Pierwsza myśl - Magomedov przez poddanie. Seria Michała bardzo dobra teraz, ale na razie nie mierzył się w tych walkach z nikim, kto ma dobry parter i kto chciałby sprowadzać walkę do parteru. Magomedov może tego próbować. Pytanie czy mu się uda, bo nie zdziwię się, jak po tych przegranych przez poddania Michał głównie nad tym pracował