UFC Fight Night: Aspinall vs. Tybura (22.07.2023)

Herbert
Alvarez
Murphy
Muniz
McCann
Aspinall

Wrzucam ich wszystkich na tasme za drobne
 
Bannon @2.3 - bet bardziej przeciwko Brasil
Grant @2.13 - weteran, który ostatnio dobrze się zaprezentował, ma jak najbardziej szanse patrząc na kaliber wcześniejszych przeciwników
 
Herberta też myślę pograć, natomiast jeśli chodzi o Muniza to mam mocno mieszane i widzę value w Craig, ta zmiana kategorii może mu dobrze zrobić.

Nie wiem co mu da zmiana kategorii poza 5cm przewagi wzrostu. Zasieg mniejszy niz Muniz do tego stójkowicz z niego mizerny. Nie łapał w te poddania grapplerów, dla Muniza ta jego telegrafowana garda, powinna byc niegrozna.
 
A niech będzie, Anglik miał ciężka kontuzje nogi, Marcin lubi zadawać obrażania nogami, może coś z tego wyjść niepodziewanego...
 
Próbuję Filho przez poddanie @ 5.00. Bardzo zagroził w parterze Mokaevowi, którego mocno cenię. Brazylijczyk być może będzie chciał coś udowodnić, a uważam, że w parterze jest mocny. Rywal zagadka dla mnie, bo po przegranej w DWCS wygrywał w pierwszych rundach z przeciwnikami o rekordach 10-9, 7-9, 6-9, 14-12. Raczej for fun rzucam, ale kurs wydaje mi się atrakcyjny (tak jak na jego zwycięstwo ogólnie).

Jak wejdzie to coś postawię na Tyburę, ale raczej przed samą walką bo pewnie będę jeszcze zmieniał zdanie
 
Niestety Tybur bez szans, nie ten mental, chciałbym niespodziankę, ale dla mnie łatwa wygrana Aspinall'a
 

Attachments

  • Polish_20230721_112914015.jpg
    Polish_20230721_112914015.jpg
    438.4 KB · Views: 88
zobaczymy co z tego bedzie
 

Attachments

  • Screenshot 2023-07-21 115157.png
    Screenshot 2023-07-21 115157.png
    167.2 KB · Views: 99
Niestety Tybur bez szans, nie ten mental, chciałbym niespodziankę, ale dla mnie łatwa wygrana Aspinall
Bez sensu grać 1.2 na angola który wszystko kończy w 1 rnda w dodatku wraca po kontuzji, kursy z dupy lub nie wiadomo skąd, chyba tylko dlatego ze walczy u siebie
 
Odradzam grę McCann, ja rozumiem, że na papierze powinna wygrać, ale ludzie... grać kobiece mma i to jeszcze takich zawodniczek. Ja osobiście podziękuję. Molly powinna wygrać, ale jeśli popełni błąd i jakimś trafem trafi walka do parteru to ma szanse to przegrać.
 
Niestety Tybur bez szans, nie ten mental, chciałbym niespodziankę, ale dla mnie łatwa wygrana Aspinall'a
Sorka, myślę, że Kianzad to wygra. Analizowałem trochę i statystycznie jest lepsza od Vieiry. Oczywiscie, zycze powodzenia :)
 
Odradzam grę McCann, ja rozumiem, że na papierze powinna wygrać, ale ludzie... grać kobiece mma i to jeszcze takich zawodniczek. Ja osobiście podziękuję. Molly powinna wygrać, ale jeśli popełni błąd i jakimś trafem trafi walka do parteru to ma szanse to przegrać.
Podbijam ostrzeżenie dodatkowo bo Stolarienko schodzi wagę niżej, a to wiąże się z tym, że może mieć znaczną przewagę fizyczną. Na ważeniu wyglądały jak młodsza siostra ze starszą.
 
Próbuję Filho przez poddanie @ 5.00. Bardzo zagroził w parterze Mokaevowi, którego mocno cenię. Brazylijczyk być może będzie chciał coś udowodnić, a uważam, że w parterze jest mocny. Rywal zagadka dla mnie, bo po przegranej w DWCS wygrywał w pierwszych rundach z przeciwnikami o rekordach 10-9, 7-9, 6-9, 14-12. Raczej for fun rzucam, ale kurs wydaje mi się atrakcyjny (tak jak na jego zwycięstwo ogólnie).

Jak wejdzie to coś postawię na Tyburę, ale raczej przed samą walką bo pewnie będę jeszcze zmieniał zdanie

Easy money
 
Pieknie, ale pewnie sie spociles co nieco ;)
A w sumie nie, bo ja stawką nigdy nie przekraczam jakichś 50 zł raczej, podchodzę do tego bez emocji. Chyba, że mam jakiś dłuższy kupon i została jedna walka, to wtedy na pewno pojawi się dreszczyk emocji :D
 
1690050925932.png


W prematchu to było nieopłacalne, ale na żywo nawet spoko. Chociaż już myślałem, że nie wejdzie, jak Diakiese zaczął coś sygnalizować w stójce i Alvarez mógł go rozbijać.
 
1690054577222.png


Minutę przed zakończeniem walki takie kursy były :D

Ja 2.34 złapałem, bo końcówka według mnie dla Granta była na pewno.
 
Back
Top