Ubrania itp.

Tak na szybko to calkiem fajne ciuchy, serio :)
Lukne dokladniej w wolnym czasie :)
 
Skupimy tu się na samych ubraniach z tej dziedziny.

Na start katalog firmy Helikon na rok 2016. Mają parę fajnych rzeczy:
https://helikon-tex.com/upload/download/2016 Master Catalog.pdf
OUTDOOR TACTICAL PANTS®/CPU® – COMBAT PATROL UNIFORM® PANTS oraz ich wersję shortową. Myślę że idealny zestaw na okres wiosenny.
LIBERTY HEAVY FLEECE JACKET wygląda świetnie, nie wiem czy czasem się nie pokuszę bo chodzenie w podpince z kurtki z goretexu trochę już za gimbusiarskie jak się widzi że po 3 15/16 latek ma to w lesie.
Czapki też spoko.
Za rękawicami też muszę się obejrzeć.
Ogólnie spoko, ciekawe jak z tymi prototypami z targów z niemiec, bo kurteczka nawet spoko była.

Ja od siebie wrzuce http://baribalpoland.pl/pl/
Jeśli ktoś szuka dobrych toreb,nerek i ładownic.
 
Jeśli chodzi o rękawice, to wolę kupić sobie Mechanixy - solidne rękawiczki w niekoniecznie drogiej cenie.
Z Helikona spodnie kupiłem sobie niedawno SFU Next i bardzo wygodne, spoko leżą na dupie, kieszenie funkcjonalne.

Szukam sobie teraz jakiejś kurtki, chociaż się zastanawiam czy jest sens kupować kurtkę na sezon wiosenno-letni.
 
Przez neta duzo znajomych zamawia. Podobno mogę inwestować w siebie ;) to chętnie coś bym zakupił co równa się z tym, że ja muszę przymierzyć i podotykać ;) Śląsk plus do 100 km od Katowic.
 
Śląsk plus do 100 km od Katowic.
Ja zaopatruje się w pentagonie na młyńskiej.
Comandosie również na młyńskiej.
Militariach w galerii katowickiej na -1
Oraz również NATOSHOP na plebiscytowej.
Jest jeszcze militaryu zone na dworcowej (chyba)
Oraz giełda w Bytomiu każdą pierwszą sobotę miesiąca.
 
@matihanys Tu masz listę sklepów z dostępnymi produktami helikona na Śląsku:
https://helikon-tex.com/#!/FindStore/PL/12

Jeżeli chodzi o spodnie to polecam jednak osobiście przymierzyć, bo mają różne rozmiarówki np. S-M-L/REGULAR lub S-M-L/LONG czego jeden model brałem long a inny z kolei regular.

Z rzeczy których niekoniecznie polecam to pas UTL ten taki z plastikową klamrą, mój niby 4 lata posłużył ale w końcu klamra pękła i stwierdzam, że plastikowa klamra to jakaś mega głupota. Teraz będę kupował ten Cobra, z metalową klamrą, zobaczymy jak się sprawdzi.
 
Niedawno sprawiłem sobie oryginalne spodnie Tiger Stripe w ramach nerdowskiego hołdu dla Metal Gear Solid. Do pracy ich nie założę, ale obiekty miłości zazwyczaj nie są praktyczne :cool:

20160321_160832.jpg
 
To raczej jakiś żart niż oficjalny produkt.

A ja tymczasem szukam jakichś butów. Wrzucałem tu kiedyś albo 5.11 Taclite:
12030_120_02.jpg

Albo nieśmiertelne Lowy Zephyr
260339_366_45.jpg


Tyle, że to trochę droższa impreza. Jak ktoś ma do polecenia np. jakieś trekkingi typu Salomon czy coś i tańsze to będę wdzięczny
:)
 
Kupilem ostatnio zielone oryginały M-65 na brytyjskim ebayu za 8 gbp. medium regular. Od byłego 40 letniego skatera.
Kupił je w Stanach w 1994 roku i leżały w szafie bo były za krótkie.Spoko koles i zakup też świetny.

Zdzieram jeszcze jakieś woodlandy z łatą na dupie ale nie mam pojęcia co to jest. Kumpel z Niemiec przywiózł kilka par i jedną mi podarował.

Nie bawię się w ASG ani PB.Lubie po prostu bo bardzo wygodne i praktyczne.
 
Co myślicie o Firmie Elbrus w Martensie Duże przeceny , kusi ale czy warto buty, bluzy,polary,kurtki.
 
Back
Top