UFC Fight Night 111 - dyskusja,analiza i kursy

Kto wygra?

  • Marcina Tybura

    Votes: 22 62.9%
  • Arlovski

    Votes: 13 37.1%

  • Total voters
    35
10mtxyx.jpg

Ma to sens, czy poniosła mnie fantazja?
 
@Puczi masz jakieś spostrzeżenia co do tej gali ?

Rozważam 3 zakłady:
Colby over 2.5
RDA jeśli podskoczy kurs trochę
Tuck Gomi over 1.5

Gomiemu szczęka zgówniała, ale Tuck to definicja waty. Przegrane w parterze z Lauzonem i Millerem nie mają większego znaczenia, choć z Jurym to było mocno niepokojące.

Lekko faworyzuję Colbyego, ale myślę, że prędzej DHK wygra, niż zostanie skończony przez rywala.

Dos Anjos powinien zmieść Saffiedinea, ale nie wiem, czy chcę go grać po 1.35. Nowa kategoria wagowa to zawsze niewiadoma, a Brazylijczyk nie trenuje z Cordeiro.
 
Andrzej będzie szedł po KO, może nie wytrwać tak długo. Z drugiej strony Beata ma twardą szczenę, jest spora szansa że dotrwa do decyzji. To moje wątpliwości co do tej taśmy. Sam zaryzykuję i obstawię Holly przez KO r2 i r3.
 
Andrzej będzie szedł po KO, może nie wytrwać tak długo. Z drugiej strony Beata ma twardą szczenę, jest spora szansa że dotrwa do decyzji. To moje wątpliwości co do tej taśmy. Sam zaryzykuję i obstawię Holly przez KO r2 i r3.
Holm lubi bić z kontry a ,,Beata" jest dość agresywna więc jest spora szansa że Holm ją ustrzeli.
 
Wiem że Holm nie kończy swoich walk ale z drugiej strony Beth to świetny matchup dla niej i powinna ją ubić

Zobaczymy. Bethe wbrew pozorom nie jest taka zła, a skończyć ją też wcale nie jest łatwo. Holm będzie robić dużo huku, dojdzie z tego może z 1/4 ciosów. Holly pewnie wygra na punkty, ale jeśli Correia wymęczy jakiegoś splita to wcale nie będę zbierać szczeny z podłogi.
 


przypominajka sprzed dwóch lat. nie żebym śledził jej postępy, ale nadal wydaje mi się pazerna i wybrakowana technicznie. oby holly nie ubiła jej w pierwszej ;d

Od czasu tej walki zaczęła trenować w aka. Jakiś tam minimalny postęp chyba jest :D ale jak Holm to przegra to zjem karmę mojego psa na obiad.
 


przypominajka sprzed dwóch lat. nie żebym śledził jej postępy, ale nadal wydaje mi się pazerna i wybrakowana technicznie. oby holly nie ubiła jej w pierwszej ;d


Nic mi nie musisz przypominać. Mam jej porażkę z pyzą w pamięci i wcale mnie to nie przeraża. Idąc tropem Twojego rozumowania taka Davis, czy McMann to straszne miernoty i śmiało można przeciwko nim stawiać, przecież też dały się znokautować przez Rondę w pierwszej rundzie.
Pamiętaj, że style tworzą walki, a styl Rondy różni się od stylu Holly jak dzień od nocy. Ronda robiła stójkowo swoje przeciwniczki, poprzez skrócenie dystansu, gdzie jej "technika" w połączeniu z agresją i siłą robiły robotę. Holly jest wyrachowana, wykorzystuje swój wzrost i solidną technikę, walczy w pełnym dystansie i punktuje z daleka. Najbliższa walka nie powinna wyglądać inaczej. Holly będzie trzymać daleki dystans, zeby wbiegać z ciosmi w Bethe i chwile później spierdzielić poza zasięg ciosów brazylijki, planując tam kolejną akcję ofensywną.
Holm nie jest finisherem, fakt ze skończyła Pyzę wynikał z game planu Rosey. Jeśli idzie o "łatwość" skończenia Bethe, to jej ostatnia walka pokazała wszystko.

A jeśli masz przeczucie, ze Holly skończy ją w pierwszej to stawiaj, mają zacny kurs.
 
Holm nie jest finisherem, fakt ze skończyła Pyzę wynikał z game planu Rosey.

Podobny ma Beth, która jest typową brawlerką. Nie sądzę jednak, by po którymś wbiegu w bijącą z kontry Holm udało jej się wybiec. Koniec końców obstawiłem blondynę przez wbicie Beth na tuhajbejowiczowski pal. R2 lub 3.
 
Podobny ma Beth, która jest typową brawlerką.

Bethe wcale nie ma podobnego stylu walki do pyzy. Moze i lubi brawl, ale daleko jej od rzucania się bezmyślnie na swoje przeciwniczki. Correia kalkuluje i umie też punktować rozważnie kiedy trzeba. Pokazała to między innymi w walce z Eye, Reneau, czy Pennington.
Jeśli jednak czujesz, że Holly wbije ją w ziemię na przełonie 2-3 rundy, to stawiaj. Ja tam jednak zostanę przy swoim.
 
za 100: Harris+RDA+Tuck+Caceres+Li+Scoggins+Inoue
I potem jeszcze kilka innych taśm za mniejsze kwoty
 
Back
Top