UFC 301: Pantoja vs. Erceg (04.05.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1713691086349.png

 
Pantoja, Petrino, Perreira.
Muszę przemyśleć jeszcze Aldo - moim zdaniem ten Martinez jest do porobienia przez Jose.
 
Moja pierwsza mysl po zerknieciu na karte bez zadnej analizy to:
Pantoja, Petrino, Pereira, Lucindo + czutka na Mullarkey'a + z obawami, ale jednak Martinez
 
Teoretycznie do jednej bramki Pantoja, ale Erceg ma czym uderzyć i może złapać brazola po za tym eventy w BR coś UFC nie wychodza...ja spróbuję na pewno.
I w praktyce też będzie do jednej bramki. Ten Erceg to dostał TS-a bo Pantoja wyczyścił dywizję.
 
I w praktyce też będzie do jednej bramki. Ten Erceg to dostał TS-a bo Pantoja wyczyścił dywizję.
Tak powinno być, ale jakoś martwi mnie ta walka. Erceg co by nie mówić ma dobry boks, warunki fizyczne nieco lepsze, ale na papierze niema przeciwników na takim poziomie jakim ma Pantoja.

Osobiście na razie pograłem Pereire i zastanawiam się nad Brito. Smith raczej już bliżej emerytury. Aldo w 3 rundach powinien ogarnąć.

Z betów wydają się ok, ale małe kursy niestety:
Borralho
Bonfim
 
Tak powinno być, ale jakoś martwi mnie ta walka. Erceg co by nie mówić ma dobry boks, warunki fizyczne nieco lepsze, ale na papierze niema przeciwników na takim poziomie jakim ma Pantoja.

Osobiście na razie pograłem Pereire i zastanawiam się nad Brito. Smith raczej już bliżej emerytury. Aldo w 3 rundach powinien ogarnąć.

Z betów wydają się ok, ale małe kursy niestety:
Borralho
Bonfim
Gdzie złapałeś Pereire i po ile? Bo widzę tylko na BetOnline za 1.25
P.S. Erceg z Dvorakiem boksersko nie wyglądał świetnie. Imo Pantoja strikersko nie odstaje.
 
Gdzie złapałeś Pereire i po ile? Bo widzę tylko na BetOnline za 1.25
P.S. Erceg z Dvorakiem boksersko nie wyglądał świetnie. Imo Pantoja strikersko nie odstaje.
Napisałem do Fortuny zeby dodali i juz jest w ofercie ale po 1.24. Jest tez na betclicu po 1.23 wiec bez szalu. Liczylem na minimalnie lepszy kurs.
 
Mialem grac Lucindo, ale cos mnie powstrzymuje przed ruszaniem bab. Czy Kowalkiewicz jest w stanie tutaj zaskoczyc z 16 lat mlodsza Brazylijka? Troche nie pasuja mi kursy. Liczylem minimum na 1.5 zeby w ogole wbrew starym zasadom podjac ryzyko ruszania damskich pojedynkow
 
Mialem grac Lucindo, ale cos mnie powstrzymuje przed ruszaniem bab. Czy Kowalkiewicz jest w stanie tutaj zaskoczyc z 16 lat mlodsza Brazylijka? Troche nie pasuja mi kursy. Liczylem minimum na 1.5 zeby w ogole wbrew starym zasadom podjac ryzyko ruszania damskich pojedynkow
Niby powinna wygrać a jednak to baby, dlatego nie tykam. Kowalkiewicz ostatnio 4 wygrane z rzędu a ta młoda jeszcze niezweryfikowana.
 
Gdzie złapałeś Pereire i po ile? Bo widzę tylko na BetOnline za 1.25
P.S. Erceg z Dvorakiem boksersko nie wyglądał świetnie. Imo Pantoja strikersko nie odstaje.
Betclick 1.23 aktulanie, pograny po 1.27. Pantoja to świetny zawodnik, ogólnie obstawiałem i trzymałem kciuki za jego wygraną. Jakoś niestety mam jakieś dziwne przeczucie, że może coś się wydarzyć. Skłaniam się ku Pantoji, ale sam niewiem czy pogram. Erceg niema nic do stracenia a tacy zawodnicy są niebezpieczni.

Pereire gram w triplu z Henrym i Dinizem. Do tego zastanawiam się nad Bivolem.
 
Perreira
Petrino
Borralho

Imo Lucindo ogarnie Kowalkiewicz ale raczej nie tykam, Aldo po przerwie - niepewny bet, reszta dosc bliska po pierwszym przejrzeniu karty
 
Aldo po przerwie - niepewny bet, reszta dosc bliska po pierwszym przejrzeniu karty
Idzie w górę i kusi. A kto jak kto, ale Aldo będzie szedł po wygraną. To nie jest typ gościa, co wyjdzie po łatwą wypłatę i się położy. Pytanie tylko na ile "nowa generacja" już odjechała. Na moje oko Martinez jest jeszcze do porobienia - chłop niszczył rywali lowkickami - z Aldo to nie przejdzie. 50/50, więc Aldo jako underdog do rozważenia.
 
ucindo (?)
Pereira
Borralho
Petrino
Bonfim
Wszyscy niby powinni wygrać. Tylko ile z tego wyjdzie? Trochę ponad dwa pewnie? Strach pięć izydorów wrzucać na kupon, chuj wie czy któryś się nie wyjebie, ryzyko rośnie. Ja myślałem żeby wrzucić Petrino ITD + Orolbai win, dubel na podwojenie wychodzi. Placek Smith chyba tutaj 3 rund nie wytrzyma?

Ercega stawiam i jeszcze nad Aldo się zastanowię. Wiem, że spory poziom przeciwników dla kangura, ale stylistycznie on może być bardzo niewygodny dla mistrza, Erceg może zneutralizować zapasy Pantoji, a w stójce zaznaczyć swoją przewagę.
 
Wszyscy niby powinni wygrać. Tylko ile z tego wyjdzie? Trochę ponad dwa pewnie? Strach pięć izydorów wrzucać na kupon, chuj wie czy któryś się nie wyjebie, ryzyko rośnie.

Ja na Ercega stawiam i jeszcze nad Aldo się zastanowię. Wiem, że spory poziom przeciwników dla kangura, ale stylistycznie on może być bardzo niewygodny dla mistrza, Erceg może zneutralizować zapasy Pantoji, a w stójce zaznaczyć swoją przewagę.
Kurde to prawda, ale serio nie widze zagrozenia dla nich, walcza albo z past-prime ( Petrino, Bonfim ) albo sa o level lepsi ( Borralho, Perreira). Lucindo tez raczej ogarnie ale to baby.
Dla mnie ryzyko jest wlasnie np w Aldo ktory wraca po dlugiej przerwie, ma 38 lat i pierdoli o boksie po tej walce. Erceg tez niewiadoma, 3 walki w UFC, nokaut na Sznelu ktorego nawet zimny prysznic kladzie na dechy

Takie kupony to hujnia wiem, szkoda mi stawiac 100zl na jednego, wole sie pobawic 4 tygodnie za 25zl
 
Kurde to prawda, ale serio nie widze zagrozenia dla nich, walcza albo z past-prime ( Petrino, Bonfim ) albo sa o level lepsi ( Borralho, Perreira). Lucindo tez raczej ogarnie ale to baby.
Dla mnie ryzyko jest wlasnie np w Aldo ktory wraca po dlugiej przerwie, ma 38 lat i pierdoli o boksie po tej walce. Erceg tez niewiadoma, 3 walki w UFC, nokaut na Sznelu ktorego nawet zimny prysznic kladzie na dechy

Takie kupony to hujnia wiem, szkoda mi stawiac 100zl na jednego, wole sie pobawic 4 tygodnie za 25zl
Ja to się na początku śmiałem jak Ercego dostał ts'a, ale obejrzałem sobie parę jego walk i zmieniłem zdaniem. Nie zdziwię się jak Pantoja go łatwo wypunktuje, ale kurs dobry przy ich stylach walki, Pantoja z Moreno i Royvalem wszystko dzięki kontroli zapaśniczej ugrał, Royval go tam solidnie napierdalał w stójce, w 5 rundzie szczególnie, a Astroboy ma więcej pary, podobne warunki co Dawg i wydaje się, że dobre zapasy, tylko jeszcze niesprawdzone.

Każdy inaczej patrzy, ja wolę ze dwie stówki na Ercega postawić, niż budować z kilku typów podobny kurs.
 
Ja to się na początku śmiałem jak Ercego dostał ts'a, ale obejrzałem sobie parę jego walk i zmieniłem zdaniem. Nie zdziwię się jak Pantoja go łatwo wypunktuje, ale kurs dobry przy ich stylach walki, Pantoja z Moreno i Royvalem wszystko dzięki kontroli zapaśniczej ugrał, Royval go tam solidnie napierdalał w stójce, w 5 rundzie szczególnie, a Astroboy ma więcej pary, podobne warunki co Dawg i wydaje się, że dobre zapasy, tylko jeszcze niesprawdzone.

Każdy inaczej patrzy, ja wolę ze dwie stówki na Ercega postawić, niż budować z kilku typów podobny kurs.
Czaje, tez bede tak gral jak w koncu cos trafie haha. Mialem fajna passe i postawilem all in na tego h.. Gasteluma i od tego czasu tak sie bujam. Nie moge sie przelamac zeby jednorazowo wylozyc 200zl ale czaje baze
 
Wszyscy niby powinni wygrać. Tylko ile z tego wyjdzie? Trochę ponad dwa pewnie? Strach pięć izydorów wrzucać na kupon, chuj wie czy któryś się nie wyjebie, ryzyko rośnie. Ja myślałem żeby wrzucić Petrino ITD + Orolbai win, dubel na podwojenie wychodzi. Placek Smith chyba tutaj 3 rund nie wytrzyma?

Ercega stawiam i jeszcze nad Aldo się zastanowię. Wiem, że spory poziom przeciwników dla kangura, ale stylistycznie on może być bardzo niewygodny dla mistrza, Erceg może zneutralizować zapasy Pantoji, a w stójce zaznaczyć swoją przewagę.
Z Petrino jest problem, że on się nigdy nie spieszy do wygranej, może spokojnie 3 rundy placka obijać.
 
Po namysle zmieniam opinie o graniu Aldo, waleczka rzeczywiscie 50/50 wiec sprobuje. Martinez ma dobre lowy ale Aldo ladnie broni lowkicki, sklaniam sie ku wersji ze to bedzie bokserski pojedynek i tu Aldo jest lepszy.
 

Attachments

  • IMG_5227.jpeg
    IMG_5227.jpeg
    165.7 KB · Views: 35
  • IMG_5226.jpeg
    IMG_5226.jpeg
    204.2 KB · Views: 34
Last edited:
Ja gram w lotka, czyli puszczam kupon pierwszy, że wszyscy Brazylijczycy w sobotę wygrają i drugi, że wszyscy Brazylijczycy w sobotę przegrają :jjsmile: Fajna gala tak naprawdę z klimatem Brazylia vs reszta świata
 
Back
Top