UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski (11.02.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1674982092498.png

 
Mocny Izydor :cool: Polecam

Jack Jenkins @1.30

Będzie zabite a hejterzy będą mieli znów bòl dupska :tiphatb:
 
Underdog:
Menfield @2.85 - Patrząc, że Crute wraca po kontuzji i będzie się bić z mocno bijącym Manfieldem. Gdyby nie kurs pewnie bym nie próbował. Mimo wszystko nie postawiłbym na zawodnika po takiej kontuzji i roku przerwy biorąc pod uwagę kurs @1.4.
Emmet @2.4 - Yair przewaga w stójce, ale liczę, że Emmet w końcu uruchomi zapasy biorąc pod uwagę, że Yair-a da radę wywrócić.
 
Underdog:
Menfield @2.85 - Patrząc, że Crute wraca po kontuzji i będzie się bić z mocno bijącym Manfieldem. Gdyby nie kurs pewnie bym nie próbował. Mimo wszystko nie postawiłbym na zawodnika po takiej kontuzji i roku przerwy biorąc pod uwagę kurs @1.4.
Emmet @2.4 - Yair przewaga w stójce, ale liczę, że Emmet w końcu uruchomi zapasy biorąc pod uwagę, że Yair-a da radę wywrócić.

Na pewno nie napawa optymizmem dla Kruta obrona obaleń murzyna (ponad 80%). W pierwszej rundzie może zgasnąć światło, ale jak przetrwa, to od drugiej powinno być dla małego Australijczyka z górki
 
Underdog:
Menfield @2.85 - Patrząc, że Crute wraca po kontuzji i będzie się bić z mocno bijącym Manfieldem. Gdyby nie kurs pewnie bym nie próbował. Mimo wszystko nie postawiłbym na zawodnika po takiej kontuzji i roku przerwy biorąc pod uwagę kurs @1.4.
Menfield do gry jak najbardziej.
Yair może coś wyczarować.
 
A nie lepiej to
View attachment 56267


a jeśli choć trochę wierzysz w Aleksa to to?
View attachment 56268


Zakładając, że bardzo wierzysz, że stawi opór to może coś z tego?
View attachment 56269


Wiara ślepa
View attachment 56270
ja zagram dla jaj na VOLK KO 2r, później już go nie znokautuje będzie zajechany fizycznie jeżeli to tyle potrwa, decyzji dla Volka nie widzę.
Plus makaczkała sub 2-3r, bo w 1 odgrażał się, że pokaże stójkę.

Edit: gram też Menifield KO
oraz jako doga Randy Brown.
 

Na pewno odpuszcze granie KO Maddalene w pierwszej - widze ze duzo osob tak gra, moze i czarny przegrywal przez KO, ale z Luque to zaden wstyd.
Gram Browna, jeszcze dużo osób się tu zdziwi, unikał jednego uderzacza może uniknie i tego wariata a fizycznie i parterowo wg mnie mocniejszy.
Granie JM po kursie 1.27 to kpina, a KO 1r, może puszczę taką kontrę żeby w razie w się wkład zwrócił kuponu na RB. Kurs 3.10. Hmmm

Edit: ustrzeliłem Browna za 3.63 plus makaczkała 1.42 że wygra i over 0,5rundy.
 
Last edited:
Ja gram Browna, jeszcze dużo osób się tu zdziwi, unikał jednego uderzacza może uniknie i tego wariata a fizycznie i parterowo wg mnie mocniejszy.
Granie JM po kursie 1.27 to kpina, a KO 1r, może puszczę taką kontrę żeby w razie w się wkład zwrócił kuponu na RB. Kurs 3.10. Hmmm

Edit: ja ustrzeliłem Browna za 3.63 plus makaczkała 1.42 że wygra i over 0,5rundy.
Brown poddanie tez wyglada fajnie 10.0 :lol:

Porter vs Tafa - decyzja? tez wyglada bardzo kurwa fajnie, jak Tafa nie przelamie Portera to walka grubasow dojdzie do decyzji.
 
Brown poddanie tez wyglada fajnie 10.0 :lol:

Porter vs Tafa - decyzja? tez wyglada bardzo kurwa fajnie, jak Tafa nie przelamie Portera to walka grubasow dojdzie do decyzji.
Wg mnie bet gali to Menifield, Crute 2 ostatnie walki wpierdol (co prawda 1 z Hillem więc nie ma co brać pod uwagę) teraz po kontuzji, to może być kolejne zderzenie ze ścianą a kurs dobry.
 
Wg mnie bet gali to Menifield, Crute 2 ostatnie walki wpierdol (co prawda 1 z Hillem więc nie ma co brać pod uwagę) teraz po kontuzji, to może być kolejne zderzenie ze ścianą a kurs dobry.
Na poczatku tez tak myslalem, ale coraz blizej gali to widze tam poddanie na czarnym :joe: Crute poprzednie dwie walki zawalczyl po prostu glupio, moze wyciagnac wnioski - wie ze mudzyn mocno bije.
Szanse czarny ma duze tak jak mowisz i patrzac na kurs duze value, tez sprobowalem.
 
O której czasu polskiego są 2 ostatnie walki? Ja obstawiłem wygraną Volkanowskiego bez udziwnień która runda.
 
z tej karty pograna tylko walka wieczoru przed czasem, do singla można Degastańczyka przed czasem kłaść, w Volka nie wierze i mysle ze nadszedł długi okres panowania Islama… Ciekawi fakt jak bez Khabiba będzie wyglądał mental i praca w oktagonie :)

Reszty nie tykam bo nie miałem czasu na analizę poszczególnych walk.
 
Ja sie zastanawiam nad pograniem Islama przez decyzje. Volk nie jest latwy do skonczenia, szybki, z zelazna kondycja. Do tego walka w duzym oktagonie. Mi to pachnie decyzja, raczej w strone Makhacheva.
 
Podsumowując to prawdopodobnie islam przed czasem albo decyzja, ale volk też może wygrać przed upływem 5 rund lub na pkt. Wiecej typów na tajnej zamkniętej grupie
 
Underdog:
Menfield @2.85 - Patrząc, że Crute wraca po kontuzji i będzie się bić z mocno bijącym Manfieldem. Gdyby nie kurs pewnie bym nie próbował. Mimo wszystko nie postawiłbym na zawodnika po takiej kontuzji i roku przerwy biorąc pod uwagę kurs @1.4.
Emmet @2.4 - Yair przewaga w stójce, ale liczę, że Emmet w końcu uruchomi zapasy biorąc pod uwagę, że Yair-a da radę wywrócić.
Odradzam grę na Menifielda. Gość ma wiele słabych stron. Ten kurs nie ma według mnie value.
 
Odradzam grę na Menifielda. Gość ma wiele słabych stron. Ten kurs nie ma według mnie value.
Value ma, bo moze wjechac w Crute i rozjechac go w pierwszej jak trafi - bije mocno, wspolczynnik nokautow mowi sam za siebie, ale jak Jimmy zawalczy madrze to albo poskreca czarnego albo ustrzeli. :wink:
 
Back
Top