UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

Czy oni tylko sprzedają bilety na dolne trybuny? Olewają miejsca na piętrze?

42 euro za takie miejsca, to chyba lepsza oferta niż w Krakowie
 
No właśnie, bo jak drukować będzie można to trzeba brać.
@Gaara może zadzwonisz do nich i zapytasz?
 
Ktoś kojarzy jak zorganizować zieloną naklejkę na auto? Doczytałem, że hala jest w zielonej strefie i bez niej nie wolno wjeżdżać. Czy parking jest tylko płatny na miejscu?
 
Ja robię wysyłkę do cioci mamy w DE a ona odeśle mi pocztą o ile ktoś nie ukradnie przesyłki :crazy:
 
DSC_0213.JPG

Bilety już są :boss:
 
Czy nie szuka z was ktoś kogoś na doczepkę do noclegu w hostelu? Właśnie jestem w trakcie szukania miejscówy i wolałbym mieć w towarzystwie raczej rodaków :) W końcu to o wiele raźniej
 
Czy nie szuka z was ktoś kogoś na doczepkę do noclegu w hostelu? Właśnie jestem w trakcie szukania miejscówy i wolałbym mieć w towarzystwie raczej rodaków :) W końcu to o wiele raźniej

Ja z kumplem szukamy 2os do pokoju 4osobowego. Niecałe 60pln/os, albo rozkminiamy nocleg na sztucznej tropikalnej wyspie w Berlinie :D
 
Zarzuciłem okiem na Berlin Tropicana Island i chyba się skuszę z partnerką na drewniane Indiańskie domki (namioty) Tipi z łóżkami za 16eur/os. 4 osobowe są za 12 euro. Zobaczę jeszcze jak z dojazdem z hali do hali O2 itp. oraz spr. ceny jakiś tanich kwater bliżej hali
 
No my już 1,5km od O2 znaleźliśmy, na trivago jedno z najtańszych opcji, hostel
 
Nocleg ogarnięty 2 osoby na 2 noce 400m od O2 World za 100Euro i jest git :dance:
 
W każdym razie, jakby ktoś miał ochotę na moje towarzystwo w hostelu to proszę pisać :) Na razie jestem wolny
 
Prawdopodobnie ja będę szukał noclegu. Ale to się wszystko w ciągu tygodnia rostrzygnie :D
 
Back
Top