UFC Fight Night 99:Mousasi vs Hall 2- kursy, dyskusje

co sądzicie o walce Magomedowa Mustafaea ?

Ciężko powiedzieć, bo odkąd USADA weszła grubo, to ruscy są niepewni, ale dla mnie Lee jest mocno przehypowany - ruski powinien go usadzić, poddać się raczej nie da.
 
tez uważam że Cedenblad to dobry Typ , praktycznie że "pewniak" :beer: a co Do Kursu na Halla - to jest mega zawyżony jak dla mnie , warto się skusić.

Jak najbardziej się zgadzam. Albo nie grać albo ryzykować kolejny upset. Ja wybrałem to drugie, oczywiście za niewygórowaną stawkę.
 
co sądzicie o walce Magomedowa Mustafaea ?

Raczej Mustafaev, ale bez przekonania, bo Lee to bardzo solidny i wciąż młody/rozwijający się zawodnik. A przy okazji, ktoś wie o której dokładnie zaczyna się gala?
 
Obejrzałem sobie jeszcze raz ostatnie walki Lobova i nie wiem jak można w nim upatrywać zwycięzce. Ten gosciu rusza się jak wóz z węglem a w parterze robią z nim co chcą. Też bym chętnie obstawiał za Lobovem bo kurs fajny ale nic poza tym.
 
No przemyslalem to, i postawilem na walka dojdzie do konca , choc moze to byc blad bo obydwaj maja jebniecie w lapie
 

Attachments

  • DZIURA.jpg
    DZIURA.jpg
    73.3 KB · Views: 57
Dla tych co wierzą, że w bukmacherce zdarzają się "pewniaki" mam na dziś jednego - Cedenblad.
Kurs niestety niezbyt wysoki, więc trzeba by coś dorzucić. Po długim namyśle zdecydowałem się na Horiguchi + dwóch Brazoli z gali w Sao Paolo(Barroso, Moraes). To mój główny bet. Na wszystkich pozostałych jest oczywiście Cedenblad. Oby ten "pewniak" nie okazał się iluzją jak ostatnio Heldzik. Na szczęście ta gala nie odbywa się na "wysokościach" więc warto uwierzyć w Wikinga.

Nie ma to jak pewniak na papierze.
 
Nie ma to jak pewniak na papierze.

Otóż to... 2 gale, 26 albo 27 walk, a ja wybrałem akurat tą... Kolejny raz okazuje się, że pewniaków nie ma. Cedenblad przegrał do tej pory raz przez KO - w pierwszej zawodowej walce. Sam często demolował swoich rywali, by teraz przegrać z debiutantem, który przegrał już kilka walk z o wiele gorszymi zawodnikami niż Magnus. Tzn. gorszymi na PAPIERZE.
 
Otóż to... 2 gale, 26 albo 27 walk, a ja wybrałem akurat tą... Kolejny raz okazuje się, że pewniaków nie ma. Cedenblad przegrał do tej pory raz przez KO - w pierwszej zawodowej walce. Sam często demolował swoich rywali, by teraz przegrać z debiutantem, który przegrał już kilka walk z o wiele gorszymi zawodnikami niż Magnus. Tzn. gorszymi na PAPIERZE.

Cienkiblat to drewno, mogłem ci to wyperswadować przed galą ;) A tak na poważnie, też dałem się nabrać, całe szczęście tylko pasek popsuł a nie główne bety.
 
Cedenblad gdyby miał mózg, to by wygrał. Wystarczyło pójść po obalenie, a nawet będąc w trybie zombie był w stanie to zrobić. Ciężko jednak wtedy utrzymać rywala na glebie.

Ale chuj z Magnusem...

... Lobov, krulu mój złoty <3

 
Last edited:
Kolejny dowód na to, że pewniaki to jakaś bajka w której rycerze biją się ze smokami :)

Zgoda.

No, chyba, że Horiguchi i Chandler dzisiejszej nocy.
Dzisiejszej nocy Horiguchi i Chandler są pewniakami.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Podobno Chandler ciął jakąś kosmicznę liczbę kg przed ważeniem. Zastanawiam się jak to może wpłynąć na walkę i jego choćby kondycję...
 
@Evo

No też mi się wydaję, że musi to odcisnąć jakieś piętno. aLE zmian kursów chyba nie ma. Tak więc chuj wi.
 
@Evo

No też mi się wydaję, że musi to odcisnąć jakieś piętno. aLE zmian kursów chyba nie ma. Tak więc chuj wi.

Poczytam, posprawdzam i pewnie kilka stówek pójdzie na Bendo. 11kg w 10h nie ma ch**a, to nie mogło być "bezsbolesne".
 
Kolejny dowód na to, że pewniaki to jakaś bajka w której rycerze biją się ze smokami :)

A wszystko to po to by odjechać z długowłosą księżniczką na rumaku. Mój mi niestety spierdolił razem z bronią przez co smok przypalił moje dupsko i uciekłem w popłochu do zapyziałego qrwidołka.
 
@kamerling

Manipulacja dziennikarska, tutaj nie ma nic o cięciu 11kg, tyle przybił po ważeniu, a to jak najbardziej normalne. Czyli wszystko tak jak powinno być.
 
Evo ładnie wyjaśnił :)

Info od Chandlera:

Putting back on 25 pounds in 10 hours. Greatness in this game is reserved for those who have the discipline to stick to a plan and delay gratification. #discipline #hardwork#biglightweight #bellator #mma #boxing#wrestling #kickboxing #grappling #ufc#bjj #jiujitsu #weighloss #weightcut#weightcutting #ironmichael #bellator165


Czyli jakiś tuman z wp jak zwykle pisze głupoty :D

No na tym nagraniu sam Michael wyjaśnił, że przybrał 25 funtów w niecałe 12h po ważeniu. Nie wiem, jak to zrobił, ale jaram się.
 
Last edited:
Dla tych co wierzą, że w bukmacherce zdarzają się "pewniaki" mam na dziś jednego - Cedenblad.
Kurs niestety niezbyt wysoki, więc trzeba by coś dorzucić. Po długim namyśle zdecydowałem się na Horiguchi + dwóch Brazoli z gali w Sao Paolo(Barroso, Moraes). To mój główny bet. Na wszystkich pozostałych jest oczywiście Cedenblad. Oby ten "pewniak" nie okazał się iluzją jak ostatnio Heldzik. Na szczęście ta gala nie odbywa się na "wysokościach" więc warto uwierzyć w Wikinga.

Że Cię chuj nie strzelił z tym Cedenbladem.
 
Info od Chandlera:

Putting back on 25 pounds in 10 hours. Greatness in this game is reserved for those who have the discipline to stick to a plan and delay gratification. #discipline #hardwork#biglightweight #bellator #mma #boxing#wrestling #kickboxing #grappling #ufc#bjj #jiujitsu #weighloss #weightcut#weightcutting #ironmichael #bellator165


Czyli jakiś tuman z wp jak zwykle pisze głupoty :D
Ale na wp pisze dokładnie ze 10 godzin Po oficjalnym wazeniu miał 180 funtów. Czytajcie ze zrozumieniem
 
Back
Top