UFC Fight Night: Belfort vs. Souza - zakłady bukmacherskie

Szady

MMARocks
Cohones
Ronaldo Souza - 1.29
Vitor Belfort - 3.50

Demian Maia - 1.26
Matt Brown - 3.60

Na "Nieśmiertelnego" kurs wygląda ciekawie.
 
Na Belforta kurs całkiem spoko. Ja tam wierze ze może trafić i znokautowac Jacare :cool:

Nieśmiertelnego uwielbiam ale mysle ze Maia stłamsi go tak jak ostatnio Nelsona. Aczkolwiek całym sercem za Mattem.
 
Belforta zagrałem już po 3.0 :} Na pewno pójdzie jeszcze under 1.5, bo albo Belfort trafi i zabije, albo Jacare obali i podda.
 
Belforta zagrałem już po 3.0 :} Na pewno pójdzie jeszcze under 1.5, bo albo Belfort trafi i zabije, albo Jacare obali i podda.
Under 1.5 dobry pomysł. Nie wiem czy widziałeś, ale under 1,5 był po 1.90 w walce Vitora z Hendo. Okazja lepsza niż kroksy z lidla.
Teraz też to zagram, ale bardziej skłaniajmy się do tej pierwszej wersji "bo albo Belfort trafi i zabije" :D No i singiel na Vitora obowiązkowo. Pewnie do 4 dobije.
 
Under 1.5 dobry pomysł. Nie wiem czy widziałeś, ale under 1,5 był po 1.90 w walce Vitora z Hendo. Okazja lepsza niż kroksy z lidla.
Teraz też to zagram, ale bardziej skłaniajmy się do tej pierwszej wersji "bo albo Belfort trafi i zabije" :D No i singiel na Vitora obowiązkowo. Pewnie do 4 dobije.

Grałem po 1.85 chyba. Propsowałem też under 0,5 po 4.50 (tak jak i w Rumble - Bader), ale oczywiście się obsrałem. Osobiście minimalnie faworyzuję Jacare, ale Belforta z nikim nie mozna skreślać.
 
Grałem po 1.85 chyba. Propsowałem też under 0,5 po 4.50 (tak jak i w Rumble - Bader), ale oczywiście się obsrałem. Osobiście minimalnie faworyzuję Jacare, ale Belforta z nikim nie mozna skreślać.
Under 0,5 mówiłem, że zagram od razu gdy zobaczyłem temat "Johnson vs Bader", ale tyle się naczytałem, że dałem tylko under 1.5. Jak Vitor wjedzie szarżą w Jacare jak w Weidmana lub/i trafi swoim firmowym kopnięciem to będzie pozamiatane (:
 
Back
Top