UFC 274: Oliveira vs. Gaethje (07.05.2022)

IMG_20220507_205042.jpg
 
Fialho :cool:

To chyba najpewniejsza walka z całej karty. Rywal zwykły awanturnik z kiepskimi umiejętnościami wszędzie. Takie cieniasy muszą być odprawiani przed czasem.

Zabójca wraca na prawidłową ścieżkę zabijania :cool:
I jeszcze trafiona analiza przed czasem :cool:

Izydor weekendu w bazie

 
Namajunas wspaniala walka xD 2 rundy bez ciosu. Dalej nie lepiej. Powinni zrobic NC takiej walkk. Canelo tez zamknął troche kuponów
 
Może mi ktoś wytłumaczyć jak można wygrać walkę kompletnie nic nie walcząc i dwoma nieskontrolowanymi obaleniami?
Które trzy a nawet cztery rundy wygrała Esparza?
 
Pograne:

Na ten moment jak wcześniej wspominałem pograny Gaethje i czekam na Gaethje przed czasem. Oliveira to świetny mistrz, ale w swoich walkach był w pierwszych rundach często podłączany, a taki Gaethje jest w stanie uśpić każdego w tej dywizji. Druga sprawa, że sporo problemów dla Charlesa mogą stanowić lowkicki, które mogą zmniejszyć jego mobilność. Im dłużej potrwa walka tym większe szanse Charlesa. Mimo wszystko Justin to cięższy przeciwnik niż Chandler i Poirer. Ogólnie poczekam również na kurs zakończenie przed czasem. Charles może w każdej chwili poddać, a Justin uśpić.

Fialho - Fialho wydaje się być lepszym zawodnikiem, oraz ma już za sobą debiut w UFC i ostatnio wygrana z solidnym Baeza. Czekam na kurs oraz na zakończenie przed czasem.

LIVE:
Chandler vs Ferguson
- Wiadomo, że to nie ten sam Ferguson co kiedyś, ale gra Chandlera po aktualnym kursie moim zdaniem jest sporym ryzykiem. Ferguson mimo wszystko nie padł od ciosów Justina, oraz przetrwał z aktualnym mistrzem. Chandler na dystansie 3 rund ma na pewno większe szanse niż na dystansie 5 rund, ale w UFC często po pierwszej rundzie znacząco zwalnia, co Ferguson może wykorzystać na swoją korzyść.

Rose - Esperza - wydaje mi się, że Rose przerosła Carle. Wiadomo, że Esperza będzie dążyć do sprowadzenia walki w parterze, ale Rose zrobiła świetny progres i na ten moment ciężko by ktoś jej zagroził. Mimo wszystko nadal się zastanawiam przez sam fakt, że Rose to Rose i ciężko stwierdzić co ma w głowie.

Royval - Schnell - o ile faworyzuje Brandona to ciężko mi go pograć po takim kursie. Matt może mu sprawić problemy.

Underdog:
Brown
- Brown już walczył z czołówką, z którą co prawda przegrywał, ale nie wyglądał źle. Williams to nadal świeży zawodnik, ale sądzę, że tutaj zapasy mogą sprawić mu problemy. Nie wykluczam kolejnego nokautu w wykonaniu Khaosa, ale ciężko mi określić go jako pewniaka.

Chandler na pkt @3.5 - Tony to twardy zawodnik, który przetrwał z czołówką. Jedynym z dwóch, który odprawił Tonego przed czasem to Gaethje (z 6 przegranych, 2 przegrane były przed czasem).

Tony na punkty @7.5 - też wygląda fajnie. Ogólnie ta walka ma większe szanse na zakończenie się decyzją niż wskazują to kursy.

Mogło być lepiej, ale nawet lekki plus jest lepszy niż minus.

Co do gali to uważam, że gra Gaethje była prawidłowa biorąc pod uwagę value i szanse. Mimo wszystko cieszy wygrana Charlesa. Bet przed czasem mimo, że skromny @1.25 pomógł w innych kuponach.

„Mistrz ma na imię Charles Oliveira”.

Rose-Esparza- brak słów i tyle. Asia ma szanse na mistrza co wydaje się być idealnym zwieńczeniem jej kariery i tego jej życzę przed emeryturą. Motywacja na pewno poszybuje skoro zna przyszłą przeciwniczkę.

Royval - świetnie się ogląda tego zawodnika. Gdyby tylko szczęka była mocniejsza to już w ogóle byłby top topów biorąc pod uwagę grappling.

Chandler - Tony - niestety czas Tonego już minął. Szkoda chłopa, tyle czasu w topie, ale czasu nie oszuka. Mam nadzieję, że UFC zachowa się w porządku i da mu kilka zawodników do obicia na koniec kariery by zakończył ją na zielono. Chandler to mistrz marketingu i coach - wie gdzie uderzyć by zarobić. Z Rudym ma szanse jak najbardziej pytanie tylko czy Conor pójdzie na taką walkę.
 
Back
Top