UFC 300: Pereira vs. Hill (13.04.2024)

Ja mysle nad Arman + Prochazka + Turner lub Green. Figgy tez do rozwazenia. Widze ze duzo osob liczy na Millera. Fakt, ze Green ostatnio nie wygladal najlepiej, ale tutaj akurat wydaje mi sie slusznym faworytem. Nie podoba mi sie troche granie Armana po tak niskim kursie, liczylem na wieksze value w zestawieniu z Oliveira.
 
Ja mysle nad Arman + Prochazka + Turner lub Green. Figgy tez do rozwazenia. Widze ze duzo osob liczy na Millera. Fakt, ze Green ostatnio nie wygladal najlepiej, ale tutaj akurat wydaje mi sie slusznym faworytem. Nie podoba mi sie troche granie Armana po tak niskim kursie, liczylem na wieksze value w zestawieniu z Oliveira.
Właśnie te kursy kurde, ja uważam, że Tsarukyan bierze, ale 1.45 ehh, tak 1.65 jak było na początku, to bym jeszcze wrzucił pod jakiegoś dubla.
 
Kattar po 2.40 co sądzicie? Przecież on w stójce powinien zmielić oskara, a TDD ma bardzo dobre żeby to utrzymać na nogach, Sterling idzie wagę wyżej. Trochę długa przerwa Calvina po kontuzji kolana, jednak dla mnie walka 50/50.
 
A co do typów to jak dla mnie:
Tsarukyan + Zhang + Rakic (jest szansa, że na ostatniego jeszcze wzrośnie, bo pepiki będą pakować w Prochazkę).
 
Kattar po 2.40 co sądzicie? Przecież on w stójce powinien zmielić oskara, a TDD ma bardzo dobre żeby to utrzymać na nogach, Sterling idzie wagę wyżej. Trochę długa przerwa Calvina po kontuzji kolana, jednak dla mnie walka 50/50.
Ja tam próbuję. Kattar ma dobry boks, dobry tdd dodatkowo walka w jego wadze. Sterling jest dobry, ale zawsze kojarzyłem go z grapplingiem, którym dominował mniejszych gabarytowo zawodników. Tutaj stanie naprzeciwko równego sobie fizycznie zawodnika. Uważam, że Kattar zdoła wybronić obaleń i będzie punktować w stójce.
Gaethje + Zhang @1.88

Garbrandt @3.45 - za drobne bo za drobne, ale spróbuję. Figueredo ostatnie KO/TKO z Benevidezem. Gabaryty robią swoje. Cody może i ma szklaną szczękę, ale pytanie czy na tyle by pokruszył ją mniejszy Figi. Boksersko uważam, że jest lepiej ułożony i to tam znajdzie drogę do zwycięstwa.

@Evo uważasz, że będzie podobny scenariusz do walki Charles vs Islam? Bierzesz pod uwagę możliwość wygranej przed czasem Charlesa?
 
@Evo uważasz, że będzie podobny scenariusz do walki Charles vs Islam? Bierzesz pod uwagę możliwość wygranej przed czasem Charlesa?
Oczywiście, widzę taką możliwość. Oliveira ma czym trafić a i poddać też potrafi, ale stylistycznie wydaje się to łatwa walka dla Armana.
 
A co do typów to jak dla mnie:
Tsarukyan + Zhang + Rakic (jest szansa, że na ostatniego jeszcze wzrośnie, bo pepiki będą pakować w Prochazkę).

Co dla Ciebie przemawia za Rakicem? Ja szczerze mówiąc bardziej widzę w tym pojedynku Prochazke, ale chyba nie jestem obiektywny, bo zawsze slabo docenialem Rakica. Pozdro
 
Co dla Ciebie przemawia za Rakicem? Ja szczerze mówiąc bardziej widzę w tym pojedynku Prochazke, ale chyba nie jestem obiektywny, bo zawsze slabo docenialem Rakica. Pozdro
Prochazka to jest żywioł, chłop jest "nieokrzesany" poza tym mocno się otwiera i jest dziurawy. Rakic może próbować zapasów, może ustrzelić... Kiedyś już pisałem, że uważam, że Janek wygrałby z Jirim bo jest lepiej ułożony technicznie. Podobnie uważam, że jest w przypadku Rakica. Jeśli ten nie będzie zbyt pasywny i zbyt zachowawczy (co mu się niestety zdarzało) to widzę więcej argumentów po jego stronie. Styl robi walkę, oczywiście mogę się mylić.
 
Strasznie mnie kusi żeby zagrać Maxa w tej walce. Ale zostawię to sobie chyba na live i po 1 rundzie może coś się wyklaruje.
Mam dziwne przeczucie, że tak poukładany boksersko zawód ik jak Max może sprawić duże problemy Justinowi. Ale ciężko też stawiać przeciwko Justinowi po jego kapitalnych ostatnich występach.
 
Ogólnie to ta gala pokazuje, że te zestawienia dla każdego wyglądają inaczej i żaden wynik nie powinien tutaj zaskoczyć :jjsmile:

U mnie ostatnio słabsza forma, więc pewnie skończy się na taśmie za 5 zł. Pierwsze myśli po ogłaszaniu walk to mniej więcej Figueiredo + Miller + Prochazka + Oliveira + Zhang. Zastanawiam się nad dorzuceniem tego Holloway'a i Pereiry. Taśma jedynie pod oglądanie i emocje, czyli jak nie wejdzie Figeuriedo to można iść spać :cmgkeepgoing:
 
Strasznie mnie kusi żeby zagrać Maxa w tej walce. Ale zostawię to sobie chyba na live i po 1 rundzie może coś się wyklaruje.
Mam dziwne przeczucie, że tak poukładany boksersko zawód ik jak Max może sprawić duże problemy Justinowi. Ale ciężko też stawiać przeciwko Justinowi po jego kapitalnych ostatnich występach.
Po takim kursie mysle ze naprawde warto zaryzykowac, ja gram Maxa bankowo. Wg mnie zbyt wysokie IQ ringowe dla Justina
 
Po takim kursie mysle ze naprawde warto zaryzykowac, ja gram Maxa bankowo. Wg mnie zbyt wysokie IQ ringowe dla Justina
Im bliżej do walki to zastanawia mnie czy aby w 4-5 rundzie Max nie będzie w stanie odprawić przed czasem zmęczonego Gaethje. Mimo wszystko paliwowo Max to czołówka i pewnie 50 min by powalczył. Jeśli Gaethje nie ugra lub nie odprawi Maxa w 1-3 to może być różnie.
 
Im bliżej do walki to zastanawia mnie czy aby w 4-5 rundzie Max nie będzie w stanie odprawić przed czasem zmęczonego Gaethje. Mimo wszystko paliwowo Max to czołówka i pewnie 50 min by powalczył. Jeśli Gaethje nie ugra lub nie odprawi Maxa w 1-3 to może być różnie.
Nie no tyle to nie...

Ale Maksiu punkty grzech nie pograć
 
1000003799.jpg
 
Back
Top