka rządzi się swoimi prawami, więc wszystko zdarzyć się może. To powiedzenie jest tutaj jak najbardziej adekwatne. Obaj zawodnicy to bezsprzeczni weterani największej organizacji MMA na świecie, którzy walczą ostatnio w kratkę, w związku z czym zapewne będą chcieli pokazać, że wciąż są w grze. Sądzę, iż wszechstronny Rothwell oprze swoją strategię na przeniesieniu walki do płaszczyzny parterowej i szybko podda przeciwnika, którego umiejętności grapplingowe pozostawiają wiele do życzenia.

Pełne typowanie redakcyjne gali na: https://cohones.mmarocks.pl/threads...-ufc-fight-night-holloway-vs-rodríguez.57855/
 
 
Na szybko:
Holloway, Holloway przed czasem
Rothwell
Woodson
Song
Moises

Underdog:
St Preux
 
OSP 2,15 - ten Lins oddał walkę praktycznie Arlovskiemu,nie robiąc nic by wygrać, kondycja średnia... co prawda on i OSP przegrali przez tko z Boserem, ale myślę że OSP może spokojnie go porobić ,a szczególnie na ziemi i firmówką von flue. OSP wygrywał z lepszymi zawodnikami niż Lins - Menifield, Tyson Pedro, Anderson czy ratunkowo z Lordem
Warto zaryzykować

Na resztę aktualizacji kursów STS czekam, bo oni jeszcze mają jak zwykle zestawienia anulowane
 
Podzielam zdanie przedmówców. Baeza vs Khaos to dla mnie 55/45 dla Williamsa. Mimo wszystko Baeza pokonał jedynie będącego poza swoim prime Browna. Khaos przewalczył za to z solidnym Moreno, znokautował speca od pierwszej rundy Al Hassana i dał wyrównaną walkę z poważnym Pereirą.
 
Zaryzukuję Nzechukwu 2.00 , po wpadnięciu w trójkąt Craiga na własne życzenie, 3 zwycięstwa z rzędu w tym szczególne ostatnie z Marquesem
Junga pamiętam z remisu z Samem Alveyem gdzie sędziowie wg mojej oceny pomogli mu, ale chyba nie tylko ja to widziałem.
 

Attachments

  • alvey.png
    alvey.png
    14 KB · Views: 23
Holloway przed czasem @2.25 - Max narzuci zabójcze tempo walki, które zapewni mu zwycięstwo w mistrzowskich rundach.
 
Zaryzukuję Nzechukwu 2.00 , po wpadnięciu w trójkąt Craiga na własne życzenie, 3 zwycięstwa z rzędu w tym szczególne ostatnie z Marquesem
Junga pamiętam z remisu z Samem Alveyem gdzie sędziowie wg mojej oceny pomogli mu, ale chyba nie tylko ja to widziałem.
Dwóch dziadów. Pytanie który wypadnie lepiej. Ja bym tego nie tykał.
 
Holloway wygra na punkty/ nie - Dobry typ? Kattar ledwo co wytrzymał a Rodriguez nie wytrwa przez znakomity boks Maxa
 
Max @.1.15 (bezpieczniej), Max przed czasem @2.25 - jedyne co mnie martwi to jak zwykle robienie wagi przez Hollowaya. W innym wypadku ten zawodnik jest po prostu czołówką. Max, Volkanowski, Ortego i długo nikt. Max w ostatniej walce pokazał się świetnie. Yair długa przerwa i problemy z kondycją. W tym wypadku Max to nie Korean Zombi, który będzie zmęczony w 4-5 rundzie. Max powinien swoją presją skończyć to w mistrzowskich rundach. 4 runda @12.5, 5 runda @17.5

Moises @1.4 - warunkami odstaje, mimo wszystko w ostatnich walkach zaprezentował się porządnie, walcząc z top 15. Na tle Islama również wyglądał dobrze. Wydaje mi się mimo wszystko, że doświadczenie będzie najważniejsze. W najgroźniejszej płaszczyźnie Alvareza Moises jest tak samo dobry, jak nie lepszy. Liczę, że po jakimś czasie wejdzie w klincz i tam sprowadzi Hiszpana do parteru i zwycięży na kartach punktowych. Alvarez jak najbardziej do gry LIVE.

Rothwell @1.62 - Jeden jak i drugi mają problemy z kondycją. Mimo wszystko postawię na bardziej sprawdzonego zawodnika, mierzącego się ze ścisłą czołówką swojej kategorii wagowej. Waga ciężka więc tutaj wszystko może się wydarzyć, najprawdopodobniej walka zakończy się przed czasem.

Williams @2.12 - Baeza został naruszony prawie w każdej walce, tutaj takie naruszenie może się dla niego skończyć ciężkim nokautem. Gdyby Baeza częściej schodził do parteru dałbym mu większe szanse, w ostatnich walkach jednak tego unikał. Na ten moment widzę możliwość zarobku więc postawie na underdoga, który pozytywnie mnie zaskoczył w ostatniej walce.
 
Opinia eksperta:
Holloway - Max mu wpierdoli, Rodriguez dostał Maxa za karę
Rothwell - dziwne zestawienie, Rothwell przegrywał ostatnio z takimi zawodnikami jak Tybura, JDS czy Arlovski, doświadczenie też po jego stronie a ten de Lima to nic specjalnego
Woodson - wiem że szczypior ale sobie poradzi

Song - młody talent, pewnie wygra z pomocą sędziów

A ja spadam udanej gali życzę :kis:
 
Back
Top