UFC 178 Jones vs. Gustafsson 2 Trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema od 4 miesięcy nie wrzucałem nic związanego z MMA na swój kanał, cóż, matura i inne sprawy mnie mocno pochłonęły, ale to już za mną. :) Poniżej macie trailer chyba najbardziej oczekiwanego rewanżu aktualnie ;) Mam nadzieję, że się Wam spodoba, ciągle staram się rozwijać, ciekawe, czy to wychodzi. :) hehe Teraz najbliższy cel skończyć filmówkę, a wierzę, że to będzie dopiero początek. :) Jeśli wszystko dopniemy na ostatni guzik, to możecie się spodziewać jeszcze kilku filmów związanych z MMA ode mnie w najbliższym czasie, tak informuję jakby znalazła się chociaż jedna osoba, która na nie czeka ;) hehe Dobra czekam na Wasze szczere komentarze i mam nadzieję, że będzie ich sporo, bym mógł z nich wyciągnąć jakieś wnioski :) Pozdro!!! :)



https://www.youtube.com/watch?v=XhIzAP6sLYE
 
Jakaś organizacja powinna Cię zatrudnić do montowania zapowiedzi, serio :)
 
Oooo stary!



good-one-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-643.gif
 
Mam nadzieję, kaczka, że ta opinia nie jest tylko dlatego, że tam się znajduje Twój idol ;)



Wielkie dzięki! :)
 
No no no :D zrób coś o Czejlu bo wyznawcy czekają ;p


Ma zrobić highlight wpadek dopingowych?



Świetna robota koleś. Jak już ja nie mam się do czego przypierdzielić, to znaczy że jest super :)



PS. co to za muzyka?
 
Uruchomiłem kilka multi kont na YT i podlajkowalem trailer.



Wrzuciłem też na swój FP, także koło 1000 osób minimum powinno ode mnie wyświetlić Twoj trailer
 
Patrzę, że zaliczyłem udany powrót :-)



WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM, MOTYWUJE MNIE TO JESZCZE BARDZIEJ DO PRACY ! :-)
 
bardzo fajnie Ci to wyszło, generalnie muza dobrze dobrana, me gusta, że tak napiszę w języku gimbusów ;)
 
Krótko: Zajebiste!!! Nie jeden zawodowiec chciałby móc pochwalić się taką produkcją.
 
Dzięki Wam wszystkim za komentarze ! :-) Cieszę się, że ten film tak dobrze się przyjął, na sherdogu też pochlebne opinie, także, chyba udana produkcja wyszła :) :)
 
Mówiłem, że bedzie ponad 1000 wyświetleń? i jest ponad 1000 wyswietleń :-)



Dodałem jeszcze topic na innym forum, zobaczymy cóż tam powiedzą, choć "publiki " jakiejś dużej stamtąd nie będzie, choć kto wie... :-)



http://mmasharevideos.com/serious-mma-videos-2-2-f35/ufc-178-jones-vs-gustafsson-2-trailer-by-mrfreakz9-t75286.html
 
950 wyświetleń jest w topicu na Sherdogu ;)



Ale mimo wszystko dzięki że wrzuciłeś gdzie tylko mogłeś :)
 
Na FP mam ponad 1000 wyświetleń wrzuty z tym trailerem, ale dobra, nie licytujmy sie, bo troche głupio to wygląda. Piona!
 
Back
Top