UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 (29.07.2023)

Miałem początkowo stawiać Janka, ale teraz mówi, że będzie chciał się sprawdzać w stójce z Pereirą, a jeśli nie będzie mu szło to zacznie się odwoływać do zapasów i parteru. Mam nadzieję, że nie będzie za późno i Janek jednak odwoła się od razu do zapasów i parteru i będzie chciał poddać Pereirę.
 
Tony Ferguson to już bum. Kiedyś wielki dziś bum więc te 1,3 na greena to mysle ze uczciwe.
 
Myślicie, że Janek serio pójdzie sprawdzać Pereirę w stójce w pierwszej rundzie, tak jak zapowiada?
Mysle ze tak, patrzac na jego stojke z Cycosanya, Rakiciem czy Ankalaevem mysle ze jest pewny siebie w tej plaszczyznie.
Kurde mam mieszane uczucie bo Pereira nisko trzyma rece a Janek ma czym przypierdolic.
 
Vergara @1.63 + Semelsberger @1.55 = @2.55
Do tego kombinacja z Sandhagenem
Bonfim @1.32, ale ponieważ kurs niski to na mniejszym kuponie
 
Last edited:
Tony Ferguson to już bum. Kiedyś wielki dziś bum więc te 1,3 na greena to mysle ze uczciwe.
Po 1.30 nie ma sensu na Greena dawać. Mimo wszystko spora różnica poziomów między ostatnimi przeciwnikami Tonego, a Greenem, może Ferguson jeszcze zaskoczy i wygra sobie walkę przed emeryturą.
 
Last edited:
Jano ma bardzo fajne kontry, możliwe że liczy na podobny strzał który sprezentował Israel Brazylijczykowi niemniej jednak jeśli jego sztab jest myślowo ogarnięty to powinien nakreślić mu obalenia od przynajmniej połowy 1 rundy.
kurwa mam mieszane uczucie.
Fizycznie Janek slabo wyglada na tle siebie z przed dwoch lat np. na tle Pereiry tez. Brazylijczyk szybko wraca po takim KOsie od Cycosani...
obejrzalem oktagon live i tam czeczency mowia ze do walki z Ankalaevem Janek slabo chodzil na treningi, braklo sztabu tam itd... a tutaj do tej walki jak mlody Bóg ponoc.
 
Mysle ze tak, patrzac na jego stojke z Cycosanya, Rakiciem czy Ankalaevem mysle ze jest pewny siebie w tej plaszczyznie.
Kurde mam mieszane uczucie bo Pereira nisko trzyma rece a Janek ma czym przypierdolic.
Tak, ale jak masz zawodnika który trzyma ręce nisko to cholernie ciężko sie z nim walczy bo nie widzisz skąd cios wychodzi i jaki cios. Gdyby Janek chciał powalić w stójce Poatana to jedyna recepta na to : przestraszyć go obaleniem/zamarkować wejście po nogę i mocno doskoczyć z jakimś ciosem, kiedy ten będzie nastawiony na obronę nóg. Pójście na wymianę czy liczenie na złoty strzał z wstecznego wydaje się być karkołomnym pomysłem, ale w tej wadze wszystko możliwe…
 
kurwa mam mieszane uczucie.
Fizycznie Janek slabo wyglada na tle siebie z przed dwoch lat np. na tle Pereiry tez. Brazylijczyk szybko wraca po takim KOsie od Cycosani...
obejrzalem oktagon live i tam czeczency mowia ze do walki z Ankalaevem Janek slabo chodzil na treningi, braklo sztabu tam itd... a tutaj do tej walki jak mlody Bóg ponoc.
Powiem krótko brat - bukmachersko trzymam się z dala od tej walki.
 
Back
Top