UFC 301: Pantoja vs. Erceg (04.05.2024)

Ja gram w lotka, czyli puszczam kupon pierwszy, że wszyscy Brazylijczycy w sobotę wygrają i drugi, że wszyscy Brazylijczycy w sobotę przegrają :jjsmile: Fajna gala tak naprawdę z klimatem Brazylia vs reszta świata
Brazylijskie gale mają największy współczynnik zwycięstw gospodarzy. Składa się na to kilka czynników: klimat, fanatyczni kibice, jakość, umiejętności sportowe Brazylijczyków i matchmaking karty pod lokalsów, by favela częściej była w ekstazie i euforii niż na wkurwie. Kiedyś gdzieś widziałem statystykę, była w okolicach 75-80%. Ta karta wygląda podobnie, raczej można spodziewać się maks 1,2 niespodzianek, a tylko trzech Brazoli ma lepszych od siebie przeciwników (Brenner, Jean Silva i może Joaquin Silva)
 
Ten Erceg co go Bondar obalał i obijał? :corn:
Tak serio to wydaje mi się, że nieda sobie zrobić krzywdy w parterze i bedzie szybko wstawać. Pantoja ma chaotyczna stójkę i granitowa szczękę która ratuje go w wymianach. Ogólnie liczę na fajne widowisko, daje większe szanse Pantoji, ale nie skreślam Ercega. Ogólnie za drobne pogralem q triplu, ale to bardziej dla lepszego oglądania.

A co sądzisz o Aldo? Moim zdaniem jeśli wyjdzie w optymalnej formie powinien to ugrac. Dobrze broni lowkickow czyli hednej z niebezpieczniejszych broni Martineza. Do tego lepszy boks no i czas na regenerację organizmu. Nie można zapomnieć, że walka w Brazylii i to 3 rundy.
 
Tak serio to wydaje mi się, że nieda sobie zrobić krzywdy w parterze i bedzie szybko wstawać. Pantoja ma chaotyczna stójkę i granitowa szczękę która ratuje go w wymianach. Ogólnie liczę na fajne widowisko, daje większe szanse Pantoji, ale nie skreślam Ercega. Ogólnie za drobne pogralem q triplu, ale to bardziej dla lepszego oglądania.

A co sądzisz o Aldo? Moim zdaniem jeśli wyjdzie w optymalnej formie powinien to ugrac. Dobrze broni lowkickow czyli hednej z niebezpieczniejszych broni Martineza. Do tego lepszy boks no i czas na regenerację organizmu. Nie można zapomnieć, że walka w Brazylii i to 3 rundy.
Liczę na Aldo, ale w jakiej wyjdzie formie i jaki progres zrobił Martinez ciężko powiedzieć. O bronieniu lowkicków już napisałem - Aldo robił to chyba najlepiej w dywizji od lat, dodatkowo kiedyś sam nimi łupał, ale to już zamierzchłe czasy. Moim zdaniem Aldo dzięki umiejętnemu ich blokowaniu zabierze tym spory atut Martinezowi. TDD Brazylijczyk również ma świetne, poza tym lepsze BJJ i zapasy od rywala. Tyle, że ściągnęli go z kanapy, walczącego od 3 lat głównie w boksie. Latka lecą, czasy się zmieniają, nowa generacja będzie odsyłać starą na emerytury. Zupełnie mnie nie zdziwi, jeśli zdecyduje zwyczajnie wyższy output i Martinez to ugra decyzją. Dla mnie 50/50 więc value w kursie na Jose, aczkolwiek sam odpuściłem.
 
Back
Top