UFC 300: Pereira vs. Hill (13.04.2024)

Panowie coś na temat Kattara ? Jestem początkującym cohones, więc pytam ekspertów
Nie znam gościa, a Sterling waga wyżej?
 
Turner to dziwoląg, że typ naprawdę tyle schodzi, przecież to musi być męczarnia.
FxA2l8EWIAARoP8.jpg



Co do Kattar Sterling - Sterling jeśli nie obali to raczej powinien być bity.

Co sądzicie o Harrison? Waga zrobiona, ale wyglądała na wadze jak śmierć. Może jednak jest szansa, że jakiś tyś tyś ją ustrzeli.
Dla mnie to nic nadzwyczajnego że Jailin walczy w lekkiej, spójrz na jego nóżki, są mega chude i co za tym idzie lekkie.
 
Witam, dawno mnie tu nie było. U mnie leci coś takiego dla lepszego oglądania, powodzonka! :lol:
 

Attachments

  • 57A03A3C-CD0F-4817-A211-8339EA7C423C.jpeg
    57A03A3C-CD0F-4817-A211-8339EA7C423C.jpeg
    204.9 KB · Views: 62
  • 9493EDB2-ABE1-4DA4-8D90-D99DE61881FD.jpeg
    9493EDB2-ABE1-4DA4-8D90-D99DE61881FD.jpeg
    97.7 KB · Views: 62
  • 0303A5ED-716F-43DB-9357-6E21B8B21616.jpeg
    0303A5ED-716F-43DB-9357-6E21B8B21616.jpeg
    273.1 KB · Views: 62
Strasznie mnie kusi żeby zagrać Maxa w tej walce. Ale zostawię to sobie chyba na live i po 1 rundzie może coś się wyklaruje.
Mam dziwne przeczucie, że tak poukładany boksersko zawód ik jak Max może sprawić duże problemy Justinowi. Ale ciężko też stawiać przeciwko Justinowi po jego kapitalnych ostatnich występach.

Ja im bliżej walki tym też mniej pewny Justina jestem. Jak ogłaszali walkę to byłem pewien, że Gaethje rozniesie Maxa. Teraz wydaje się, że Max na poważnie bierze się za przejście do kategorii lekkiej. Dodatkowo jest kapitalny boksersko i na dystansie trzech rund może zadać sporo obrażeń Justinowi.


EDIT: No na pięć, ale przez trzy go wystarczająco obije.. :awesome:
 
Last edited:
Ja im bliżej walki tym też mniej pewny Justina jestem. Jak ogłaszali walkę to byłem pewien, że Gaethje rozniesie Maxa. Teraz wydaje się, że Max na poważnie bierze się za przejście do kategorii lekkiej. Dodatkowo jest kapitalny boksersko i na dystansie trzech rund może zadać sporo obrażeń Justinowi.
* 5 rund
 
Nie czytałem całości wpisu. Że co będziesz robił?
Pizzę xD.

Nie gram nic, ten bonus od łysego to gejmczendrzer.
Wjeżdża Figueiredo, Lopez i Turner za 10 zł i nic więcej.
Jakbym miał grać na poważnie to bym wchodził w Miller + walka Andrade zakończy się przed czasem, lub poprostu Andrade ale większe ryzyko, decyzji tu nie widzę, Jessica nie da się obijać 3 rundy, jak będzie przegrywać to znajdzie furtkę do wyjścia, to doświadczona zawodniczka.
Oprócz tego solo na Hill,a na taki ryzyk, bo mam przeczucie że zgasi Poatana, nie jest tak bardzo rozbity, to nie Janek że będzie spał za plecami. Dalej na siłę nie chce mi się wymyślać, choć powiem że Holly Holm to weźmie bez palca w dupie ale tak ja wspominałem, nie będę sobie psuł jubileuszu, wszystkim grającym życzę powodzenia.
 
Turner to dziwoląg, że typ naprawdę tyle schodzi, przecież to musi być męczarnia.
FxA2l8EWIAARoP8.jpg



Co do Kattar Sterling - Sterling jeśli nie obali to raczej powinien być bity.

Co sądzicie o Harrison? Waga zrobiona, ale wyglądała na wadze jak śmierć. Może jednak jest szansa, że jakiś tyś tyś ją ustrzeli.
Nie musi, chłopa dwie nogi ważą tyle co moja jedna a śmigam w jego wadze. On nie ma nic tylko szkielet.
 
podmianka leci w kuponie - Zhang wylatuje i dodaje ko prop do Hilla

Hill KO
Holloway
Oliveira - walka przed czasem
Nickal - poniżej 1.5r
Turner przed czasem
 
Ja coraz bliżej jestem wrzucania kombinacji Jim Miller i Alex Pereira. Kurde Jamahal Hill w lipcu 2023 zerwał Achillesa. To jest powrót po zaledwie 9 miesiącach od tak poważnej kontuzji, która wymaga 6-miesięcznej rehabilitacji i 9 miesięcy na powrót do mocniejszej aktywności. Walkę ogłoszono w lutym i po wielu tygodniach plotek/zapowiedzi wydawało się, że jest to pewnego rodzaju desperacja ze strony UFC, która nie mogła ustalić innej walki wieczoru. Nie wierzę, że po takiej kontuzji Hill będzie w stu procentach sprawny i nie wierzę, że Pereira nie będzie chciał sprawdzać kopnięć od pierwszych sekund. A kopnięć Hill nie umie bronić, tylko żaden z dotychczasowych rywali nie korzystał mocniej z tego. Jednocześnie czuję, że tu może być jakaś pułapka, ale no nie widzę argumentu za Hillem. Ktoś mi poda jakiś argument za nim? :D
Solidna szczęka, mocny cios, szybszy.
Ja gram Hill KO do 2 rundy za drobne.
 
Last edited:
mi tu śmierdzi wygraną Garbrandta, gram za punkty więc nie zaboli
karzeł nie obali, CG za szybki, cios wg mnie Cody mocniejszy, jedynie szczęka zagrożeniem
1713028045375.png
 
Pizzę xD.

Nie gram nic, ten bonus od łysego to gejmczendrzer.
Wjeżdża Figueiredo, Lopez i Turner za 10 zł i nic więcej.
Jakbym miał grać na poważnie to bym wchodził w Miller + walka Andrade zakończy się przed czasem, lub poprostu Andrade ale większe ryzyko, decyzji tu nie widzę, Jessica nie da się obijać 3 rundy, jak będzie przegrywać to znajdzie furtkę do wyjścia, to doświadczona zawodniczka.
Oprócz tego solo na Hill,a na taki ryzyk, bo mam przeczucie że zgasi Poatana, nie jest tak bardzo rozbity, to nie Janek że będzie spał za plecami. Dalej na siłę nie chce mi się wymyślać, choć powiem że Holly Holm to weźmie bez palca w dupie ale tak ja wspominałem, nie będę sobie psuł jubileuszu, wszystkim grającym życzę powodzenia.

A mam podobnie, nie chce mi się trochę psuć jubileuszu. Jakbym miał stawiać to czuję jakoś wygraną Garbrandta, wydaje mi się, że ostatnie rozbicie będzie miało wpływ na Greena i wygra właśnie Miller, kusiło mnie zagranie Harrison przez poddanie, ale te rywalki z PFL to nie był wysoki poziom, wydaje mi się, że Kattar może mieć przewagę, ale powrót po kontuzji może mieć znaczenie (w ogóle jest tu kilku zawodników, którzy wracają po kontuzji), tak samo czuję Rakica, ale jest ta sama kwestia powrotu po kontuzji, wydaje mi się, że Oliveira da lekcję Tsarukyanowi, no i mam poczucie, że ogólna masówka w walce wieczoru na Pereirę to jakaś pułapka i wygra Hill, ale w jaki sposób miałby to zrobić, to naprawdę ciężko mi wywróżyć.

Czuję, że może wygrać sporo underdogów, czuję, że posypią się skończenia przed czasem. Pogram kilka taśm po przysłowiowe 5 złotych na dzisiaj i nic grubszego. Ewentualnie jakieś czuwanie na live, ale bez większego przekonania.
 
A mam podobnie, nie chce mi się trochę psuć jubileuszu. Jakbym miał stawiać to czuję jakoś wygraną Garbrandta, wydaje mi się, że ostatnie rozbicie będzie miało wpływ na Greena i wygra właśnie Miller, kusiło mnie zagranie Harrison przez poddanie, ale te rywalki z PFL to nie był wysoki poziom, wydaje mi się, że Kattar może mieć przewagę, ale powrót po kontuzji może mieć znaczenie (w ogóle jest tu kilku zawodników, którzy wracają po kontuzji), tak samo czuję Rakica, ale jest ta sama kwestia powrotu po kontuzji, wydaje mi się, że Oliveira da lekcję Tsarukyanowi, no i mam poczucie, że ogólna masówka w walce wieczoru na Pereirę to jakaś pułapka i wygra Hill, ale w jaki sposób miałby to zrobić, to naprawdę ciężko mi wywróżyć.

Czuję, że może wygrać sporo underdogów, czuję, że posypią się skończenia przed czasem. Pogram kilka taśm po przysłowiowe 5 złotych na dzisiaj i nic grubszego. Ewentualnie jakieś czuwanie na live, ale bez większego przekonania.
Hill może wygrać w każdy sposób, prócz poddania z pleców, poatan nie ma tytanowej szczęki.
 
Hill może wygrać w każdy sposób, prócz poddania z pleców, poatan nie ma tytanowej szczęki.
Poatan nie ma tytanowej szczęki a Hill jest dziurawy w stójce także ten kto trafi raz a porządnie wygra.
no i mam poczucie, że ogólna masówka w walce wieczoru na Pereirę to jakaś pułapka i wygra Hill, ale w jaki sposób miałby to zrobić, to naprawdę ciężko mi wywróżyć.
To że Drake postawił na Pereirę jest dobrym argumentem żeby nie dawać go na kuponie :gsp:
 
walka Andrade zakończy się przed czasem, lub poprostu Andrade ale większe ryzyko, decyzji tu nie widzę, Jessica nie da się obijać 3 rundy, jak będzie przegrywać to znajdzie furtkę do wyjścia, to doświadczona zawodniczka.
Oprócz tego solo na Hill,a na taki ryzyk, bo mam przeczucie że zgasi Poatana, nie jest tak bardzo rozbity, to nie Janek że będzie spał za plecami. Dalej na siłę nie chce mi się wymyślać, choć powiem że Holly Holm to weźmie bez palca w dupie ale tak ja wspominałem, nie będę sobie psuł jubileuszu, wszystkim grającym życzę powodzenia.
Owszem Jessica jest bardziej doświadczona ale czy dalej ma ten pazur? Strasznie ciężka walka do obstawienia bo obie mogą to wygrać
 
Back
Top