UFC Fight Night: Hall vs. Strickland (31.07.21)

Z tej gali Stricklanda pograłem po 1.6 i Barbarene po 1.35 , ogólnie gala nie porywa , pozdrawiam
 
Cosce vs Rowe - przed czasem @1.6 - jeden i drugi sporo zakończeń przed czasem. Ciekawie wygląda kurs na Rowe jako underdoga, który ma sporą przewagę warunków fizycznych.
Garcie przed czasem @2.1 - wydaje mi się, że Garcia podda rywala (3 z 5 przegranych przez poddanie).

Ogólnie gala ciężka do obstawiania. Jedynie Garcia i Lawrence (który wypadł) były najlepszymi betami.
 
Cosce vs Rowe - przed czasem @1.6 - jeden i drugi sporo zakończeń przed czasem. Ciekawie wygląda kurs na Rowe jako underdoga, który ma sporą przewagę warunków fizycznych.
Garcie przed czasem @2.1 - wydaje mi się, że Garcia podda rywala (3 z 5 przegranych przez poddanie).

Ogólnie gala ciężka do obstawiania. Jedynie Garcia i Lawrence (który wypadł) były najlepszymi betami.
Zgadzam się co do Rowe, fajne bjj, dobre warunki fizyczne, kondycyjnie też spoko. Jeśli Rowe nie da się ustrzelić to myślę że ma duże szanse na zwycięstwo.

Co do Garcii to nie wiem czy posiada tak dobre bjj jak Skelly czy Ramos którzy poddawali Chrisa, ja mimo wszystko widzę tutaj decyzje lub ko/tko ze strony Meksykanina.

Podoba mi się kurs na to że walka Benoit vs Adashev nie dotrwa do decyzji @2.19 oraz ten sam zakład w przypadku walki Baghdasaryan vs Anglin @1.85.
 
Cosce vs Rowe - przed czasem @1.6 - jeden i drugi sporo zakończeń przed czasem. Ciekawie wygląda kurs na Rowe jako underdoga, który ma sporą przewagę warunków fizycznych.
Zgadzam się co do Rowe, fajne bjj, dobre warunki fizyczne, kondycyjnie też spoko. Jeśli Rowe nie da się ustrzelić to myślę że ma duże szanse na zwycięstwo.
Mamy to ziomek :conorsalute:
na Fortunie mocno spierdoliło się stawianie LIVE na UFC.
W jakim sensie?
 
Strickland jak dzisiaj dostanie wjeb to odpuszczam tą bukmacherkę na jakiś czas. Te underdogi ostatnio siadają co chwilę dziwnym trafem...
 
Dla mnie Garcia 29-28 ale znów jakaś wyjebka.. gościu go obalał zaliczył w 1 rundzie znaczące trafienie bo kudłaty prawie deski zaliczył a tu taka decyzja... ja pierdole weź tu coś graj...
Ta trzecia runda dyskusyjna bo mimo ze obalił to nic nie zrobił z góry a w stójce był wpierdol od chrisa
 
Taka ciekawostka
Ostatnia gala weszło 8 underdogów na 11 walk
Dziś weszło 4 underdogów na 4 walki
ps. Byłby 5 underdog bo Kamaka by wygrał gdyby nie palec w oko
Także generalnie Panowie GRAMY UNDERDOGÓW TYLKO !!! :waldeklaugh: :waldeklaugh:
 
Hahahahha nie wierze... Barbareny kolejny :stevecarell:
Akurat barbarena nie był pewniakiem, wracał po przerwie a dwa ze jego zapasy nie są rewelacyjne. Gdzieś tam brałem pod uwagę ze Witt mimo ze jest na liścia to może go obalać.
 
Akurat barbarena nie był pewniakiem, wracał po przerwie a dwa ze jego zapasy nie są rewelacyjne. Gdzieś tam brałem pod uwagę ze Witt mimo ze jest na liścia to może go obalać.
Pewniakiem nie, ale faworytem tak
 
Back
Top