UFC Fight Night: Blaydes vs. Daukaus (26.03.2022)

1700 trafione ale Askarov to przesadził.... Umoczy pewnie zajebisty zysk... Bo już byłoby czekanko na volkanovskiego i yana na jakieś 6k....
 
Bleydes
Askarov
Khizriev
- rywal dodatkowo wchodzi z krótkim wyprzedzeniem. (niewiadoma spora przerwa Khizriev-a)
W skrócie ww., powinni zapaśniczo zdominować swoich przeciwników.

Magny - wszechstronniejszy zawodnik z jednymi ze świetnymi warunkami fizycznymi

Na ten moment powyższe w różniej kombinacji wraz z Yan i Volkanowskim.

Osobiście zastanawiam się nad underdogami:
Diakese @2.59
Walka zdecydowanie bardziej wyrównana niż wskazują kursy. Ja rozumiem, że Diakese to średni zawodnik, ale kurs zachęca. Mimo wszystko walczył z lepszymi zawodnikami niż Slava. Na tle ostatnich rywali Borshchev wygląda jak drugi Chikadze. Mimo wszystko da radę go obalić i tu widzę możliwość zwycięstwa dla Diakese. Mimo wszystko w walkach ze strajkerami Duffy/Vannata ugrał taktycznie i sprowadzał ich do parteru. Tutaj powinien zastosować podobną taktykę.

Guitierrez @2.34 - https://cohones.mmarocks.pl/threads/ufc-fight-night-volkov-vs-aspinall-19-03-2022.59861/post-2637344

Za drobne:
Diakese vs Borshchev decyzja @2.5 - Typ bardziej w związku z mocną szczękę Diakese oraz moim zdaniem możliwością zagrożenia ugrania przez niego decyzji poprzez sprowadzanie Borshcheva. Borshchev bije mocno, ale Diakese raczej jest w stanie to ustać jak chociażby w walce z Fizievem.
Cieszy, zwłaszcza bety na Gutiego i Diakese. Mimo wszystko lekki plus w związku z Askarovem, który niestety zawiódł. Szkoda, typ wydawał się zasadny, ale jednak niepodołał. Kai przygotował się na jego główną broń i był tego dnia lepszy.

Ogólnie gala w Londynie dużo lepsza jeśli chodzi o widowiskowość. Na live udało się dorzucić kilka + co zaowocowało nadrobieniem strat za Askarova. (m.in. Saldana w 3 rundzie był po 5+, Khizriev przed czasem podczas kończenia RNC było po 2.3)
 
U mnie też niestety ten rusek uwalił fajny kupon ehh
 
Kai Franca uwalil mi 2 potężne kupony. I to drugi raz bo ostatnio też był izydorkiem do przegranej. Gosc trafia na czarną listę
 
Kolejna lekcja, aby nie powielać typów na kuponach bo nie ma takiego czegoś jak pewniak. Niby proste, a człowiek powiela ten sam błąd.
 
Back
Top