UFC Fight Night: Allen vs. Curtis 2 (06.04.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1711971785346.png

 
Allen w huj sie rozwinal od ostatniej walki gdzie Curtis raczej wydaje stac w miejscu. Do tego Morono na te chwile. Reszty nie pamietam bo melanz od wczoraj, GDR bym gral ale przerwa 4 lata nie przemawia
 
No ja Walkera np. nie stawiam, bo nigdy w życiu nie widziałem jak on walczy. Co nie zmienia faktu, że nie spodziewam się wygranej Łukasza, ale nie postawię na to starcie ani grosza.
Wiadomo. Dałem żartobliwie Brzeskiego w "Mam Pewniaka", ale też bym grosza na niego nie postawił. Przeciwnika w ogóle nie znam :)
 
Allen w huj sie rozwinal od ostatniej walki gdzie Curtis raczej wydaje stac w miejscu. Do tego Morono na te chwile. Reszty nie pamietam bo melanz od wczoraj, GDR bym gral ale przerwa 4 lata nie przemawia
Curtis to jest tego typu zawodnik który może wygrać walkę w każdym momencie. Allen nie lubi zawodników typowo stójkowych co pokazała walka z Stricklandem czy 1 walka z Curtisem a i Bruno Silva potrafił go mocno naruszyć. Brendan będzie musiał być dobrze defensywnie usposobiony by unikać bomb Chrisa, powinien jak najczęściej szukać parteru bo tam ma znaczną przewagę. Ja tego nie ruszam.
 
Allen / Curtis przed czasem
GDR
Hernandez
Morono
Bahamondes
Charriere

20zl / 250zl
 
Back
Top