UFC Fight Night: Hall vs. Strickland (31.07.21)

barthez01

Bellator
Featherweight
 
Chavez i Garcia powinni ogarnąć swoich rywali.

Ten Shamil to nic ciekawego, Daukaus powinien go znokautować.

Strickland raczej wygra ale Hall udowodnił ze jest w stanie znokautować każdego w tej dywizji…

Mounir Lazzez

Edit. Myśle ze warto rozpatrzyć Barbarene, ten Witt jest na liścia
 
Last edited:
Nic ciekawego do gry tu nie widzę, na upartego można rozważyć:
Strickland
Garcia
Lawrence
 
Ja pogram raczej tak:
Garcia
Lawrence
Daukaus
Cosce

A z underdogów polecam rozważyć, bo ja raczej na pewno pogram:
Yahya
 
Jak wspomniał @jeffrey_ po większym kursie Strickland był do gry po teraźniejszym w walce z Hallem z syndromem Cerrona i Breesa raczej nie pogram. Za duża loteria.
Na ten moment za drobne: Garcia + Stickland + McKee.
Ktoś coś o Benoit vs Adashev? Benoit mimo wszystko walczył z lepszymi rywalami i nie przegrywał jakoś drastycznie. Na takiego Adashev-a chyba wystarczy a kurs nadal @1.7.
 
Strickland zamyka na 2200 nie wiem czy nie zamykać i nie brać 1200.. dawno już tego halla nie widziałem?? Dalej taki dziurawy i bez ognia??
 
Strickland zamyka na 2200 nie wiem czy nie zamykać i nie brać 1200.. dawno już tego halla nie widziałem?? Dalej taki dziurawy i bez ognia??
Przegrywał z dziadkiem Silva do momentu ko i wygrał na farcie z Weidmanem
 
Strickland zamyka na 2200 nie wiem czy nie zamykać i nie brać 1200.. dawno już tego halla nie widziałem?? Dalej taki dziurawy i bez ognia??
Strickland go zniszczy jedyna szansa to lucky punch bo dla mnie nic innego nie ma do zaoferowania
 
Chyba nikt nie typuje halla, poczekam najwyżej lekko skontruje za 300 ko halla bo na pkty tego wziąć raczej nie może a z poddania też nici jedynie jakieś kopniecie ala Van Damme lub jakiś lucky punch na kontrze
 
Karta sie posypała: Lazzez out, Daukaus vs Abduralhimov out, Alvey-Kopylov out,
 
Karta sie posypała: Lazzez out, Daukaus vs Abduralhimov out, Alvey-Kopylov out,
W sumie to były walki w których underdogi mogły sprawić niespodziankę, ale patrząc z punktu widzenia jako fan to szkoda walki Shamila z Daukausem
 
Kamaka męczył się z plackiem Tj Brownem którego Chavez na luzie rozpykal

Gruetzmacher to dno, Garcia powinien na luzie wygrać
07E2B1F4-1232-4941-A8EC-0F8C98B36D61.jpeg
 
Last edited:
Lawrence @1.62 - jeśli sprowadzi to powinien utrzymać rywala na ziemi.
Stickland vs Hall - przed czasem @1.6 - dwóch dobrych zawodników, z dosyć sporymi statystykami zakończenia przed czasem. Dodatkowo dochodzi 5 rund a w wyższych wagach często kończą się wcześniej zwłaszcza, że w tym pojedynku pewnie będzie sporo otwartych wymian.
Garcia @1.35 - powinien poddać rywala.
i for fun dodatkowo Benoit @1.72 - myśle, że ma szanse skończyć rywala przed czasem jednak jest to najbardziej ryzykowny typ na papierze.
 
Back
Top