UFC 3 undisputed- kariera zawodnika

gokussj4

Oplot Challenge
Middleweight
Siemanko,



gram w UFC Undisputed 3 i chce stworzyc jakiegos polskiego zawodnika ale nie mam pomysłu .



Napiszcie swoje propozycje , tych zawodników juz stworzylem ( Strus,Kułak,Jewtuszko,MankowskiSowinski,Mamed)



Pozdrawiam
 
nudzi sie widze mocno w domu? :)



Cipao stworz i pokaz, jestem ciekaw jak dziary zrobisz. :-)
 
troche sie nudzi ale wieczorami mam luz wiec gram troche. Teraz na razie koncze jewtuszko ale piszcie propozycje na pewno wezme to pod uwage.
 
o to wez przeslij jakis scren i parametry, to dajcie innee propozycje to zrobie
 
to jak bez Duffee'go HW ma byc to chociaz im Walusia dorzuc na pocieszenie. :-)
 
nie masz hyde parku do czy tematu o UFC 3 żeby zakładać nowy ? ja rozumiem, że na forum jest luźno i to czasem za luźno i że 4 stopień ssj to też już nie przelewki ale lekkie trzymanie się jakiś zasad też by nie zaszkodziło
 
ale po co sie spinasz z zasadami nie jestesmy w szkole zrobilem nowy bo chcialem i tyle
 
http://www.mma-caf.com/phpbb/viewtopic.php?f=145&t=8714



Dużo dobrych CAF'ów na tej stronie.
 
Zrób Kamila Bazelaka, Roberta Burneike, Marcina Najmana, Jacka Wisniewskiego, Mariusza Pudzianowskiego, Przemysława Salete
 
hejo kogo mamz polaków zrobic mysle teraz nad strzelczykiem, bandlem,zielinskim,omielanczukiem. Mam zrobionych takich zawodników jak: peter sobotta,heldzik,irokez,jocz,cipek,mamed,naruszczka,kulak,struss,gustafson jak chcecie przepisy na ktoregos z nich piszcie
 
Polecam cafy z mma-caf.com, sporo fighterów reprezentujących Polskę znajdziemy tam. ;P Mamed jest bardzo podobny.
 
na tej stronie jest malo polaków albo ja malo szukam to kogo z tych podanch chcecie abym zrobil
 
Back
Top