UFC 300: Pereira vs. Hill (13.04.2024)

Przebijasz potężny yield 2.38% naszego kolegi Pudziana?
Pudziana nie da się przebić, więc odpowiedź brzmi nie.
A tak poważniej to bladego pojęcia nie mam, jaki obecnie mam yield (nie prowadzę teraz żadnych tabelek) bo stawiam te kupony sporadycznie (zwykle kilka kuponów w miesiącu, od święta kilkanaście, a czasem zero).
Zyski też są bardzo skromne w ostatnich 2 latach, ot tyle co na waciki :sad:. Z drugiej strony praktycznie przestałem poświęcać czas na bukmacherkę - typuję tylko tych, których dość dobrze kojarzę i często wtedy, kiedy i tak planuję obejrzeć galę, żeby się lepiej oglądało.
 
Później przeczytam wasz temat bo nic poważnego nie gram na tej gali, wkurwia mnie to psychicznie, jednak dla was polecam po tym co łysy ogłosił, zebrać z 5 walk które zakończą się przed czasem, bez wskazania i wjeżdżać setkami. Jak coś tu mnie dyskusji zainteresuje to napiszę jeszcze przed galą ale nie teraz bo nie chce mi się czytać 4 stron bo pizzę będę robił i muszę się jebać z cienką i z grubą...
 
Później przeczytam wasz temat bo nic poważnego nie gram na tej gali, wkurwia mnie to psychicznie, jednak dla was polecam po tym co łysy ogłosił, zebrać z 5 walk które zakończą się przed czasem, bez wskazania i wjeżdżać setkami. Jak coś tu mnie dyskusji zainteresuje to napiszę jeszcze przed galą ale nie teraz bo nie chce mi się czytać 4 stron bo pizzę będę robił i muszę się jebać z cienką i z grubą...
Jedna linia mniej i bez problemu byś ogarnął wszystko wariacik a tak masz pewnie niezły misz masz na bani przy piątku :ponymindfuck:
 
Jedna linia mniej i bez problemu byś ogarnął wszystko wariacik a tak masz pewnie niezły misz masz na bani przy piątku :ponymindfuck:
Nie wale mordo ale mam tendencje do budowania kilku taśm na jednym becie który się wyłoży i wszystko idzie się jebać a mi się później nie chce gali oglądać dlatego nie gram, puszczę za 5 czy cos jeszcze za 2 zł i za 10 zł misje na kurs 3 i wyjebane, nie będę sobie psuł jubileuszu.


Mnie hazard pobudza jak kokaina ;) zwłaszcza karty...
 
Coś się wydarzyło, w ciągu chwili kurs na Wilkinsona już jest na @1.67
1000003807.jpg

Ważenia były wcześniej, więc przypuszczam, że nic. Po prostu tak rynek idzie.
 
Ja w sumie żadnych ciekawych towarzyszu, Kattar i Turner dobrze fizycznie wyglądali przy rywalach.
Turner to dziwoląg, że typ naprawdę tyle schodzi, przecież to musi być męczarnia.
FxA2l8EWIAARoP8.jpg



Co do Kattar Sterling - Sterling jeśli nie obali to raczej powinien być bity.

Co sądzicie o Harrison? Waga zrobiona, ale wyglądała na wadze jak śmierć. Może jednak jest szansa, że jakiś tyś tyś ją ustrzeli.
 
Back
Top