UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

Można jakiś bezpośredni link? Druga sprawa to trzeba się rejestrować czy te eventimy są tak sprofilowane, że polskie konto wystarczy ?
 
Wysyłka biletów do Polski 32 Euro ? chyba ich pogieło delikatnie , albo czegos nie ogarniam
 
Poprosze linka do zakupu biletów.
Na eventim.de nie ma ufc fight night berlin ;/

a hasło UFCBERLIN przysłali z ufc
 
201, rząd 10, miejsca 21,22. Czy komuś udało się zarezerwować parking?
 
Block: 201, Row: 22, Seat: 11,12 :)
Szkoda tylko tych 32 euro na wysyłkę !
 
Może mi ktoś powiedzieć, gdzie do cholery można to kupić. Na stronce podanej przez UFC jest tylko opcja przypomnienia o sprzedaży, zaś nie wiem, gdzie można znaleźć sprzedaż dla subskrybentów...
 
za prawie wszystkie. Sektory to że tak to ujmę konkretna trybuna... wszystko zależy od rzędu 10-14 - 72 euro... 17-20 - 52 euro a dalej chyba 42... jeśli się nie pomyliłem... na 7 podstronie tematu masz mapkę z miejscami i "trybunami" czyli sektorami. Sektor 201 jest na wprost telebimu
 
sektor 201 rząd 10 miejsca 13/14 także please welcome MPS Team on UFC Berlin :)
 
Z jednej stony @SCStunner z 2 ziomalami lub osobnikami płci pięknej , dalej ja i moja ślicznotka :) i tuż obok kolejny ziom z Cohones @czarymaryhokus ...
W Krakowie nie dałem rady ogarnąć imprezki przed Galą , a afterek w hotelu ... liczyłem na coś więcej i nie pisze tu tu o bzykaniu :) Bo na to nie mogłem narzekać. Jednka nie spotkałem mojego ulubionego zapaśnika @Tsubasa który jest już legendą ...jeśli przekręciłem ksywę to przepraszam , bo jak widzicie po komentach to jestem Świeżakiem ... kontuzja się nadarzyła jakiś czas temu to mogę sobie pozwolić na delikatne klikanie w klawiaturkę :)
 
No nie do końca... Ja jestem jednym z tych ziomali :)
Ja nic nie uprawiam... najwyżej kanapowo... ale głosik mam donośny więc będzie jak kibicować :)
 
Wnioskujesz po kształcie klatki, czy jest gdzieś o tym info?

Wiadomo którędy zawodnicy będą wychodzić? Dobrze się domyślam że z 209 i 215?
Z 215 ,od strony 209 wychodzić będzie tylko Aśka. Przynajmniej taki układ był w zeszłym roku.
 
Congrats on winning a UFC Golden Ticket which entitles you to two seats being upgraded at UFC Fight Night Berlin.
Właśnie przenoszą mnie bliżej. Jeszcze nie wiem jak bardzo, ale pewnie o jeden poziom cenowy. Wysyłać swoje miejsca na @UFC_UK to może jeszcze jutro Wam się uda.
 
Może ktoś się zastanawia nad kupnem jeszcze. Można by zamówić np. 4 bilety i zapłacić za jedną przesyłkę chyba, że kwota jest od każdego biletu?
 
Nawet 34 euro za wysyłkę. Chore, szczególnie jeśli wybrałem bilet za 42. Chuje nie mają rozróżnienia czy paczka leci do USA, Zimbabwe czy Polski.
E: Dokładnie 34.90
 
@MPS , miejsca podane przeze mnie zajmuję ja, @czarymaryhokus i pewien banita cohones, którego pewnie każdy zna, więc towarzystwo jak najbardziej polskie! 201 musi być najgłośniejszy, chuja sobie szwaby pokibicują Heinowi :v
 
Tylko problem polega na tym, że tej opcji (ticketdirect) nie ma do wyboru. Może pojawi się jutro przy otwartej sprzedaży.
 
Nie myśleliście może (jeśli ktoś jedzie sam lub w dwójkę) o wspólnym zebraniu się celem ogarniecia jakiegos miejsca w hostelu, aby taniej wyszło? Poza tym zawsze w grupie raźniej ;)
 
@SCStunner @czarymaryhokus wy jedziecie z PL na gale ? Czy mieszkacie w Niemczech ? Ogarnęliście sobie już jakiś nocleg, czy wracacie zaraz po gali ? Jeszcze nie wiadomo z kim będę,bo moja kobieta jeszcze nie wie czy dostanie wolne w pracy. Jak nie dostanie to pewnie zachoruje :) w okolicach 19 czerwca. My będziemy w Berlinie w piątek około 10 rano i będziemy jechać do Gdańska najprawdopodobniej w niedzielę około 19:00 polskim busem.
Reasumując robimy jakiś afterek po gali ?:beer:
 
Ja mieszkam w Szczecinie więc 150 km do Berlina. Przyjeżdżam w sobotę. Nie zostaje na noc. Po gali do domu albo po afterku :)
 
Back
Top