UFC 171: Hendricks vs Lawler - krótka zapowiedź

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Zrobiłem krótką zapowiedź marcowej gali, chciałem zrobić taką trochę w stylu tych reklam PPV na kanale UFC. Mam nadzieję, że wyszło to chociaż dobrze. :-) Dzięki za wszystkie opinie! Jeśli ktoś ma konta na jakiś forach MMA ewentualnie Twitterze, to byłbym wdzięczny za podrzucenie filmu tam gdzie trzeba. :-) Pozdro!
 
Świetnie zmontowane. Muzyka dobra - jest w sumie OK.



Jedyną wadą są te napisy po angielsku:



,,When the belt don't have a holder and two great warriors will fight for it there will be no mercy inside the octagon and there will be a lot of blood"



Przeczytaj to sobie jeszcze raz , brzmi to fatalnie. Musisz popracować nad językiem, no offence. Niedosyć że jest bład ,, belt doesn't have " to wszystko jest napisane w bardzo banalnym stylu.
 
Trzy pierwsze napisy chyba za szybko znikały. Szczególnie ten pierwszy. Reszta okej, dobra robota.



Już udostępniam na twitterze ;)
 
Montaż właściwie perfekcyjny, muza bardzo klimatyczna, czcionki liter też wyglądają efektownie. Good job!
 
Poza po prostu slabymi napisami, reszta wydaje sie bardzo fajna. Trzymaj sie tej konwencji.
 
Jedyną wadą są te napisy po angielsku:



,,When the belt don't have a holder and two great warriors will fight for it there will be no mercy inside the octagon and there will be a lot of blood"



Przeczytaj to sobie jeszcze raz , brzmi to fatalnie. Musisz popracować nad językiem, no offence. Niedosyć że jest bład ,, belt doesn't have " to wszystko jest napisane w bardzo banalnym stylu.




Z tym don't faktycznie faux paux nie wiem jak mogłem tego nie dojrzeć :) Banalnym stylu? Cóż, masz rację, mogłem wysilić się bardziej i wymyślić coś ciekawego :)

Trzy pierwsze napisy chyba za szybko znikały. Szczególnie ten pierwszy.




4 pierwsze napisy trwały tyle samo wsłuchaj się w muzykę. Chciałem zrobić ciut dłuższe, ale wtedy nie byłoby tego efektu uderzenia wraz uderzeniem w podkładzie, a przecież zamach ręką też trzeba pokazać ;)




Poza po prostu slabymi napisami, reszta wydaje sie bardzo fajna.


Chodzi o tekst, czy czcionkę i tło ? :)




Jesteś jakimś informatykiem czy to hobby?


Hobby i mam nadzieję, że moja przyszłość. W tym roku piszę maturę, chciałbym po LO pójść do Szkoły Filmowej. ;)



Dzięki Wam wszystkim za komentarze i udostępnienia! Cieszę się, że po raz kolejny nie zawiodłem! :-)
 
A grafiką tez się zajmujesz? Jakiego programu używasz do filmików? ogolnie mam parę pytań na priv
 
Noooo kolego, prawdziwa klasa! Pamiętam Twoje pierwsze filmiki, niesamowity progres.
 
A grafiką tez się zajmujesz? Jakiego programu używasz do filmików? ogolnie mam parę pytań na priv




Nie, grafiką się nie zajmuję, chociaż takie podstawowe rzeczy pod moje filmy tam ogarniam ;)



Program w którym montuję, to Sony Vegas Pro 12 wersja EDIT (bez kodeka DolbySurround i programu do tworzenia płyt DVD), czyli tańsza. :)



Jak masz jakieś pytania do mnie to pisz na maila w opisie filmu jest na samym początku ;)




Noooo kolego, prawdziwa klasa! Pamiętam Twoje pierwsze filmiki, niesamowity progres.


Dzięki :) Mam nadzieję, że to dopiero początek i najlepsze jeszcze przede mną :)
 
Powiem Ci tak, pełna profeska już jest jeżeli chodzi o wykonanie. Teraz mógłbyś troszkę zaszaleć z bardziej oryginalnymi pomysłami. Wiadomo, że ciągłe jechanie na patosie (podniosła, filmowa muzyka) jest już dosyć oklepane. Fajnie to rozwiązuje nicktheface, wrzucając od czasu do czasu rzeczy typu Silva vs Weidman II z zajebistym Dream On w tle. Nie każdemu się to podoba, bo ciężko trafić w gusta muzyczne, ale ja jestem zdecydowanie ZA takimi trailerami.
 
Zapowiedz jak Zapowiedz, najważniejsze jest że pas trafi do właściwej osoby czyli Rumcajsa.
 
Z tym don't faktycznie faux paux nie wiem jak mogłem tego nie dojrzeć :) Banalnym stylu? Cóż, masz rację, mogłem wysilić się bardziej i wymyślić coś ciekawego :)




Chodzi mi głównie o styl językowy. Użycie konstrukcji ,,there will be" dwukrotnie brzmi bardzo ,,podstawówkowo". ,,Belt doesn't have a holder and two warriors will fight for it" - dziwnie to brzmi w kontekście uzycia ,,have", do tego takie trochę niezbyt pasujące pomieszanie dwóch czasów w jednym zdaniu + brzmi to jakby tych dwóch wojowników walczyło o posiadacza , nie o pas :-)



Ogólnie to wiem że za bardzo się czepiam, ale mam dużo styczności z redagowaniem po angielsku i po prostu takie rzeczy rażą mnie trochę w oczy. Nie zmienia to faktu, że trailer jest świetny i doceniam to co robisz.



PS. powodzenia na maturze, również jestem w klasie maturalnej :-)




faux paux


faux pas ( musiałem :-))
 
Rozumiem, ale uwierz robiłem ten film na szybko (choć zajęło mi to dwa dni po parę godzin), bardziej zależało mi na tym, żeby to fajnie zmontować. Ale przy następnym też zwrócę na napisy większą uwagę. :)



A ja (wstyd się teraz przyznać) piszę maturę rozszerzoną z angielskiego :P :P



hahaha :D kolejny błąd, kurde :-) moja bańka jeszcze się nie do końca rozkręciła po wczorajszej nocy :P
 
Back
Top