UFC Fight Night 99:Mousasi vs Hall 2- kursy, dyskusje

user_usunięty

UFC
Middleweight
Pojawiło się trochę kursów:
Screenshot_20161108-093342_1.jpg

Imo Ray wypyka.
Ishihara
Może Volkov
 
Poważnie na Halla jest prawie 6 zl :D ? pierwsza walke wygrał i jest takim underdoogiem ?
 
Poważnie na Halla jest prawie 6 zl :D ? pierwsza walke wygrał i jest takim underdoogiem ?
Moim zdaniem warto coś rzucić na Halla. Niby Gegard jest lepszym zawodnikiem, ale za to Hall jest zawodnikiem, który w każdej chwili może coś odjebać i wygrać przez KO. Ciekawe jaki kurs będzie na niego właśnie przez KO.
 
W takim razie aż żal nie puścić Halla przez TKO . Gregard jest ostatnio w bardzo dobrej formie ale Hall jest mega nieprzewidywalny .
 
Orientujecie się, który bukmacher wystawi zakłady z tej gali na żywo?
 
Wydaje mi się, że warto zagrać over 1.5 w walce Lobov z Ishihara.
W walce może być kilka scenariuszy. Przez ko żółtego lub wymeczona Dec irlandczyka pochodzenia rosyjskiego.
Over to jest kompromis i dosyć duża gwarancja sukcesu.

Do doubla się nadaje :) unibet 1.6
 
Na weekend:

* Horiguchi 1.50
* Johnson 1.75
* Seery 4.00
* Ledet 1.71
* Cedenblad 1.44
* Nogueira 3.75
* dubel na betsafe Usman + Henrique po 2.17
* Lobov, 3.15
* Chandler 1.53

Pewnie dorzucę jeszcze Chandlera przed czasem, lub under 3.5, jeśli nie będę miał takiej możliwości.

McCall wzioł i se wypat :/
 
Last edited:
Dla tych co wierzą, że w bukmacherce zdarzają się "pewniaki" mam na dziś jednego - Cedenblad.
Kurs niestety niezbyt wysoki, więc trzeba by coś dorzucić. Po długim namyśle zdecydowałem się na Horiguchi + dwóch Brazoli z gali w Sao Paolo(Barroso, Moraes). To mój główny bet. Na wszystkich pozostałych jest oczywiście Cedenblad. Oby ten "pewniak" nie okazał się iluzją jak ostatnio Heldzik. Na szczęście ta gala nie odbywa się na "wysokościach" więc warto uwierzyć w Wikinga.
 
Dla tych co wierzą, że w bukmacherce zdarzają się "pewniaki" mam na dziś jednego - Cedenblad.
Kurs niestety niezbyt wysoki, więc trzeba by coś dorzucić. Po długim namyśle zdecydowałem się na Horiguchi + dwóch Brazoli z gali w Sao Paolo(Barroso, Moraes). To mój główny bet. Na wszystkich pozostałych jest oczywiście Cedenblad. Oby ten "pewniak" nie okazał się iluzją jak ostatnio Heldzik. Na szczęście ta gala nie odbywa się na "wysokościach" więc warto uwierzyć w Wikinga.
tez uważam że Cedenblad to dobry Typ , praktycznie że "pewniak" :beer: a co Do Kursu na Halla - to jest mega zawyżony jak dla mnie , warto się skusić.
 
Back
Top