UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

20150514_232808.jpg

Kurier wybudził mnie ze snu . Normalnie byłbym wkurwiony jednak tym razem mu wybaczę :) . W tym wypadku dzięki temu co dostarczył wszystko zmienia postać rzeczy :) @SCStunner i @czarymaryhokus do zobaczenia w Berlinie. Jakiś aferek będzie trzeba ogarnąć ;-)
 
Część to tzw. Fan Ticket, a część to taki...paragon
 
Przy relokacji w Krakowie drukowali taki badziew. No ale fantickety oddawali na pamiątkę.
 
Ja już jestem 100% pewien że jadę. Jak zwykle wybieram się sam, znalazłem hostel blisko hali. Planuję rano pozwiedzać trochę, wieczorem ważenie i spać. Gdyby ktoś wybierał się też w piątek (przyjazd piątek rano) to fajnie jakby gdzieś tam sie ustawić i może machnąć piwko. Poza tym zapraszam do linka w syganturce. Powoli tworze zapiski z moich wypraw na UFC. Jak narazie 2 gale na wyjezdzie na koncie + Kraków.
 
@steven22 My też powinniśmy byś w Berlinie w piątek około 9-10 rano . Noclek mamy niedaleko hali, także będzie można się ustawić. Natomiast do Polski jedziemy w niedziele wieczorem Polskim Busem.
 
Jest jakaś opcja żeby kupić bilet na miejscu, żeby zaoszczędzić te 30 ojro za wysyłkę? Np. coś takiego jak krakowskie dzikie karty?
 
@rash Póki co jest konkurs gdzie do wygrania są złote wejściówki. Straszną kaszanę odwalili z tym brakiem drukowania biletów. 34 euro za wysyłkę do Polski to jest nieporozumienie. Jak wysyłałem priorytet DHL-em z Niemiec do Polski to zapłaciłem coś koło 7 euro.
Mam zatem pytanie, czy wie ktoś z Was, gdzie w Berlinie jest jakiś punkt sprzedaży Eventimu? Ewentualnie czy znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która jest w Niemczech i mogłaby zakupić taki bilet. Dogadać się na pewno dogadamy.
 
Panowie, a ile czekaliście od zamówienia biletów do momentu ich dostarczenia? Bo chce wiedzieć kiedy muszę się zdecydować żeby bilet zdążył do mnie dotrzeć :>
 
To nie ma problemu, 2 miejsca w samochodzie są. Wstępnie 180pln w jedną stronę podzielić na pasażerów. Z tym, że planujemy powrót prawdopdoobnie w poniedziałek...
 
Ja też z Warszawy. Ruszam z dziewczyną w piątek o 23 Polskim Busem, wracam w niedziele - wyjazd o 19.
 
Plan jest strasznie zagmatwany i piekielny. Wyjazd o 9-10 z WWA, przyjazd, szybka szama, gala, po gali jakieś małe zwiedzanko, ok.5 dzida pod Berlin na tą sztuczną wyspę, tam od 6 namiocik, do południa kimka, potem do jakiejś 17 korzystanie z uroków wyspy, dzida do Berlina do hotelu ogarnąć się, alko zwiedzanie i rano ok.10 po śniadaniu wyjazd. Natomiast zaczynam kombinować tak żeby ruszyć w piątek i być na ważeniu, a wrócić w niedzielę rano. Wszystko w fazie ustalania.

Kto od was jedzie? Ja chyba się pojawię + TJ i Michał Biel
Ja, @Batman , @Yagiel , @Arlovski , nasz webmaster Bojan, który nie ma Cohones :D i mój kumpel. Z redakcji 3 osoby.
 
Witam Panowie - pytanie laika. Próbuję zamówić bilety przez eventim. de lub o2 i ni hujet nie idzie wybrać dostawy biletu do Polski. Mi to tito, nawet wolałbym na maila dostać te bilety samemu do wydrukowania, niestety nie ma takiej opcji. Mogę jedynie wybrać Express delivery do "Germany" albo "Austria and Switzerland". Nawet jak wybieram sobie te Niemcy i potem wpisuje swój polski adres to mi wywala, że nie wybrałem opcji dostawy..

Nie mam pojęcia o co chodzi, hilfe..
 
Witam Panowie - pytanie laika. Próbuję zamówić bilety przez eventim. de lub o2 i ni hujet nie idzie wybrać dostawy biletu do Polski. Mi to tito, nawet wolałbym na maila dostać te bilety samemu do wydrukowania, niestety nie ma takiej opcji. Mogę jedynie wybrać Express delivery do "Germany" albo "Austria and Switzerland". Nawet jak wybieram sobie te Niemcy i potem wpisuje swój polski adres to mi wywala, że nie wybrałem opcji dostawy..

Nie mam pojęcia o co chodzi, hilfe..

Może już za późno na zamówienie do Polski? Napisz najlepiej do nich a jak nie będą wysyłać to zapytaj czy można zapłacić szybciej i odebrać w jakimś punkcie na mieście w Berlinie.
 
Jedyne co mogę Ci zaproponować to rezerwacja biletu w placówce handlowej ewentualnie, tak jak sugerował mi to pan Stephen z Działu obsługi klienta o2 Berlin. Adres mailowy dostępny jest na stronie internetowej areny o2 Berlin.
Powodzenia i udanego weekendu z MMA
Witam Panowie - pytanie laika. Próbuję zamówić bilety przez eventim. de lub o2 i ni hujet nie idzie wybrać dostawy biletu do Polski. Mi to tito, nawet wolałbym na maila dostać te bilety samemu do wydrukowania, niestety nie ma takiej opcji. Mogę jedynie wybrać Express delivery do "Germany" albo "Austria and Switzerland". Nawet jak wybieram sobie te Niemcy i potem wpisuje swój polski adres to mi wywala, że nie wybrałem opcji dostawy..

Nie mam pojęcia o co chodzi, hilfe..
 
Panie i Panowie organizujemy jakieś podsumowanie gali (AFTEREK) przy jakimś piwku ewentualnie czymś mocniejszym w Berlinie? Przydałoby się ustalić jakąś miejscóweczkę w której moglibyśmy na spokojnie usiąść i podzielić się wrażeniami z gali :beer:
 
Back
Top