UFC 274: Oliveira vs. Gaethje (07.05.2022)

Fialho :cool:

To chyba najpewniejsza walka z całej karty. Rywal zwykły awanturnik z kiepskimi umiejętnościami wszędzie. Takie cieniasy muszą być odprawiani przed czasem.
 
Ivanov @1.65 Bułgar dawał niezłe walki z top zawodnikami, mocna szczęka, da się wyszaleć słabiutkiemu brazolowi na początku a później będzie nim wycierał mate, mimo tej przerwy de Lima nie jest zawodnikiem żeby go sprawdzić.
 
Ivanov @1.65 Bułgar dawał niezłe walki z top zawodnikami, mocna szczęka, da się wyszaleć słabiutkiemu brazolowi na początku a później będzie nim wycierał mate, mimo tej przerwy de Lima nie jest zawodnikiem żeby go sprawdzić.
Hehe Analiza Słowo w słowo jak pewien polski typer z YouTuba :watchingyou:
 
Ivanov

Może i wygra może i przegra. Cały tamten rok to same kontuzje. Zerwane ścięgna w kolanie, pużniej zerwane ręką czy ramiona. Wiek i sylwetka jeszcze gorsza. Dwa lata równe przerwy.
Takich walk się nie gra ale powodzenia.
 
Nie świruj pawiana…dobrze wiesz o kim mowie bo zrobiłeś kopiuj wklej słowo w słowo :cool:
 
Nie świruj pawiana…dobrze wiesz o kim mowie bo zrobiłeś kopiuj wklej słowo w słowo :cool:

Zostaw chłopaka bita pałko, sam coś podaj jak taki dobry jesteś. A nie poczekaj zapomniałem że wtopa za wtopą, Fili i Real pozdrawiają cieplutko :DC:
 
Zostaw chłopaka bita pałko, sam coś podaj jak taki dobry jesteś. A nie poczekaj zapomniałem że wtopa za wtopą, Fili i Real pozdrawiają cieplutko :DC:
A ty kolegow szukasz ze sie w gadkę wcinasz ?
Luźne typy na Filiego i Real wypomina a jak kilka gal pod rząd na grubo weszło i Australian Open wchodził dzien po dniu z zyskiem ponad 40tys (screeny były wrzucane) to sam o typy żebrales,liżąc mi dupe tekstami ze jestem „top 5 typer na forum” zakompleksiony żałosny hipokryto:roberteyeblinking:
 
Jak coś na betclicku @8
Wiem, właśnie sprawdzałem kursy i na Betclicu poszło.
ergergtergergegre.jpg
 
Tak myślisz?
Nwm ale myślę że zapasy i parter esparzy mogą zrobić robotę
Dumont też nie jest jakaś mega faworytką chiasson przy odrobinie szczęścia jest w stanie to ugrać
SChnell dla mnie 50/50
Bardzo możliwe że któryś z tych zawodników których wymieniłeś utrze nosa faworytowi ale uważam że opieranie gry na underdogach to nie jest dobry pomysł.
 
Back
Top