UFC Fight Night: Blaydes vs. Daukaus (26.03.2022)

barthez01

Bellator
Featherweight
U mnie z tej gali Blaydes i Askarov w różnych kombinacjach z izydorkami UFC 273
 
Bleydes
Askarov
Khizriev
- rywal dodatkowo wchodzi z krótkim wyprzedzeniem. (niewiadoma spora przerwa Khizriev-a)
W skrócie ww., powinni zapaśniczo zdominować swoich przeciwników.

Magny - wszechstronniejszy zawodnik z jednymi ze świetnymi warunkami fizycznymi

Na ten moment powyższe w różniej kombinacji wraz z Yan i Volkanowskim.

Osobiście zastanawiam się nad underdogami:
Diakese @2.59
Walka zdecydowanie bardziej wyrównana niż wskazują kursy. Ja rozumiem, że Diakese to średni zawodnik, ale kurs zachęca. Mimo wszystko walczył z lepszymi zawodnikami niż Slava. Na tle ostatnich rywali Borshchev wygląda jak drugi Chikadze. Mimo wszystko da radę go obalić i tu widzę możliwość zwycięstwa dla Diakese. Mimo wszystko w walkach ze strajkerami Duffy/Vannata ugrał taktycznie i sprowadzał ich do parteru. Tutaj powinien zastosować podobną taktykę.

Guitierrez @2.34 - https://cohones.mmarocks.pl/threads/ufc-fight-night-volkov-vs-aspinall-19-03-2022.59861/post-2637344
 
@Karwantes @Evo

Kogo faworyzujecie w: Latifi - Oleinik i Guitierrez - Danaa?

Dzięki!
Gutierrez powinien swoją mobilnością ugrać decyzję, ma na rozkładzie lepszych fighterów niż Batgerel, dziwi mnie że jest underdogiem ale sam postawiłem dziś po 2,30
Latifiego- Oleinik - postawiłem na Latifiego, myślę że do parteru nie dojdzie a Oleinik wyłapie cięzkie ciosy = to już tendencja spadkowa koniec kariery wielkimi krokami
 
Askarov @1.36
Zapasami z łatwością porobi nowozelandczyka, walka do jednej bramki, nie ma zagrożenia.

Ogólnie to strasznie biedna karta, jeszcze cukinie w CO-ME :beczka:

Walka raczej w stójce, Grasso powinna być szybsza i więcej trafiać, raczej wygra, JoJo już spory spadek formy, ale kurs lichy więc imho nie warto makaroniarki.
 
495B9250-9F78-457D-88A2-616F448C87F1.jpeg
 
Last edited:
Za drobne:
Diakese vs Borshchev decyzja @2.5 - Typ bardziej w związku z mocną szczękę Diakese oraz moim zdaniem możliwością zagrożenia ugrania przez niego decyzji poprzez sprowadzanie Borshcheva. Borshchev bije mocno, ale Diakese raczej jest w stanie to ustać jak chociażby w walce z Fizievem.
 
Ktoś gra może Browna? Mimo 41 lat to nadal niebezpieczny zawodnik, dodatkowo walczący u siebie co może mieć jakieś przełożenie motywacyjne. Nawet z niebezpiecznym Baeza prezentował się dobrze do czasu nokautu. Barabena ma duża aktywność w stójce, ale Brown technicznie może go ustrzelić.
 
Dziś mam wrażenie jedna z tych gal która może rozbić bank... Sporo dobrych bukmachersko zestawień nawet u kobiet widzę to w miarę klarownie, nic tylko grać i wieczorem się emocjonowal oglądając
 
Back
Top