UFC Fight Night: Grasso vs. Araujo (15.10.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1664441041064.png


 
Todorovic ko
Grasso decyzja
Może Magny wymęczy decyzję
Maximov tradycyjnie przeleży rywala bez żadnego ciosu
+ 2.5 rundy w walce Askarova
 
U mnie z tej gali tylko Taira @1.36 Myślę, że Japończyk wykorzysta swoje umiętności parterowe i podda albo wypunktuje.
 
Malkoun przez dec @2.80

Ja spróbuję Australijczyka za drobne. Uważam, że jest duża szansa, że to on wyjdzie zwyciezki z tego pojedynku. Jest według mnie bardziej wszechstroniejszym zawodnikiem z wysokim IQ w oktagonie. Maximov będzie miał duże problemy, żeby utrzymać Malkouna na ziemi a sam może być obalany bo Australijczyk ma niezłe zapasy. Biorąc pod uwagę ten kurs biorę do singla.
 
Malkoun przez dec @2.80

Ja spróbuję Australijczyka za drobne. Uważam, że jest duża szansa, że to on wyjdzie zwyciezki z tego pojedynku. Jest według mnie bardziej wszechstroniejszym zawodnikiem z wysokim IQ w oktagonie. Maximov będzie miał duże problemy, żeby utrzymać Malkouna na ziemi a sam może być obalany bo Australijczyk ma niezłe zapasy. Biorąc pod uwagę ten kurs biorę do singla.
+
 
Takie gale, jak nie ma dobrych nazwisk to zawsze ładnie siadają, Meinfield, Tara, Martinez, Grasso, nawet ten pusty łeb Todorovic nie zawiódł. Za tydzień zobaczycie, że jakiś Gamer albo Yan spierdolo kupon :korwinlaugh:
 
Back
Top