UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

Ja chętnie, ale żem biedny student to średnio będę miał za co przesiadywać w berlińskich knajpach przez dłuższy czas
 
@Suchar zawsze można zrobić melanż :lol:... czytaj afterek u kogoś w pokoju hotelowo-holstelowym lub gdzieś pod chmurką. Wiadomo fajnie by było się wbić do jakiegoś klubu GO GO :smile: i pobawić na bogato leczu tu chodzi głównie o integrację forumowiczów w realu i podzielenie się wrażeniami z gali.
@SCStunner trochę szkoda,że nie zostajecie do niedzieli, moglibyśmy pogadać trochę o twojej hardcorowej karierze bukmacherskiej...
@Tidzej podaj namiary na tą niesamowitą i zachwalaną przez Ciebie indonezyjską knajpę i co możesz polecić z menu ? Wiadomo coś będzie trzeba zjeść w Berlinie, nie samym kebabem żyje człowiek :) Podobno tam są nawet lepsze kebaby niż w Krakowie , bynajmniej tak twierdzi sam Sergio Moraes :lol:
 
@Tidzej wierzę w twoje szczere intencję i w to,że jako współpracownik KSW:lol: nie będziesz chciał pozbyć się klientów konkurencyjnej grupy przestępczej UFC. Natomiast jeśli tak będzie to Karolak jak w filmie "Ciacho" przesłucha cię na widzeniu prywatnym jak Ciasnego Wieśka :lol: ... i wtedy powiesz :lol:... o powiesz, powiesz... czy to nie byłeś Ty,ani nikt, powtarzam nikt z twojej społecznościowej grupy przestępczej ...
 
Ja z kumplem jedziemy w piątek rano, przyjeżdżamy na ważenie, potem logowanie w hotelu i jakieś wieczorno-nocne zwiedzanie, rano chill i wylogowanie z hotelu, gala, po gali większych planów nie ma, ok.5 wyjazd pod Berlin na wyspę tropikalną, tam drzemka i wyjebane jaja do 16-17, szama i zawijka do Wawy. Mamy 2 wolne miejsca, ale to jest Hyundai Coupe, więc z tyłu taka podróż to męczarnia(fchuj mało miejsca).
 
Wogóle ktoś wie jak zeszły bilety? Połowa hali w ogóle będzie czy może poszły wszystkie bilety?
 
Panowie, jak to wygląda z miejscem parkingowym przy O2 Arena? Można kupić gdzieś wcześniej? Czy wjeżdżam sobie normalnie i płacę przy wyjeździe / przed wyjazdem w automacie?
 
Panowie, jak to wygląda z miejscem parkingowym przy O2 Arena? Można kupić gdzieś wcześniej? Czy wjeżdżam sobie normalnie i płacę przy wyjeździe / przed wyjazdem w automacie?
płacisz w automacie przed wyjazdem, koszt 8 euro auto możesz zostawić 3 godziny przed a odebrać musisz maks dwie godziny po imprezie.
 
@Dooży&Grooby , @Suchar @Tsubasa i inni :)
Ogarniamy w końcu coś po gali, czy nie ? Byśmy się spotkali np. przed O2 World Arena po gali w jakimś punkcie zbiorczym :), a następnie byśmy coś rozkminili ...
U NAS PLAN WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO :

Ja przylatuję z UK z dziewczyną w piątek rano. Około 9:00 powinniśmy być w okolicach hali o2. Będziemy musieli zlokalizować jakiś kantor,następnie pokręcimy się po okolicy pozwiedzamy trochę i 14:45 zaczynają się pytania do gości specjalnych. Może wbijemy tam godzinę wcześniej i będzie można wyhaczyć jakąś fotkę z jakimś fighterem bez czekania w kolejce po ważeniu ... Następnie wiadomo zostajemy na ważeniu i do 18 goście UFC będą rozdawać autografy i na pewno będzie sesja fotograficzna :)
Po tym wszystkim jedziemy zrzucić graty w hotelu, wieczorem może coś się wykombinuje ... Generalnie brak planów
W sobotę przed galą pewnie skoczymy do Zoo w Berlinie, po gali fajnie by było się spotkać i zrobić jakąś buteleczkę :) lub wypić kilka piwek z kolegami i koleżankami z forum...
W niedziele też można by było coś pozwiedzać lub skoczyć na tropikalną wyspę ... Tu w tym przypadku wszystko jest uzależnione od tego ile alko pójdzie w gardło po gali :) może być tak ,że niedziela będzie przeznaczona na regeneracie organizmu :lol:
Wiadomo plany zawsze mogą ulec zmianie , zawsze możemy się dostosować do harmonogramu innych forumowiczów.
Z Berlina w niedzielę około 19:00 jedziemy polskim busem do Gdańska i w czwartek powrót z PL do UK samolotem ...
 
Sprzedam dwa bilety na gale UFC Berlin miejsca za 50 euro cena 200 złotych sztuka do negocjacji info po tel 660-760-008 odbiór osobisty w Szczecinie
 
Mój plan wygląda tak:

O 8:00 wysiadam w piątek na stacji gdzie mam hostel, a hostel mam jakieś 200-300m w linii prostej od O2 World :star wars:
Pokręce się w okolicy, przy rzece gdzie znajdują się różne ciekawe rysunki, pomnik Molecule Man a pozniej to nie wiem. Dopiero od 14 mam meldunek na hostelu więc do 13:30 będę się bujał po okolicy albo pojadę pod wieżę TV na Alexander Platz :boss: Później pytania i odpowiedzi + ważenie + być może fotki i autografy. Następnie wieczorne zwiedzanie i jezdzenie tramwajem :bayan:. A w sobotę od rana zwiedzanie wszystkiego co popularne, jakieś piwko może wypiję gdzies, jakiś obiad i gala. Po gali nie wiem co, ale o 7:00 mam już autobus powrotny do PL. Jade sam, może na ważeniu się tam jakoś spotkamy przypadkiem czy coś? To tyle..


BTW: Czy autografy są dla wszystkich? BO w Sztokholmie były autografy i fotki tylko dla tych co mają fightpassy :( Ale znowu tu będzie o wiele mniej kibiców.
 
Translator google mnie rozjebał. Przetłumaczył "FRAGERUNDE" jako "sesja Q & A"...:o o:
11011240_935025259873883_8404808000219787659_n.jpg
 
@steven22 przez przypadek nie będziemy kimać w tym samym hostelu na rzece ? My też będziemy mieli jakieś 300m do hali O2. Jeśli tak to może się gdzieś tam spotkać i razem pozwiedzamy w piątek ... Wiadomo w grupie zawsze raźniej... wiadomo lepiej jak jest więcej :)
@JohnnyKohortaPoznan jesteśmy jak najbardziej za. Tylko pytanie brzmi gdzie ? Masz jakieś propozycję ?
 
Nie chce ktoś może zdobyć dodatkowych autografów Alexandra i Stipe? :shy: Fajnie by było zapełnić całą ścianę takimi materiałami. :lol:
 
Wczoraj o 20 była w Berlinie impreza dla fanów UFC, był Miocic, Gustafsson, Griffin, Rose z Patem, Luke Barnatt, Dan Hardy i octagon girls.

Nie wiedzielibyśmy o tym gdyby nie nasi znajomi z Berlina.

David Allen jak zwykle bardzo rozmowny. Wychwalał krakowską galę, mówił, że myślą o powrocie. Jak usłyszał naszą historię o tym, że przyjechaliśmy do Berlina bez biletów, to rozdał nam 5 sztuk na 9 rząd. Miły gość :)

Myślę, że dzisiaj też powinni też coś rozdawać
 
Wczoraj o 20 była w Berlinie impreza dla fanów UFC, był Miocic, Gustafsson, Griffin, Rose z Patem, Luke Barnatt, Dan Hardy i octagon girls.

Nie wiedzielibyśmy o tym gdyby nie nasi znajomi z Berlina.

David Allen jak zwykle bardzo rozmowny. Wychwalał krakowską galę, mówił, że myślą o powrocie. Jak usłyszał naszą historię o tym, że przyjechaliśmy do Berlina bez biletów, to rozdał nam 5 sztuk na 9 rząd. Miły gość :)

Myślę, że dzisiaj też powinni też coś rozdawać
9 rzad... na plycie?
 
Wczoraj o 20 była w Berlinie impreza dla fanów UFC, był Miocic, Gustafsson, Griffin, Rose z Patem, Luke Barnatt, Dan Hardy i octagon girls.

Nie wiedzielibyśmy o tym gdyby nie nasi znajomi z Berlina.

David Allen jak zwykle bardzo rozmowny. Wychwalał krakowską galę, mówił, że myślą o powrocie. Jak usłyszał naszą historię o tym, że przyjechaliśmy do Berlina bez biletów, to rozdał nam 5 sztuk na 9 rząd. Miły gość :)

Myślę, że dzisiaj też powinni też coś rozdawać

Niektórzy to mają szczęście...:bayan:
 
@MPS proponuję, żeby forumowicze zgadali się w jednym miejscu po gali. Wieczorem jakieś ciekawe miejsca poszukam na piwko i zaproponuję teren zbiórki :D Kto będzie chętny, to podejdzie i tyle. Muszę wypełnić sobie lukę między zakończeniem gali, a powrotnym busem do Poznania :D P.S Siedzi ktoś w sektorze naprzeciwko polskiego sektoru 201?
 
@JohnnyKohortaPoznan to samo proponowałem wcześniej. Dzisiaj byliśmy na ważeniu i przed wejściem do Hali O2 jest jebitny kolorowy miś.
SPOTKAJMY SIĘ POD MISIEM :lol: Powiedzmy,że będziemy czekać pod Misiem do 30minut po tym jak Asia wróci do szatni z pasem i gdzieś ruszymy.
Kto się piszę na to ? :beer:
 
Unterrang, reihe 9, platz 13

To chyba jest trybuna.

Chyba ze mnie wyjebią za sugerowanie, że Jones pójdzie siedzieć :)
 
Z Doozym ugadani jesteśmy na 16 przed wejściem do o2 World, a dokładnie to pod ramką/dymkiem, który coś o tweetach rzecze i można robić pamiątkowe zdjęcie. @Dooży&Grooby z kolegą, Ja z ziomkiem, a jeszcze spotkaliśmy grupkę Polaków, co to też się chcą ustawić na kibicowanie ostre( Ci sami co dzisiaj na ważenie dawali czadu). Doping jak na stadionie, gardła zwarte, a później to już się możemy łapać pod jakimś homo misiem.
 
Back
Top