UFC 279: Chimaev vs. Diaz (10.09.2022)

Jak plotki sie potwierdza i zmienia na Diaz - Tony oraz Holland- Chimaev bede musial od nowa kleic kupony a tu wiekszosc spotkan juz rozstrzygnieta xD gosc zepsuł caly weekend
 
Czyli tak: Jinglinglang + Holland

To mój dubel na to ufc, reszta jak zawsze live, może coś fajnego się trafi.
No i chuj. Jeszcze dzisiaj w robocie, na magazynie, myślałem sobie, że coś się pospieszyłem i postawiłem przed ważeniem, a zwykle stawiam po :usunto:
 
Jakie przewidywania pod nowa rozpiske?
1.7 ferguson + czeczen przez poddanje
 
Last edited:
D-rod - większą waga w związku z catchweightem w walce z Hollandem. Lepiej poukładana boks o wiekszej czestotliwosci, możliwość zapasów i przewaga wagi do utrzymania walki w parterze. Dodatkowo mocna szczeka i wydaje się słusznym faworytem.

Ferguson - kondycyjnie Tony nigdy nie zawodził. Dobra niekonwencjonalna stójka i świetne jujitsu. Dodatkowo lokcie na wrażliwego na rozcięcia Natea i mamy przepis na pożegnanie legendy. Zastanawiam się tylko czy 12 Natea nie będzie tutaj kluczowe. Patrząc jednak na nastawienie Natea do Ufc, to raczej Tony więcej się przygotowywal i chce tej wygranej. Chociaż jak wiemy nietrenujacy Nate jest czasem bardziej niebezpieczny niż ten co się przygotowywal.

Holland przed czasem jeśli będzie fajny kurs. Mało prawdopodobne, ale biore pod uwagę 5 rund i to jak Chimaev wyglądał w walce z Burnsem, który go podlaczyl. Liczę, że Holland odrobił lekcje i zaskoczy jakimś ciosem.
 
D-rod - większą waga w związku z catchweightem w walce z Hollandem. Lepiej poukładana boks o wiekszej czestotliwosci, możliwość zapasów i przewaga wagi do utrzymania walki w parterze. Dodatkowo mocna szczeka i wydaje się słusznym faworytem.

Ferguson - kondycyjnie Tony nigdy nie zawodził. Dobra niekonwencjonalna stójka i świetne jujitsu. Dodatkowo lokcie na wrażliwego na rozcięcia Natea i mamy przepis na pożegnanie legendy. Zastanawiam się tylko czy 12 Natea nie będzie tutaj kluczowe. Patrząc jednak na nastawienie Natea do Ufc, to raczej Tony więcej się przygotowywal i chce tej wygranej. Chociaż jak wiemy nietrenujacy Nate jest czasem bardziej niebezpieczny niż ten co się przygotowywal.

Holland przed czasem jeśli będzie fajny kurs. Mało prawdopodobne, ale biore pod uwagę 5 rund i to jak Chimaev wyglądał w walce z Burnsem, który go podlaczyl. Liczę, że Holland odrobił lekcje i zaskoczy jakimś ciosem.
Wg betclika walka hollanda z chimaevem jest 3 rundowa.
 
Ja pograłem na Superbecie Holland przez poddanie kurs 20 + Świątek 1,57 + Alcaraz liczba gemów pow 20,5
Za 45 zł x 2, co by podatek ominąć :lol:
Zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Tony vs Diaz ov 1.5- @1.22 - jeden jak i drugi potrafi swoje przyjąć. Obaj past prime i zawsze uwielbiali dać dłuższy pokaż umiejętności
 
Screenshot_20220910-144840.jpg
dziekuje ufc. Jeszcze bede na minusie. W takiej sytuacji powinni pozwolic anulowac kupony
 
Tony vs Nate over 3,5+ 1.45
Walker vs Cutelaba koniec 2 runda 3.75
Li 2.26
Chimaev vs Holland over 3,5+ 2.16
Pickett 1.77
 
Jest MaxiZysk w forbecie jakby kogoś interesowało, tym razem KSW + UFC to można skleić coś sensownego :beer:
 
Chimaev 1.85 przed czasem ( Holland i 5 rund nie chcę mi się wierzyć)
Dawodu 1.44
Jailton 1.36 przed czasem
Li Rodriguez 1.5 + 2.5 rundy
 
Niestety Ferguson nie zamknal kuponu na plus. Chyba tylko emerytua. Nic nie pokazal, a dodatkowo rozczarowal mnie iq w tej walce
 
Back
Top