UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira (30.10.2021)

No ja tam pomimo niewielkiej sympatii do zajęczej widzę jego zdecydowaną wygraną,
pijawkę kładł jak chciał Neil Magny, więc bądźmy poważni.
Tak ale mam pewne obawy co do kondycji Chimaeva, na wazeniu tez słabo wyglądał.
Umiejętności ma top ale może być różnie.
 
Tak ale mam pewne obawy co do kondycji Chimaeva, na wazeniu tez słabo wyglądał.
Umiejętności ma top ale może być różnie.
Synu marnotrawny, a widziałeś kiedyś, żeby Chimaev miał problemy kondycyjne? Zresztą on wszystko kończy przed czasem, więc Chińczyka, którego Magny zbił wykończy bez problemu.
 
Ciekawy przypadek z wahaniem kursów w walce Oleksiejczuka. Jak tylko pojawiła się walka w ofercie było 1.5 na Gamzatowa, później spadało i spadło aż do 1.25, jakieś dwa tyg przed walka zaczęło rosnąć i jest już prawie 1.8.
 


Ależ byłoby fajnie gdyby Hooker wygrał.

Duraev przed czasem @1.65 + Zaleski @1.4 + Volkov @1.35 = @3.12
 
Gdzie oglądać gale? jakieś streamy? od kad nie ma strims. World trochę się plany pokrzyżowały
 
Co sądzicie:
Oleksiejczuk vs Gamzatov przed czasem @2.20 - Lord jak przegrywał to przed czasem. Mimo wszystko nadal może zagasić światło Gamzatovi. Gamzat będzie chciał pewnie zakończyć pojedynek przed czasem, żeby coś udowodnić.
Hu Petroski przed czasem @1.5 - to samo. Jeden jak i drugi wygrywają przed czasem, albo przegrywają.
 
Co sądzicie:
Oleksiejczuk vs Gamzatov przed czasem @2.20 - Lord jak przegrywał to przed czasem. Mimo wszystko nadal może zagasić światło Gamzatovi. Gamzat będzie chciał pewnie zakończyć pojedynek przed czasem, żeby coś udowodnić.
Hu Petroski przed czasem @1.5 - to samo. Jeden jak i drugi wygrywają przed czasem, albo przegrywają.
Gamzatov ma twardy łeb raczej będzie decyzja
 
E76EBC5A-A27A-4BCE-A19F-602E594D9F77.jpeg

Czemu przegrane? :-:
 
Zaleski mierzy się z debiutantem w UFC przychodzącym z Brave z perfekcyjnym rekordem. Benoit Saint-Denis - stójka marna i będzie szukał swoich szans w kulankach. Wg mnie brazol przez KO - nie da się wciągnąć w płaszczyznę przeciwnika i spokojnie będzie go obijał w stójce a przyjebać ma czym.

Deklasacja :boss:
 
Sedzia mogl i moze nawet powinien to przerwac w 2r
Też tak uważam. Gość był w innym świecie. Właściwie sam brazol chyba nawet nie chciał już go tłuc wymownie patrząc na sędziego. Szkoda zdrowia zawodników żeby takich odjazdów nie przerywać.
 
Back
Top