UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev (10.12.2022)

Bedzie zielono :conorsalute:
hi-cat.gif
 
U mnie skromnie jeden kupon: Maroko awans ✅, Anglia-Francja btts ✅ Tupuria, Gordon i Jano
Jednak trochę się martwię o Gordona
 
Podejście typowego smyka.
Podejście smyka to ci co się mądrzą ile to wygrywają za ile to nie grają i jakie to wymyślne kursy puścili a kuponu nie wrzuca. Ta sama grupa co się chwali po fakcie. Po co? Nie mam pojęcia. Oczywiście możesz się nie zgodzić. Nie obrażę się. :lol:
 
Pięknie :applause:
Zgasiłeś go jak zwykłego menela i peta :cool:
Myślał że Ci dojebie a się zesrał po pachy jak pokazałeś kupony hee
Czytałeś dalej kapciu? Czy pierdolisz byle popierdolic naciągaczu? Przecież pochwaliłem.
 
Wolę, żeby mi ujebał kupon kurs ponad 3 niż 1,4 i potem płakać :lol:
Wiem, że Paddy to jest kozak, może jeszcze namieszać ładnie w UFC, ale mam dziwne przeczucie, że tu się właśnie tak skończy jak postawiłem.
Dla bezpieczeństwa za drobne też mam te 3 walki, tylko na Paddiego :smile:
 
Wolę, żeby mi ujebał kupon kurs ponad 3 niż 1,4 i potem płakać :lol:
Wiem, że Paddy to jest kozak, może jeszcze namieszać ładnie w UFC, ale mam dziwne przeczucie, że tu się właśnie tak skończy jak postawiłem.
Dla bezpieczeństwa za drobne też mam te 3 walki, tylko na Paddiego :smile:
Dokładnie kolego o to mi chodzilo. Tu są zawodnicy promujący kursy 1.12 na których można się pięknie wypierdolić. Ja z tej gali Janka w singlu. Mitchell sub. W ciężkiej czarny ko.
 
Podejście smyka to ci co się mądrzą ile to wygrywają za ile to nie grają i jakie to wymyślne kursy puścili a kuponu nie wrzuca. Ta sama grupa co się chwali po fakcie. Po co? Nie mam pojęcia. Oczywiście możesz się nie zgodzić. Nie obrażę się. :lol:
W pewnym sensie rozumiem twoje podejście, każdy ma prawo do własnego zdania.
 
W pewnym sensie rozumiem twoje podejście, każdy ma prawo do własnego zdania.
Cieszy mnie to, ale jako wytrawny better powinieneś zauważyć, że zripostowalem gościa o randze oplota. Który wrzucił chyba 1 komentarz w tym temacie stąd moje zdziwienie twoim komentarzem. Fajnie, że okazał się uczciwym graczem i wrzucił swoje zakłady. Zawodników, którzy od lat tu typują nie podejrzewałbym o pisanie bajek.
 
Cieszy mnie to, ale jako wytrawny better powinieneś zauważyć, że zripostowalem gościa o randze oplota. Który wrzucił chyba 1 komentarz w tym temacie stąd moje zdziwienie twoim komentarzem. Fajnie, że okazał się uczciwym graczem i wrzucił swoje zakłady. Zawodników, którzy od lat tu typują nie podejrzewałbym o pisanie bajek.
Nie no ziomuś mi nie chodziło o to a bardziej o gardzenie niskim kursami z których można często ulepić fajny kuponik oczywiście pod warunkiem że wie się co robi. Wolę żeby ktoś wrzucił mocny bet powiedzmy w przedziale 1.20 - 1.30 niż słaby 2.00 +
 
U mnie na tasiemce pograny Curtis po fajnym kursie 2.01 i Billy :fly:

Rzucę coś na Janka przed czasem, gwiazdy mu sprzyjają, kontuzja Rakicia, Samuraja, rezygnacja Glovera. Nie zdziwię jak Jano go ustrzeli, według mnie ma większe szanse z nim niż z Teixerią czy Prochazką.
Już w tym roku fajny pieniądz na Janku zarobiłem w walce z Rakietą, także rzucę na niego monetą jak ubity będzie jeszcze bardziej kurs na kacapa.

Z tej gali będę rozważał Topurię dodatkowo.
+++
Czekanko na Jana.
 
Back
Top