UFC Fight Night: Font vs. Vera (30.04.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1650805698802.png


 
Jak wyżej. Fili @1.3 - Andre jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem. Walczył z czołówką i pokazywał się z solidnej strony. Brito z Algeo wyglądał kiepsko. Andre ma przewagę w stójce a w parterze Brito nie powinien mu zagrozić. Dodatkowo kondycja również po stronie Filiego.

Da Silva @1.85 - Brat Figueredo niema nic z umiejętności brata. Da Silva jest lepszy, dynamiczniejszy i wszechstronniejszy w stójce, dodatkowo posiada czarny pas bjj. W pierwszej rundzie z Molina wyglądał ok. W drugiej został skontrowany po lowkicku. Decyzja z Rivera oraz przegrana z Gordonem mówi sama za siebie, po prostu ciężko obstawić Figueredo wygląda, że to nie poziom UFC.
 
Wie ktoś czemu nie ma szerszej oferty na walke Romanova, Greena mam na myśli metody skoczeń itd.
 
Dawson - 1.55
Arlovski DEC - 2.40
Gerald z dzotko powyzej 1,5 rundy - 1.45
Font vs. Vera powyzej 2,5 rundy - 1.30
 
Widzę, że wszyscy na Arlovskiego dajecie czyli Collier go dzisiaj ujebie :corn:
 
W fortunie masz nawet 2.12 w trzydrogowym na Fonta, najlepiej wychodzi w 22bet bo 1.93 bez podatku
Dzięki za info ale teraz patrzę to tam 1.85 jest. Zapytam z ciekawości jak widzisz te starcie? W moim odczuciu Vera poza charakterem, niezłymi kopnięciami, dobrym cardio i bjj nie posiada za wiele (Font może zneutralizować te elementy gry ekwadorczyka ponieważ również jest w nich bardzo dobry no może poza kopnięciami). Uważam że ustawi sobie Marlona boksersko i wypunktuje.
 
Już się pozmieniało, bo jak pisałem tamten post to w dwudrogowym Font był faworytem a w trzydrogowym było na niego 2,12 także zaspali z aktualizacją ;) No ja właśnie jakoś nie wyobrażam sobie żeby Font był w stanie skończyć takiego charakternego zawodnika jakim jest Vera, a przy 5-rundowej potyczce może jednak osłabnąć kondycyjnie. Jest też opcja że spróbuje coś zdziałać zapaśniczo ale powiem Ci szczerze, że dla mnie to taka walka "no bet". Boksersko pewnie Font będzie przeważał, ale tak jak wspomniałeś kopnięcia Ekwadorczyka mogą mu napsuć sporo krwi. Jeśli już miałbym stawiać zwycięzcę to Vera 55/45. Ale w przypadku tej walki raczej bezpieczniej iść w overy rundowe
 
Widzę podobnie jak @tHeHiGhL@NdRoBbEr . Na moje Font jest lepiej ułożony boksersko, ale Vera jest nieprzewidywalny i bije mocniej. Font może być bardziej aktywny, statystycznie zadaje więcej ciosów. Mimo wszystko uważam, że Vera może to ugrać wprowadzając co jakiś czas obalenia by zaskoczyć Fonta.

Za Vera przemawia również, że Font wyglądał niepokojąco na wadze. Z tego co jednak pamiętam statystycznie zawodnik, który nie robił wagi częściej wygrywał. Tutaj jednak mamy 5 rundowy pojedynek a wydaje mi się, że świeższy w późniejszych rundach będzie właśnie Vera.

Ogólnie powinna być to fajna bitka, ale ważenie skłoniło mnie do pogrania za drobne Very.
 
Już się pozmieniało, bo jak pisałem tamten post to w dwudrogowym Font był faworytem a w trzydrogowym było na niego 2,12 także zaspali z aktualizacją ;) No ja właśnie jakoś nie wyobrażam sobie żeby Font był w stanie skończyć takiego charakternego zawodnika jakim jest Vera, a przy 5-rundowej potyczce może jednak osłabnąć kondycyjnie. Jest też opcja że spróbuje coś zdziałać zapaśniczo ale powiem Ci szczerze, że dla mnie to taka walka "no bet". Boksersko pewnie Font będzie przeważał, ale tak jak wspomniałeś kopnięcia Ekwadorczyka mogą mu napsuć sporo krwi. Jeśli już miałbym stawiać zwycięzcę to Vera 55/45. Ale w przypadku tej walki raczej bezpieczniej iść w overy rundowe
Dużo racji, mam wrażenie że Font jest podatny na niskie kopnięcia z racji tego że skupia się bardziej na boksie niż na kickboxingu ale liczę że walka z Aldo pomogła mu poprawić ten element obrony. Nie ma mowy tu o łatwej walce ale sądze że przewaga bokserska Roba zrobi tu robotę. Dość ciekawą opcją bukmacherską tego pojedynku jest również bet że walka nie zakończy się przez ko/tko 1.49
Widzę podobnie jak @tHeHiGhL@NdRoBbEr . Na moje Font jest lepiej ułożony boksersko, ale Vera jest nieprzewidywalny i bije mocniej. Font może być bardziej aktywny, statystycznie zadaje więcej ciosów. Mimo wszystko uważam, że Vera może to ugrać wprowadzając co jakiś czas obalenia by zaskoczyć Fonta.

Za Vera przemawia również, że Font wyglądał niepokojąco na wadze. Z tego co jednak pamiętam statystycznie zawodnik, który nie robił wagi częściej wygrywał. Tutaj jednak mamy 5 rundowy pojedynek a wydaje mi się, że świeższy w późniejszych rundach będzie właśnie Vera.

Ogólnie powinna być to fajna bitka, ale ważenie skłoniło mnie do pogrania za drobne Very.
Szczerze wątpie by Vera był w stanie utrzymać Fonta w parterze nawet jeśli uda mu się go położyć na plecach.
A co do niezrobienia wagi mogło być to zamierzone działanie z powodu podrasowania swojego cardio podczas walki, ale to tylko teoria.
 
Dzięki za info ale teraz patrzę to tam 1.85 jest. Zapytam z ciekawości jak widzisz te starcie? W moim odczuciu Vera poza charakterem, niezłymi kopnięciami, dobrym cardio i bjj nie posiada za wiele (Font może zneutralizować te elementy gry ekwadorczyka ponieważ również jest w nich bardzo dobry no może poza kopnięciami). Uważam że ustawi sobie Marlona boksersko i wypunktuje.
Ja widzę pełną dominację stójkową Fonta. Jest za szybki na Marlona po prostu. Jedynie obawiałbym się o jakieś poddanie w 4-5r ze strony Very i ciekawe jak z cardio po takim cięciu.
 
Back
Top