UFC 279: Chimaev vs. Diaz (10.09.2022)

Dawodu + Almeida przed czasem + pijawa (nie wierzę, że u Tony'ego coś się zmieni)
Dogi:
Walker KO
Rodriguez
 
kusi kurs na Tonego do nokautu dobrze wyglądał z Chandlerem, ale po takim nokaucie aż dziwne że idzie wagę wyżej
 
Co gram:
Dawoduu @1.4 - Eros już nieraz zaskoczył, ale w tym wypadku trafił na naprawdę uzdolnionego zawodnika, który jest niebezpieczny zwłaszcza w stójce, w której to Erosa przyjmuje na potęgę i jest prawie zawsze podłączony. Wydaje się, że UFC chce odbudować go po porażce z Evolevem.
Alateng @1.6 - gdyby nie często głupie decyzje w oktagonie to byłbym bardziej przekonany. Ogólnie jest to lepszy zawodnik, który walczył z dużo lepszymi zawodnikami. Liczę, że dojdzie do niego, że drogą do zwycięstwa będą obalenia i kontrola.

Betbulider:
Rodriguez więcej sprowadzeń + over 1.5 min @2.5
Liczba sprowadzeń 1+ oraz over 2.5 min @1.7


Wszyscy znają kryptonit Hollanda. Rodriguez raczej nie jest głupi i jak Means powinien wyeksploatować słabość a chociaż spełnić ww. wymagania dla kuponów.

IZYDOR:
Chimaev 1+ sprowadzenie oraz over 1.5 min @1.2

Nate to twardy skurczybyk raczej 1.5 min powinien wytrzymać a sprowadzenie powinno być grane przez Chimaeva od początku pojedynku bo im dalej w las tym większe szanse, że Diaz go ubije w 4,5 rundzie.

Underdogi:
Wolf @4 - ryzyko, ale moim zdaniem kurs jest warty próby. Wiadomo, że to walka kobiet, a w takich warto iść w underdogi. Druga sprawa to Wolf to trzykrotna mistrzyni USA w boksie. Dlatego w stójce powinna być znacznie lepsza. W walce na DWCS ładnie zaprezentowała obronę przed obaleniami. Podsumowywująca wiadomo, że Dumont będzie dążyć do sprowadzeń. Jeśli Wolf wybroni to powinna mieć łatwą drogę do zwycięstwa. Dodatkowo Wolf ma lepsze warunki fizyczne, które powinny ułatwić jej znacznie punktowanie w stójce.
 
Czyli tak: Jinglinglang + Holland

To mój dubel na to ufc, reszta jak zawsze live, może coś fajnego się trafi.
 
Jak na Fortunie jest rozliczany zaklad betbuilder, ze Chimaev wygra walkę i bedzie mial w calej walce wiecej sprowadzen, w przypadku kiedy Chimaev wygra, ale w walce nie bedzie sprowadzen po zadnej ze stron?
 
Jak na Fortunie jest rozliczany zaklad betbuilder, ze Chimaev wygra walkę i bedzie mial w calej walce wiecej sprowadzen, w przypadku kiedy Chimaev wygra, ale w walce nie bedzie sprowadzen po zadnej ze stron?
Odpisali na czacie, ze zwrot.
 
Wydaje się, że UFC chce odbudować go po porażce z Evolevem.
Lubię cię dlatego radzę nie idź takim tokiem rozumowania... W tej organizacji jest naprawdę tylko garstka zawodników pod tak zwanym parasolem ochronnym, i to tylko na początkowym etapie kariery w UFC (Dawodu do nich nie należy). Poza tym Dawodu wygrał ostatnią walkę z Trizano więc tu nie ma czego odbudowywać, w najsilniejszej organizacji MMA 99% zawodników musi sobie mocno zapracować na wspinanie się w rankingach. Dostał Erose ponieważ jest to stylistycznie ciekawe zestawienie, Erosa - presja, agresywność, tempo, dobra praca w klinczu i przede wszystkim świetne Bjj którego kanadyjczyk nie posiada praktycznie wcale sprawiają że ta walka może być ciekawa, to jest taki trochę stylistyczny powrót Dawodu do pojedynku z Henrym który przegrał przez duszenie.
 
Ale przecież tam jest opcja, że będzie remis to przy braku sprowadzeń raczej powinien być remis, to jak zwrot ;) ?
No wlasnie dlatego mialem i w sumie dalej mam watpliwosci. Wydaje mi sie ze taki kupon rozlicza na czerwono, mimo ze na czacie odpowiedzieli mi ze zwrot.

1662739571575.png
 
No wlasnie dlatego mialem i w sumie dalej mam watpliwosci. Wydaje mi sie ze taki kupon rozlicza na czerwono, mimo ze na czacie odpowiedzieli mi ze zwrot.

View attachment 45063
Nie bralbym tego na serio. Ostatnio pytalem ma czacie jak zostanie rozliczony under punktow w kosza zawodnika jesli jest w skladzie ale nie zagra ani sekundy. Odpisali mi ze zgodnie ze zdobycza punktowa xD
 
Nie bralbym tego na serio. Ostatnio pytalem ma czacie jak zostanie rozliczony under punktow w kosza zawodnika jesli jest w skladzie ale nie zagra ani sekundy. Odpisali mi ze zgodnie ze zdobycza punktowa xD
Tam jakieś patałachy odpowiadają na czacie. Tak zwana tania siła robocza.
 
To chcialem wlasnie przekazac. Btw jak myślicie, odbedzie sie jutrzejszy main event? Co ten chimaev zrobil z waga..
 
To chcialem wlasnie przekazac. Btw jak myślicie, odbedzie sie jutrzejszy main event? Co ten chimaev zrobil z waga..
Nate chce odejść więc pewnie i tak weźmie walkę. Mimo wszystko chimaev niby tak gada a typ nawet wagi do roztrenowanego Nate nie potrafi zrobić. Liczę na powtórkę z Conorem i przegrana Dany Whitea
 
Back
Top