UFC Fight Night: Grasso vs Shevchenko 2 [16.09.2023]

Ja się bym upierał przy zdaniu, że Shevchenko bardzo łatwo wypunktuje ta walkę dla siebie, obie wiedzą , że pierwsza walkę zdecydowanie pod kontrolą miała Valentyna i w sobotę w nocy tylko to potwierdzi, bardzo mi się też podoba jej motywacja na ta walkę, w każdym wywiadzie podkreśla że jest niesamowicie nastawiona na wygranie rewanzu. 1.6 przy takiej walce to prezent .
 
ja bym proponował tak. Grasso za 2.40. widziałem za 2.41 na Fortunie, ale tutaj zagram inaczej. po 0:00 za 100 i się
złapie na promo ze zwrotem połowy stawki, jak nie wejdzie. nie jest przekonany na 100%. no ale skoro już raz ją poddała, to
dlaczego nie ma być powtórki z rozgrywki. ona zawsze w Las Vegas wygrywała i się rozwija, a Valentina nie za wiele się poprawia.

Screenshot_20230915-085733.png
 
no ale skoro już raz ją poddała, to
dlaczego nie ma być powtórki z rozgrywki.
Moim zdaniem to słaby argument, w MMA każdy może popełnić błąd który będzie kosztował go porażkę i tutaj tak właśnie było - nie była to przygotowana akcja przez Grasso a łut szczęścia w moim odczuciu. Grasso 0% skuteczności w obaleniach (0/2) a gdy była obalana przez Valentine to ani na moment nie zagroziła z pleców. Tutaj decydującym czynnikiem będzie to która z zawodniczek będzie w stanie wprowadzić lepsze korekty do swojej gry a mimo że Alexa wygrała pierwsze starcie to uważam że miała ona do odrobienia o wiele więcej pracy domowej niż Kirgijka.
Coś według was najpewniejszego z tej karty?
Rosas przed czasem powinien zrobić Mitchella ale kurs niski, Kopylov no i cholernie kusi Shevchenko przy tym kursie a także jej zwycięstwo przez decyzje która lata koło 3.0. Holland bardziej ryzykowny, lepszym betem z tej walki wydaje się czysta decyzja.
 
to zawsze kwestia bledow, jak w kazdym sporcie. Valentina juz sie nie rozwija, jej pamiec ruchowa jest slabsza. stad tez ryzyko bledow wzsrasta. Grasso jest przed peakiem formy, a Valentina ma to za soba. szanse sa podobne. tez miejscowka lezy meksykance. decyzja - nie gralbym. UFC woli Grasso, jest dla nich lepsza. lepiej wyglada, wieksza baza fanow potencjalnie, takze ci sadziowie to dla mnie tez moga troche przekrecic.
 
Back
Top