UFC 190: Typer BetSafe - do wygrania 5x 120 zł!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks


Wraz z galą UFC 190 rusza nowy sezon Typera BetSafe, w którym do wygrania jest łącznie 600 zł!

XIII sezon trwać będzie cały miesiąc i obejmować trzy galę: UFC 190, UFC Fight Night: Teixeira vs. Saint Preux oraz UFC Fight Night: Holloway vs. Oliveira ! W pierwszej kolejce wystarczy, że wytypujemy zwycięzców czterech pierwszych pojedynków ze strony mmanaliza.com + pojedynku Ronda Rousey vs. Bethe Correia oraz nakreślimy metodę skończenia tych walk (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja). Na koniec wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie który z zakładów, biorących udział w Typerze.

Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, pięć osób z największą ilością punktów otrzyma po 120 zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.
http://www.mmarocks.pl/zaklady-bukmacherskie/ufc-190-typer-betsafe-do-wygrania-5x-120-zl
 
Alves przez SUB
Aguilar przez decyzję
Palelei przez KO
Shogun przez decyzję
Ronda przez SUB
 
Alves TKO
Gadelha Decyzja
BigFoot KTFO - szybko, póki jestem pijany
Shogun KTFOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Ronda SUB
 
taleb KO
gadelha dec
palelelei ko
shogun ko
ronda sub
 
Last edited by a moderator:
@kamcino5, @Puczi, @stfu i @Wolf - ta czwórka odgadła wszystko. Gratulację! Większość poległa na Paleleim. Na piątym miejscu @HubiSSJ3.

lista_sierpien_pierwsza_ser.jpg
 
@midern co się stało? Czemu nie wziąłeś udziału? :).
Byłem za granicą i mimo, że jakims cudem znalazłem czas na neta i chciałem obstawić, to strona Betsafe tam nie działała (przekierowywało na włoskie kasyno), bramki proxy nie pomogły, apki tam również nie mogłe pobrać, więc zmuszony byłem ominąć finał ostatniej i start najnowszej kolejki.
 
Back
Top