UFC Fight Night: Font vs. Aldo (04.12.2021)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1637490185882.png



 
Na szybko:
Morono
Matthews
Santos
Murzakanov

Underdogi:
Aldo
Riddel
Pitolo
 
Jak dla mnie jeszcze Smolka, ten Morales słabiutki.
Jeszcze Todorovic do rozwazenia.
Olej Todorovica. Ten chłopak tym bardziej, że nic nie pokazał dotychczas w UFC to teraz z Pitolo będzie na nim ciążyła dodatkowa presja, żeby wygrać, bo może być nieciekawie jak przegra dla niego więc typ jedynie do taśmy za 5 zł nic więcej ;) Poza tym są lepsze typy z tej gali więc Dusko na bok
 
Jak przeanalizuje to starcie wtedy skrobne kilka zdań jak to widzę.
A masz już kogoś na oku z tej gali? Matthews i Murzakanov chyba wydają się najbardziej pewnymi typami choć o ruska się trochę boje bo to mimo wszystko debiut w UFC mimo, że na CS zrobił szybką robotę.
 
A masz już kogoś na oku z tej gali? Matthews i Murzakanov chyba wydają się najbardziej pewnymi typami choć o ruska się trochę boje bo to mimo wszystko debiut w UFC mimo, że na CS zrobił szybką robotę.
Nic nie analizowałem jeszcze z tej karty, a nie będę opierał się na samej pamięci bo to bywa złudne.
 
Brendan Allen vs Chris Curtis

Allen @1.25

Myślicie, że warto to ruszyć? Curtis po prostu trafił z Hawesem a umiętności ma małe poza armatą w łapie. Allen na moje go wypunktuje na luzie albo podda.
 
Brendan Allen vs Chris Curtis

Allen @1.25

Myślicie, że warto to ruszyć? Curtis po prostu trafił z Hawesem a umiętności ma małe poza armatą w łapie. Allen na moje go wypunktuje na luzie albo podda.
Ten Hawes miał już wcześniej problemy ze szczeka, mimo wszystko trochę niski kurs na Allena. Curtis doświadczony i ma czym przypierdolic.
 
Brendan Allen vs Chris Curtis

Allen @1.25

Myślicie, że warto to ruszyć? Curtis po prostu trafił z Hawesem a umiętności ma małe poza armatą w łapie. Allen na moje go wypunktuje na luzie albo podda.
Kurs za niski na Allena. Lepiej poczekać na jakiś under albo końcówkę przed czasem.
 
Brendan Allen vs Chris Curtis

Allen @1.25

Myślicie, że warto to ruszyć? Curtis po prostu trafił z Hawesem a umiętności ma małe poza armatą w łapie. Allen na moje go wypunktuje na luzie albo podda.
Wielce prawdopodobne jest to co piszesz czyli wygrana Allena decyzją bądź jakimś poddaniem, tylko że kurs 1,25 jest zbyt ryzykowny moim zdaniem na to zestawienie
 
Nie myslicie powaznie o Aldo?
Kibicuję i trzymam kciuki za Jose, ale walka w mojej ocenie to typowe 50/50, przy obecnej wycenie, gdzie Aldo jest tylko lekkim underdogiem, nie wiem czy jest sens to grać.
Aldo musiałby tutaj albo skutecznie obijać mu nogi lowkickami, co robi niestety co raz rzadziej, albo rozegrać to jak z Verą, umęczając zapaśniczo.
 
Kibicuję i trzymam kciuki za Jose, ale walka w mojej ocenie to typowe 50/50, przy obecnej wycenie, gdzie Aldo jest tylko lekkim underdogiem, nie wiem czy jest sens to grać.
Aldo musiałby tutaj albo skutecznie obijać mu nogi lowkickami, co robi niestety co raz rzadziej, albo rozegrać to jak z Verą, umęczając zapaśniczo.
Patrząc po ostatnich występach większe wrażenie zrobił na mnie Aldo. Z Munhozem używał sporo lowkicków i świetnie pracował prostym. W walce Fonta spodziewałem się, że ustrzeli Codyego przed czasem. Evo co sądzisz o Vanderaa vs Murzanow? Czy tak jak z Romanovem uważasz, że ma możliwość ustrzelić lżejszego Murzanowa?
 
Patrząc po ostatnich występach większe wrażenie zrobił na mnie Aldo. Z Munhozem używał sporo lowkicków i świetnie pracował prostym. W walce Fonta spodziewałem się, że ustrzeli Codyego przed czasem. Evo co sądzisz o Vanderaa vs Murzanow? Czy tak jak z Romanovem uważasz, że ma możliwość ustrzelić lżejszego Murzanowa?
Imo Vanderaa ma dość przyzwoity boks, aczkolwiek tutaj zgadzam się z @KilerMMA vel. DavidMMA, że Murzakanov go zapaśniczo zajedzie. Łatwiejsze zestawienie dla Murzakanova niż Lins.
 
Back
Top