UFC 300: Pereira vs. Hill (13.04.2024)

Zobaczymy, im dalej w las tym lepiej na Maxa. Trochę martwią mnie te lowkicki Gaethjego, ale Justin po 2 rundzie powinien opadać z sił biorąc pod uwagę tempo pojedynku jakie pewnie sobie nawzajem narzucą. Holloway mimo wszystko lubi mieszać i możliwe, że zejdzie do parteru. Szkoda, że brak jak kiedyś betów na walkę wieczoru, bo to byłby pewniak
 
Avek
Jiri-Prochazka-2~2.jpg
 
Izi muni. Choć Chinka trochę nerwów zapewniła. A sędzia, który dał dwie rundy Oliveirze do zwolnienia. Imo pierwsza mogła iść w dwie strony a 2 i 3 bezdyskusyjnie dla Armana.

P.S. Po tym co widziałem, to jednak Arman nie jest jeszcze ma poziomie Makhacheva. Czekam na zestawienie i ładuję w Islama.
Ładny kuponik
 
  • Like
Reactions: Evo
Izi muni. Choć Chinka trochę nerwów zapewniła. A sędzia, który dał dwie rundy Oliveirze do zwolnienia. Imo pierwsza mogła iść w dwie strony a 2 i 3 bezdyskusyjnie dla Armana.

P.S. Po tym co widziałem, to jednak Arman nie jest jeszcze ma poziomie Makhacheva. Czekam na zestawienie i ładuję w Islama.
1 runda była dla Charlesa, Arman miał ciut dłuższą kontrolę z góry, ale to Charles miał pozycje dominującą i bardzo dobrą próbę poddania
Klarowne 29-28 Arman
Szkoda, bo Charles by dec 9,25 było w grze
 
A mam podobnie, nie chce mi się trochę psuć jubileuszu. Jakbym miał stawiać to czuję jakoś wygraną Garbrandta, wydaje mi się, że ostatnie rozbicie będzie miało wpływ na Greena i wygra właśnie Miller, kusiło mnie zagranie Harrison przez poddanie, ale te rywalki z PFL to nie był wysoki poziom, wydaje mi się, że Kattar może mieć przewagę, ale powrót po kontuzji może mieć znaczenie (w ogóle jest tu kilku zawodników, którzy wracają po kontuzji), tak samo czuję Rakica, ale jest ta sama kwestia powrotu po kontuzji, wydaje mi się, że Oliveira da lekcję Tsarukyanowi, no i mam poczucie, że ogólna masówka w walce wieczoru na Pereirę to jakaś pułapka i wygra Hill, ale w jaki sposób miałby to zrobić, to naprawdę ciężko mi wywróżyć.

Czuję, że może wygrać sporo underdogów, czuję, że posypią się skończenia przed czasem. Pogram kilka taśm po przysłowiowe 5 złotych na dzisiaj i nic grubszego. Ewentualnie jakieś czuwanie na live, ale bez większego przekonania.

Wnioski ode mnie dla mnie na przyszłość - nie kombinować za wiele z typowaniem i skupić się bardziej na pierwszej myśli po ogłoszeniu takiego starcia. Tutaj nie wiadomo skąd pojawił mi sie Garbrandt, powracający po kontuzjach Kattar, Rakic i Hill tak samo.

U mnie ostatnio słabsza forma, więc pewnie skończy się na taśmie za 5 zł. Pierwsze myśli po ogłaszaniu walk to mniej więcej Figueiredo + Miller + Prochazka + Oliveira + Zhang. Zastanawiam się nad dorzuceniem tego Holloway'a i Pereiry. Taśma jedynie pod oglądanie i emocje, czyli jak nie wejdzie Figeuriedo to można iść spać

I tak uważałem, że wygra Miller, chociaż tutaj powinienem zwrócić większą uwagę na poziom rywali, z którymi obaj się mierzyli w ostatnim czasie. Do tego Oliveira, od którego tutaj trochę osób mnie odciągało, bo uważałem to za podobny przypadek do BSD Poirier.
 
No glupi bet grac Hilla patrzac z perspektywy teraz. Przeciez Poatan to byly mistrz 2 dywizji w Glory, wiadomo bylo ze to stojkowa wojna bedzie, do tego wracajacy po kontuzji i przerwie dlugiej.
Jedynie Hollowaya czulem od poczatku ale ze gram niskie stawki to probowalem cos zbudowac wokol niego. Slabszy okres jakis ostatnio
 
na osłodę, bo Max dec nie wszedł o sekundę, ale nie szkoda mi bo nokaut dekady jak nic

View attachment 96564
2 stówki piechotą nie chodzą, jedna w punktach
Ja rozumiem betbuilder, ale nie boisz się dorzucać coś takiego jak w becie Racica? kurs niewiele większy niż pierwotny, a wystarczyło by któryś w szaleńczej wymianie dostał gonga w pierwszej rundzie i po kuponie. Już nie będe mówić co przeżyli ludzie którzy dali Maxa przez dec...

@Jakub Madej myśle, że sporo robi sentyment. Ja nadal uważałem, że Cody mimo wszystko na papierze ma szanse to ugrać, niestety wyszło jak wyszło. Z Kattarem ok, ale nadal zasadny typ, zwłaszcza po nokaucie na Sterlingu i fakcie, że poszedł wagę wyżej. U mnie po dyskusjach w tym temacie trochę pozmieniałem. Wyrzuciłem Gaethje i Millera, ale dorzuciłem na Maxa (ml) i Rodriquez. Jeden się udał drugi nie, ale ten wątek i wymiana argumentów spowodowała, że zamiast minusa wyszedł plus.

Druga sprawa to fakt, że to MMA, chyba prawie nikt nie dawał na Moicano a tu niespodzianka i poddanie
 
Ja rozumiem betbuilder, ale nie boisz się dorzucać coś takiego jak w becie Racica? kurs niewiele większy niż pierwotny, a wystarczyło by któryś w szaleńczej wymianie dostał gonga w pierwszej rundzie i po kuponie. Już nie będe mówić co przeżyli ludzie którzy dali Maxa przez dec...

@Jakub Madej myśle, że sporo robi sentyment. Ja nadal uważałem, że Cody mimo wszystko na papierze ma szanse to ugrać, niestety wyszło jak wyszło. Z Kattarem ok, ale nadal zasadny typ, zwłaszcza po nokaucie na Sterlingu i fakcie, że poszedł wagę wyżej. U mnie po dyskusjach w tym temacie trochę pozmieniałem. Wyrzuciłem Gaethje i Millera, ale dorzuciłem na Maxa (ml) i Rodriquez. Jeden się udał drugi nie, ale ten wątek i wymiana argumentów spowodowała, że zamiast minusa wyszedł plus.

Druga sprawa to fakt, że to MMA, chyba prawie nikt nie dawał na Moicano a tu niespodzianka i poddanie
brakowało mi do bonusu stąd betbuilder,

sam miałem Maxa dec, pisałem wcześniej
:mamed:
 
Co dla Ciebie przemawia za Rakicem? Ja szczerze mówiąc bardziej widzę w tym pojedynku Prochazke, ale chyba nie jestem obiektywny, bo zawsze slabo docenialem Rakica. Pozdro
No i jednak dalej nie bede docenial Rakica
 
Back
Top