UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

No dowozi, dowozi ale właśnie dlatego go nie stawiam. Wyjdzie, będzie człapał w okół, udawał, że pracuje a później z kuponem w nerwach liczysz na sędziów, którzy też chuj wie co dzisiaj pili. Bez sensu.
kurs będzie koło 3.0, are u sure? Zawsze można dołożyć go jako wisienkę na torcie do Lewisa+Małpanyi+Cannoniera jako drugi zakład za o wiele mniejszą stawkę, to potroi
:wink:
 
Dobra ja wrzucam oprócz zestawu:
Lewis+Małpanya+Cannonier+Green
Lewis+Małpanya+Cannonier+Ulberg+Andrzej+Knight to tak na wariata

Inne:
Modaferi dec. przy kursie powyżej 5 coś zagram (jest na sts kurs 6.0, edit: forbet 6.5 gram)
Kontra głównego zakładu Brunson decyzja + Lewis + Małpanya, Cannonier może zostać wypunktowany
Alexander Hernandez przez KO po kursie minimum 3.8, wg mnie brazol nie ma już serca do tego sportu i się wypalił (na sts kurs 3.5 przed czasem, może ogłuszy i podda)
 
Last edited:
Cannonier TKO 2.25 - Brunson znowu szczena do góry i Jared go uwali ciosem, ewentualnie okopie mu nóżki
Green 1.75 - Green to twardy zakapior, myślę że wygra z Nasratem na punkty po 15 minutowej wojence
Knight 2.45 - Jestem w szoku że Knight to underdog, Grishin to chodzące gówno i stary dziad, a Knight przegrał w UFC tylko z niezłym Jungiem.
 
Cannonier TKO 2.25 - Brunson znowu szczena do góry i Jared go uwali ciosem, ewentualnie okopie mu nóżki
Green 1.75 - Green to twardy zakapior, myślę że wygra z Nasratem na punkty po 15 minutowej wojence
Knight 2.45 - Jestem w szoku że Knight to underdog, Grishin to chodzące gówno i stary dziad, a Knight przegrał w UFC tylko z niezłym Jungiem.
Knight tez nie jest pierwszej młodości :wink:
Jest underdogiem bo wchodzi w zastępstwie bez obozu przygotowawczego,moze byc problem z kondycja.Jak bym miał stawiac to Grishin przez decyzje.
 
Cannonier TKO 2.25 - Brunson znowu szczena do góry i Jared go uwali ciosem, ewentualnie okopie mu nóżki
Green 1.75 - Green to twardy zakapior, myślę że wygra z Nasratem na punkty po 15 minutowej wojence
Knight 2.45 - Jestem w szoku że Knight to underdog, Grishin to chodzące gówno i stary dziad, a Knight przegrał w UFC tylko z niezłym Jungiem.
Cannonier vs Brunson moze isc w obie strony, jak nie da sie zlapac to przelezy Jareda
Modaferi dec. przy kursie powyżej 5 coś zagram (jest na sts kurs 6.0, edit: forbet 6.5 gram)
pobrane.jpg
 
Nie takie "przeleży", hola hola, Jared to jest koń co się w HW bił...
Kontrować za parę złoty by wyjść na zero w przypadku wtopy wg mnie warto, gdzie stosunek wkładu w zakład to 1 do 7 żeby odzyskać swoje a wg mnie z głównych zakładów to jedynie Cannonier może oberwać. Damage kontrol ;)
 
O'Neill powinna mieć przewagę w każdej płaszczyźnie, jedyne co za weteranką przemawia to doświadczenie i to, że nie łatwo ją skończyć bo jest twarda.
O"Neill przez decyzje powinna to wziąć.
 
O'Neill powinna mieć przewagę w każdej płaszczyźnie, jedyne co za weteranką przemawia to doświadczenie i to, że nie łatwo ją skończyć bo jest twarda.
O"Neill przez decyzje powinna to wziąć.
Obejrzyj sobie ostatnia chyba walkę z Santos bodajże... Po drugiej rundzie :DC: nie pamiętam czegoś takiego...
 
O'Neill napewno obstawie i zastanawiam sie nad Brunsonem, ale to dosyc cięzka walka doo typowania.
 
Lewis @1.60
Tuivasa zostanie brutalnie ubity w tej walce, gość nie potrafi trzymać gardy, w każdej z tych ostatnich walk przyjmował bardzo dużo ciosów jak tylko znajdzie się w zasięgu rażenia czarnej bestii to zginie na miejscu.

Cannonier @1.55
Brunsona bardzo łatwo naruszyć, jeśli nie uda mu się obalać to Jared szybko załatwi sprawę. Uważam, że w obu tych walkach możliwe bardzo szybkie KO/TKO.
 
Obejrzyj sobie ostatnia chyba walkę z Santos bodajże... Po drugiej rundzie :DC: nie pamiętam czegoś takiego...
Obejrzałem i też nie do końca rozumiem o co Ci chodzi? Po rozerwaniu klinczu dostała prawego od Santos i spływała, a Santos zaczęła ją tłuc przez 2 minuty w parterze, walki i tak nie skończyła. Modafferi rzeczywiście wygląda na dość twardą, pytanie jak mocno bije ta młoda.
 
O'Neill powinna mieć przewagę w każdej płaszczyźnie, jedyne co za weteranką przemawia to doświadczenie i to, że nie łatwo ją skończyć bo jest twarda.
O"Neill przez decyzje powinna to wziąć.
Roxi może mieć lepsze zapasy.
 
Obejrzałem i też nie do końca rozumiem o co Ci chodzi? Po rozerwaniu klinczu dostała prawego od Santos i spływała, a Santos zaczęła ją tłuc przez 2 minuty w parterze, walki i tak nie skończyła. Modafferi rzeczywiście wygląda na dość twardą, pytanie jak mocno bije ta młoda.
Spokojnie ją wypunktuje. Neill to bierze.
 
Mimo wszystko Roxi to doświadczona weteranka, która już kilka razy zaskoczyła m.in. z Barber, Lee, Shevczenko (pamiętam te uwalone kupony). O'Neil powinna wygrać, pytanie tylko czy warto ryzykować dla takiego kursu @1.25.
 
Mimo wszystko Roxi to doświadczona weteranka, która już kilka razy zaskoczyła m.in. z Barber, Lee, Shevczenko (pamiętam te uwalone kupony). O'Neil powinna wygrać, pytanie tylko czy warto ryzykować dla takiego kursu @1.25.
To przez decyzje @1.75
Poddać nie podda, znokautować będzie miała ciężko więc wypunktuje na moje.
 
O'Neill przez decyzje @1.75
Lawrence przez decyzje @2.00
Green przez decyzje @2.50
Arlovski przez decyzje @2.25

Bardzo prawdopodobne scenariusze.
 
Back
Top