UFC Fight Night 140: Magny vs. Ponzinibbio - dyskusje, kursy

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
Ponzinibbio-vs.-Magny-ser%C3%A1-la-estelar-de-UFC-Argentina-1068x601.jpg

65aamt.png


Podobno w soboté jest jakas gala.
 
bartosz-fabinski_524895_left30.png
- @3.50

Guido Cannetti - @3.50
Johnny Walker - @3.00
bartosz-fabinski-time-is-now.jpg

Jedziesz z nim Bartek!!!
Nad Canettim sam sie zastanawiam, ale Walker ? Kompletnie mnie nie przekonuje, Cheicka Kone bija teraz wszyscy, a Mackowiaka niemal ubil kiedys schorowany zawodnik wagii sredniej. Bartek bedzie grany grubo i cos mi podpowiada, ze to nie bedzie decyzja. Generalnie spodziewam sie na tej gali wielu skonczen i w ta strone pojde.
 
Nad Canettim sam sie zastanawiam, ale Walker ? Kompletnie mnie nie przekonuje, Cheicka Kone bija teraz wszyscy, a Mackowiaka niemal ubil kiedys schorowany zawodnik wagii sredniej. Bartek bedzie grany grubo i cos mi podpowiada, ze to nie bedzie decyzja. Generalnie spodziewam sie na tej gali wielu skonczen i w ta strone pojde.

Walkera obstawilem skuszony kursem, bo chociaz jest underdogiem, to dla mnie moze to wygrac, pod warunkiem, ze przetrwa pierwszá rundé. Rounree ma jedno z najslabszych cardio w dywizji. Teoretycznie brazol, w idealnym swiecie, korzystajác z glowy , swoich warunków fizycznych i spuchnietego przeciwnika, moze to ogarnác. Juz Lord pokazal, jak sie walczy z takimi wozami z weglem.:deniro:
 
Last edited:
Też mam nadzieję, że to będzie gala niespodzianek.
@phenomen, dlaczego Pinedo? Powell taki słaby, czy wiesz o Peruwiańczyku coś interesującego? Podziel się... Z tego co widzę to raczej samych ogórasów obijał do tej pory.
 
Też mam nadzieję, że to będzie gala niespodzianek.
@phenomen, dlaczego Pinedo? Powell taki słaby, czy wiesz o Peruwiańczyku coś interesującego? Podziel się... Z tego co widzę to raczej samych ogórasów obijał do tej pory.

Może i ogórków, ale jednak jak na taki młody wiek to sporo tych walk już stoczył więc jakieś tam doświadczenie ma. Uważam, że będzie miał znaczną przewagę w szybkości i w stójce, powinien narzucić presję, tak żeby Powell walczył na wstecznym, to będzie miał sporą szansę na skończenie tego przed czasem. Co prawda ma taki styl, że daje się trafiać, ale Powell się gubi jak przeciwnik skraca dystans. Nie jestem wielkim fanem Powella, obawiać się mogę o cardio, bo ma dobre, a jednak Pinedo wziął tę walkę zdaje się na dwa tygodnie przed, a wskoczył za swojego klubowego kolegę Puellesa. Powell 1-2 w UFC, wygrana z Herrera, gdzie Herrera przejmował już inicjatywę nad pojedynkiem, ale potem dostał tego nieszczęsnego body kicka.
 
Fabiński troche bez przekonania ale jednak @2,55 :cool:
& all Argentinian Fighter :boss:
Cannetti @3,25
Staropoli @ 1,98
Ponzi @1,3
 
Magny 3.22 + Fereira 1.55
zastanawiałem się też nad Prazeresem przez decyzje po 2.3 , ale to śliska sprawa , wiec nie ruszam ;)
 
Witam,witam.
Jak myślicie Bartek jest w stanie przewrócić ten hydrant?wydaje mi się,że jest to jedyny sposób na zwycięstwo .Coś jak w walce Woodley vs Maia,albo go przewróci albo Prazeres go rozpyka w stójce co pokazał w ostatniej walce.Cummings to drewno ale stójkę ma zdecydowanie lepszą od Bartka.Może ktoś tutaj trenuje w Warszawie albo nawet WCA i się wypowie ?

póki co Aldana+? Prazeres/Vera
 
Ty się lepiej przyznaj, na kim byś przegrał :roberteyeblinking:
Sprawdzam waszą czujność. Swoją drogą, to nawet nie wiem, kto walczył wczoraj :D
Myślę nad jutrzejszymi typami i w sumie nie wiem na jakim buku sobie założyć konto, bo pozapominałem wszystkich haseł i loginów do poprzednich, a widzę, że wyrosło tych legalnych jak grzybów po deszczu.
 
Narimani @1.32, Dos Santos SUB @9
Powell @2.55, walka -2,5r. @1.73
Staropoli KO @3.25, Aldana DEC @5
Bandenay @1.4, walka SUB @3.5, Bandenay KO @2.8
Pantoja @1.27
Fabiński @2.55, Fabiński DEC @3, walka DEC 1.4
Botelho @1.7
Cannetti @3.25, Cannetti DEC @5, Vera SUB @3
Ferreira @1.55, walka skończy się przed czasem @1.39, Ferreira SUB @2.5
Johnnie Walker :frankapprove: @3, JW KO @4.3, JW SUB @8.1, walka skończy się przed czasem @1.34
Elkins @2.73, Elkins KO @9, walka [email protected], walka +1,5r. @1.3
Magny @3.25, Magny KO @7.3, Magny DEC @7, walka +1,5r. @1.6, walka KO @1.5

Trochę tego najebałem, nie wiem czy komuś będzie się chciało czytać :fjedzia:
@phenomen dzięki za odpowiedź. Wziąłem Twoje zdanie pod uwagę i nie szalałem z tym Powellem. Postawić musiałem, bo skoro wahałem się przy 2.35 to przy 2.55 zostałem postawiony pod ścianą. Rozkmniłem to tak: Powell jeszcze nie przegrał przed czasem, a Pinedo nie zwykł wygrywać przez decyzje. Więc teoretycznie musi skończyć zawodnika, którego jeszcze nikt nie skończył. Mamy więc 2.55 na to, że mu się nie uda. Dobre, prawda? ;D
Wiem, że to trochę matematyka, a same rekordy i liczby czasem nie wiele znaczą. Jednak tylko szaleniec nie bierze ich pod uwagę w bukmacherce.
 
Poszło Prazeres+Aldana+Pantoja za 200 kurs 3.95 druga za 50 to samo tylko + P.Botelho za 50 6.13kurs
 
Back
Top