UFC 196: McGregor vs. Diaz - zakłady bukmacherskie

Kto wygra?

  • McGregor

    Votes: 42 60.9%
  • Diaz

    Votes: 27 39.1%

  • Total voters
    69
Nikt nawet nie zadaje pytania co sie stanie jak Nate wygra.

Jest duza szansa ze to pojdzie na decyzje. Nate nigdy nie byl znokautowany ten headkick Thompsona byl prawie perfekcyjny. Diazowie maja dobra szczeke a watpie by Conor go poddal.


Aldo do 12 grudnia nigdy nie został znokautowany, ba, powiedziałbym, że nigdy nie był zamroczony.
 
Z tego co pamiętam, to tylko usiadł na dupę, ale nie wykazywał żadnych oznak zamroczenia. Ale nie oglądałem już z rok tej walki, to mogę nie pamiętać.
 
Z tego co pamiętam, to tylko usiadł na dupę, ale nie wykazywał żadnych oznak zamroczenia. Ale nie oglądałem już z rok tej walki, to mogę nie pamiętać.
no ale ostatnio tytanowe szczeki dosc czesto zmieniaja sie w szklane patrz Dos Santos, Aldo czy Hendricks ma na to wplyw pewnie nowe testy lub brak dozylniego nawadniania
Aldo mial bardzo dluga przerwe i moze sie okazac, ze juz teraz zawsze bedzie taki szklany, a Diaza juz jako tako Johnson sprawdzil i szczeka nadal tytanowa
 
Wszyscy na tego Villante, a ja na przekór rzuciłem Latifiego + Holm-Tate over 2,5r :star wars: Do tej pory Ilir dawał mi zarobić, mam nadzieję, że i teraz się to nie zmieni.
 
no ale ostatnio tytanowe szczeki dosc czesto zmieniaja sie w szklane patrz Dos Santos, Aldo czy Hendricks ma na to wplyw pewnie nowe testy lub brak dozylniego nawadniania
Aldo mial bardzo dluga przerwe i moze sie okazac, ze juz teraz zawsze bedzie taki szklany, a Diaza juz jako tako Johnson sprawdzil i szczeka nadal tytanowa
Powiedz jak polityka antydopingowa może mieć wpływ na mocną szczękę?
Aldo miał długą przerwę jak sam napisałeś, ale tak samo Hendricks, a poza tym Thompson to kot w stójce, więc rezultat mnie nie zdziwił zresztą pisałem na forum i stawialem Thompsona.
JDS przyjął tyle ciosów oraz 2 batalie z Cainem go zniszczyły.
Robbie na nowych zasadach stoczył 2 walki i dalej ma ultra twardy łeb.
 
Tzn grasz Lawlor + Tate, Tate + Diaz, Diaz + Lawlor?
Osobiście postawiłem na Conora, Coreya i Nunes - według mnie z powyższych Mieshka najciekawsza.

P.S. będziesz na zlocie?
 
Tzn grasz Lawlor + Tate, Tate + Diaz, Diaz + Lawlor?
Osobiście postawiłem na Conora, Coreya i Nunes - według mnie z powyższych Mieshka najciekawsza.

P.S. będziesz na zlocie?
Będę.

Tak myślałem. Każde z nich jest underdogiem i każde może wygrać. Corey jest silnym dzikiem, ale gwałt na Janku nie predestynuje go jako dominatora. Tom potrafi wystrzelić i też nie jest złym zapaśnikiem. Tate powinna ugrać z Holm, a Diaz no cóż. Jak to powiedział, nawet lamusy poddawały Conora. ;)
 

To git :}

Coreya cenię wysoko i myślę, że nawet luj ogłuszacz mu niestraszny. Chciałbym, żeby Diaz mi upierdolił kupon, ale w to nie wierzę, za to Miesha... ma fajne cycki i chyba też ją zagram, o ile Gonzalez wygra dziś w nocy.
Ogólnie to według mnie (chociaż tutaj tylko @michi972 się ze mną zgadza :@) Nunes jest najlepszym typem do gry z UFC.
 
To git :}

Coreya cenię wysoko i myślę, że nawet luj ogłuszacz mu niestraszny. Chciałbym, żeby Diaz mi upierdolił kupon, ale w to nie wierzę, za to Miesha... ma fajne cycki i chyba też ją zagram, o ile Gonzalez wygra dziś w nocy.
Ogólnie to według mnie (chociaż tutaj tylko @michi972 się ze mną zgadza :@) Nunes jest najlepszym typem do gry z UFC.
hmm może rozważę jeszcze jeden kupon z nunes zamiast lawlorem
 
Z góry zaznaczam, że nie doradzam, jedynie dyskutuję.
Corey nie walczył nigdy z dobrym zapaśnikiem, więc cholera wie, czy będzie w stanie bronić obaleń - według mnie tak, ale nie ma co do tego jawnych przesłanek. Mam przeczucie, że tak, ale chyba najlogiczniej byłoby odpuścić tę walkę.
Nunes to kawał chłopa, stoczyła sporo walk z rywalkami na poziomie - Zingano, McMann, Pa'aluhi, Randamie - i myślę, że powinna stłamsić Valentynę choćby warunkami fizycznymi. 5 cm wzrostu, 9 cm zasięgu i na oko z 5 kg wagi to spora różnica, zwłaszcza w niskich kategoriach. Wysoko cenię jej stójkę, jest silna i potrafi obalić z klinczu, parter też maniezły, a w poprzedniej walce po mistrzowsku broniła obaleń McMann. Ale jak mówiłem tutaj znacznie więcej osób gra Szewczenko, kurs na nią ciągle spada, więc mogę się mylić - mimo to szacuję to na 70/30 i typuję tko po obaleniu.
 
8wmnn6.jpg

to ja rozdaje karty w tej grze :cool:
PS.Jak już ktoś zamierza mi wyliczać ,że tysiaka w dupe jestem to z góry pisze ,że w dziurce od chuja to mam bo kwit zarobiony na UFC Londyn a stawke jeszcze przed galą wróci mi Saidov z Narkunem.
 
Kiras moj czlowiek:applause:

ja Nate 4,8 800 moze doloze (mialo bys grubiej ale narazie odpuscilem)
nate sub 150 @9
o 1,5 @1,9 500
o 2,5 @2,62 300
dodatkowo zwyciestwo na kazda runde ze skonczy diaz for fun za 10 po @15@23@26@26@34
 
8wmnn6.jpg

to ja rozdaje karty w tej grze :cool:
PS.Jak już ktoś zamierza mi wyliczać ,że tysiaka w dupe jestem to z góry pisze ,że w dziurce od chuja to mam bo kwit zarobiony na UFC Londyn a stawke jeszcze przed galą wróci mi Saidov z Narkunem.
nie mogles Diaza po kursie 5 po prostu zagrac?
 
nie mogles Diaza po kursie 5 po prostu zagrac?
po 4.5 jak już coś i Diazowi nie dadzą decyzji a po drugie jaka jest szansa ,że do niej dojdzie ? Powątpiewam w cardio Conora ale nie mówie ,że nie ma mocy na 25 minut.Zobaczymy z resztą jak Nate będzie wyglądał.
 
po 4.5 jak już coś i Diazowi nie dadzą decyzji a po drugie jaka jest szansa ,że do niej dojdzie ? Powątpiewam w cardio Conora ale nie mówie ,że nie ma mocy na 25 minut.Zobaczymy z resztą jak Nate będzie wyglądał.
na pinnacle 4,9 i rosnie, 5dimes 5,1, ale tam pewnie konta nie masz
Conor ma leb z granitu, Diaz jakos szczegolnie mocno nie bije, cardio Diaza powinno byc calkiem dobre, co do Conora to nie wiem, wielkiej roznicy w kursach nie ma, a jakies tam szanse zawsze sa na decyzje, gdy walczy dwoch gosci z tytanowymi szczekami
 
Kiras "powatpiewam w cardio conora"

przypominaja mi sie odrazu slowa trenera irola jak po walce z Johnsonem Diaz go wyzwal. Powiedzial cos na zasadzie, ze jak Nate bedzie sie tak rozkrecal to po pierwszej rundzie bedzie koniec. Moze cos w tym byc, ze Grzesiu ruszy w pierwszej i o ile uda sie Natanowi przetrwac irol moze sie troche spompowac, zobaczymy.
 
na pinnacle 4,9 i rosnie, 5dimes 5,1, ale tam pewnie konta nie masz
Conor ma leb z granitu, Diaz jakos szczegolnie mocno nie bije, cardio Diaza powinno byc calkiem dobre, co do Conora to nie wiem, wielkiej roznicy w kursach nie ma, a jakies tam szanse zawsze sa na decyzje, gdy walczy dwoch gosci z tytanowymi szczekami
Bardziej upatrywałbym szanse nie w sile ciosu Nate'a a w intensywności,Conor będzie zbierał dużo prostych o ile nie powtórzy nokautu z Aldo. Mcgregor ostatnio był szyty pewnie po walce z Mendesem i na tym koniec ,ze sparingów jakoś nie widziałem siniaków ani otarć.Szukam może jakiś dziwnych szczegółów ale pije do tego ,że skóra na twarzy McGregora nie jest jakaś w chuj wytrzymała i po ciągłych prostch w końcu będzie krwawiącym zwierzęciem co wpłynie na jego dyspozycje. Sądze,że Conor padnięty i tak ujebie Diaza na glebe jakimś kopnięciem albo cepem na autopilocie ale Nate z pleców zapina trójkąta szybciej niż jak pstrykam palcami.Powiem tak moja teza jest taka,że w trzeciej bądź w czwartej rundzie będą mega zmęczeni i Diaz podda trójkątem albo zapnie gilotyne.
@pimpek Conor nie ruszy tylko będzie czekał i dawał show
 
Damian idz sie natrzyj sniegiem jak znajdziesz...

tu nikt nie napisal, ze Nate to napewno wygra, jak bedziesz mial PODSTAWY w obstawianiu zakladow zagladaj do tego dzialu
 
Damian idz sie natrzyj sniegiem jak znajdziesz...

tu nikt nie napisal, ze Nate to napewno wygra, jak bedziesz mial PODSTAWY w obstawianiu zakladow zagladaj do tego dzialu
Na pewno mam lepsze PODSTAWY od Ciebie .

Czekam na ważenie . Podoba mi się kurs na Shevchenko .
 
Tu wchodza dwa scenariusze albo Conor go znokautuje wtedy nie bede mial watpliwosci co do jego zdolnosci zniszczenia nawet w wadze lekkiej, albo pojdzie na decyzje choc watpie by to Nate wyciagnal ale kto wie

Najmniej prawdopodobny scenariusz to poddanie watpie zeby Nate go poddal to nie ten sam Conor co dawal sie poddawac po panikowal pare lat temu, to bedzie cos w stylu McGregor - Holloway, obejrzyjcie sobie walke z Dos Anjosem wymiana stojkowa byla w miare rowna ale leg kicki Dos Anjosa sialy zniszczenie

W ogole na twarzy Nate tez ma sporo tkanki bliznowej wiec pewnie Conor go obije ladnie
 
Last edited:
no decyzja to byloby cos, Diaza juz nie raz widzielismy w dluzszej walce, ale o Conorze za duzo nie wiadomo
 
Back
Top