UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2/PFL 2021 #4/Bellator 260: Lima vs. Amosov

Figu hahahaha jaki to jest żałosny lamus, jaki słaby. Po lekkim ciosie padł jak kłoda a w parterze zwykłe zero.

Jaki fart że zamieniony na Adese
Cała gala wchodzi oprócz Figueiredo który mnie strasznie rozczarował
Najprawdopodobniej był osłabiony przez bicie wagi bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć
 
Byłem przekonany że pierwsza walka Adesa z Vetorri była jakoś niedawno a to ponad 3 lata temu.
Adesa jest teraz o wiele jeszcze lepszym zawodnikiem. A Vetorri nie widzę u niego popraw jakiś większych.
Gram go bez żadnych obaw. I jeszcze Edwards i wszycho.

Adesa @1.41
Edwards @1.20
Mógłbyś się czasem wysilić jakimś kuponem na podwojenie stawki
 
Cała gala wchodzi oprócz Figueiredo który mnie strasznie rozczarował
Najprawdopodobniej był osłabiony przez bicie wagi bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć
Moreno wyciągnął wnioski z pierwszej walki i był po prostu lepszy. Nie sądzę, że to kwestia cięcia wagi. Nastąpiła weryfikacja. Niestety.
 
Moreno wyciągnął wnioski z pierwszej walki i był po prostu lepszy. Nie sądzę, że to kwestia cięcia wagi. Nastąpiła weryfikacja. Niestety.
Dziś był lepszy ale Deiveison kompletnie nie był sobą
Jeszcze się odbiję i pas wróci do niego
Za to Moreno rewanż z Askarovem
 
Dziś był lepszy ale Deiveison kompletnie nie był sobą
Jeszcze się odbiję i pas wróci do niego
Za to Moreno rewanż z Askarovem
Typowałem Figueiredo i po tym co zobaczyłem dzisiaj (obaj mieli pełny obóz), uważam, że w każdym rewanżu w najbliższym czasie faworytem byłby Moreno. Co do Askarova - faktycznie, na ten moment to jedyne sensowne zestawienie z Moreno. Moim zdaniem Askar nie ma kondycji na 5 rund i w walce mistrzowskiej będzie Moreno łatwiej.
 
Granie gościa po kursie 1.30 biorąc pod uwagę, że nie dawno zremisował jest dość średnim pomysłem, ale powodzenia.
Figueiredo robi powtórkę ;)
No i zrobił, za pierwszym razem nieoczekiwany remis a teraz porażka. ;)
Figueiredo wymieniony na Adesanyie.
Vettori tragicznie zaprezentował się z Hollandem. Jego stójka jest tragiczna i liczę na to, że nie ugra tego nudnymi zapasami...
Adesanya zrehabilituje się za ostatnią przegraną z Jankiem.
Moreno raz zremisował to i drugi raz może zaskoczyć. Pomijam tę walkę.
Na Colliera już kurs 1.55 także też pobieram.
Główny kupon w bazie.
Lecimy tym samolotem. :mamed:
Turaj -200.
 
Nie gram w ziemniakach i nie potrzebuje tego. Kumasz czacze czy nie.
EC1B18E3-911B-4F94-B340-1E3762A33E49.jpeg

siema to ty?
 
Edwards + Muhammad + Figueiredo @2.42 za 450
Adesanya + Hill + Peterson @3.28 za 50
Anders + Felipe + Frevola + Evloev @5.00 za 20
Edwards + Muhammad + Figueiredo + Adesanya + Hill + Peterson + Anders @12.90 za 20
-540 Tak słabej dyspozycji Figueredo to się nie spodziewałem a tym bardziej tego że zostanie poddany :confused:
 
@Evo w STS na piątek jest sporo walk w grapplingu
Przejrzałem tę galę. Niestety słabo z czymś do gry. Był Keenan Cornelius po @1.25 (kurs nadal wisi) ale niestety wyleciała walka wczoraj.
Obok tego jest do gry na upartego:
Craig Jones @1.15 - rywal Tye Routolo to 18-latek, niesamowity talent i prawdopodobnie przyszłość BJJ, ale jeszcze za wcześnie na wygraną z Craigiem. Prawdopodobieństwo że wejdzie szacuję na 90%.
Kody Steele @1.12 (uwaga na STS jest niewiadomo czemu M.Steele!) - reprezentant Checkmat, solidny grappler, który potrafi kontrolować zapaśniczo pozycje (co jest istotne na tych zasadach). Rywalem jest Philip Rowe - zawodnik MMA, którego ostatnio zniszczył polecany przeze mnie Checco. Tu będzie to samo. Prawdopodobieństwo, że to wejdzie oceniam na 95%.

Kursy ciut niższe są też na Fortunie.
 
Stawia ktoś tutaj może na tego skośnego co ostatnio z Ortegą przespał 5 rund i zdziwiony przegrał?

Zastanawiam się nad pograniem na Ige. :zakręcony: (kursy 1.9/1.9)
 
Przejrzałem tę galę. Niestety słabo z czymś do gry. Był Keenan Cornelius po @1.25 (kurs nadal wisi) ale niestety wyleciała walka wczoraj.
Obok tego jest do gry na upartego:
Craig Jones @1.15 - rywal Tye Routolo to 18-latek, niesamowity talent i prawdopodobnie przyszłość BJJ, ale jeszcze za wcześnie na wygraną z Craigiem. Prawdopodobieństwo że wejdzie szacuję na 90%.
Kody Steele @1.12 (uwaga na STS jest niewiadomo czemu M.Steele!) - reprezentant Checkmat, solidny grappler, który potrafi kontrolować zapaśniczo pozycje (co jest istotne na tych zasadach). Rywalem jest Philip Rowe - zawodnik MMA, którego ostatnio zniszczył polecany przeze mnie Checco. Tu będzie to samo. Prawdopodobieństwo, że to wejdzie oceniam na 95%.

Kursy ciut niższe są też na Fortunie.
Oczywiście w bazie :lol:
 
Back
Top