UFC Fight Night 103:Rodriguez vs Penn - kursy, dyskusje

user_usunięty

UFC
Middleweight
upload_2017-1-7_10-25-50.png

Imo Asker, może Oleinik, Christensen
 
Ile stawiasz na Yaira?

Combo za 200 zł.
Lauzon przyznał w wywiadzie że ma sparingkolegę który specjalizuje się w skrętówkach. Do tego solidne BJJ i większe doświadczenie. Miał być Held, ale po tym wywiadzie zwątpiłem. Co do Yaira wątpliwości brak :3
 
Combo za 200 zł.
Lauzon przyznał w wywiadzie że ma sparingkolegę który specjalizuje się w skrętówkach. Do tego solidne BJJ i większe doświadczenie. Miał być Held, ale po tym wywiadzie zwątpiłem. Co do Yaira wątpliwości brak :3
A to dubel, ja myślałem że go na singlu grasz.
 
Smoliakov znów wyjdzie bez kondycji to asker powinien sobie poradzić.

Christian też powinien dać radę serbowi. Miał "ładne" przywitanie w ufc. A rekord wbity na kelnerach.
Aspekt niespodzianki w wadze ciężkiej czyni te spotkania sporo ryzykownymi.

zastanawiam się nad takim dublem.
Dodatkowo na pewno dla zabawy puszczę dubla, że obie walki zakończą się alternatywne w 2 rundzie. Czekam na kursy.
 
Na razie poszło za 90 złociszy:
Rodriguez + Pettis + Smoliakov

Pewnie poleci jeszcze McGee i White, ale muszę coś do tego jeszcze dobrać na systemowy.
 
hej, a co myliscie o main event over 2.5?



Penn ma 45 lat, długa przerwa - 2,5 roku! - pierwsza walka pod USADA, ostatni rywale robili sobie z niego worek treningowy. Co prawda BJ jest twardy, a Yair jest obniżeniem pułapu w stosunku do Rorego, Edgara i Diaza, ale trudno liczyć na jakikolwiek progres w tym wieku. Szczęka i refleks już nie te same, a Yair lubi wystrzelić czymś pojebanym w chyba każdej walce.
 
jak myślicie :penn: dotrwa do decyzji? kurs 4 na Yaira przez decyzje myślę, że warty zwrócenia uwagi
 
W Fortunie się trochę zakręcili w walce BJ Penn vs Yair. Kurs na 1,5+ rundy wyższy niż na 2,5+ i 3,5+
ale i tak tam pewnie nikt nie gra
Fortuna.jpg
 
Mam pytanie zazwyczaj robilem tak ze wplacalem bo buka jakas kwote i za nia gralem(czasmi jak duzo wygralem to wyplacalem) ale generalnie caly czas cos tam bylo i za to gralem... lepiej jest wyplacac i wplacac czy poprostu zostawiac kase i grac za nia ... mam nadzieje ze zrozumieliscie co mialem na mysli ...
 
Mam pytanie zazwyczaj robilem tak ze wplacalem bo buka jakas kwote i za nia gralem(czasmi jak duzo wygralem to wyplacalem) ale generalnie caly czas cos tam bylo i za to gralem... lepiej jest wyplacac i wplacac czy poprostu zostawiac kase i grac za nia ... mam nadzieje ze zrozumieliscie co mialem na mysli ...
zależy czy za wypłatę pobierają %.

jak myślicie :penn: dotrwa do decyzji? kurs 4 na Yaira przez decyzje myślę, że warty zwrócenia uwagi
Mało prawdopodobne, raczej przeciwnie Yari zakończy przed czasem. + decyzja Pettis.
 
Back
Top