UFC 323: Dvalishvili vs. Yan 2 (06.12.2025)

kraks

Maximum FC
Light Heavyweight
1763897320986.png

 
guskov, janek kilkoma wywiadami potwierdzil co ma w glowie. Popykac do emerytury. Brak glodu zwyciestwa wyczuwalny na kilometr.
Moze nie KO ale nudna decyzja jak z Ulbergiem.
 
Na pierwszy rzut oka:

Turner + Pantoja + Merab dec

Yan jest dojebanym fighterem ale bedzie powtorka.
 
Ogólnie to jestem wielkim fanem Janka, ale coś czuję, że nie da rady w tej walce. Przede wszystkim 42 lata… Guskov młodszy, kowadła w rękach. Serce mówi Jano, rozum jednak, że Uzbek przed czasem.
 
Czyli walka potencjalnie niebezpieczna do obstawiania. Turas w dodatku po 2 porazkach w UFC.
Tak patrze na kursy i mysle, ze Sadykhov moze byc warty uwagi.
 
Ja tu widzę
guskova ponieważ peak Janka już niestety minął ,
moreno który w stójce będzie rozdawał karty i w parterze będzie sobie radził z Japończykiem,
Duncan porobi coś czuję mckinneya strasznie chłop w walkach nierówny i tyle co mi kuponów przepieprzył to myślę że po batalii Duncan ogarnie

Do rozważenia ziam imo ogarnie i vettori chętnie posłucham opinii biegłych

Talbott pantoja i merab powinni ogarnąć pantoja najtrudniejsze zadanie z tej trójki będzie miał według mnie
 
Back
Top