UberReem nie żyje

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Oto narodził się SlimRim

Sk98odG.png
 
Def kurwa, macie dzisiaj dzień w redakcji:D najpierw Szady wrzuca terrorystów, teraz Ty:D Under Reema.
 
Zawsze przed jego walką pojawiają się zdjęcia, że schudł. A później na wadze i tak jest dalej tak samo. Tym razem chyba serio jest mniejszy. Przynajmniej na twarzy.

Sk98odG.png

DxTXzMD.jpg
 
Jakby sportowiec jebnął dziennikarzowi to byłaby akcja ale już sprowadzić i poddać na żarty to można ;)?

Ali mniejszy się wydaje. Nic dziwnego, każdy duży w końcu zrozumie, że lepiej być szczupłym. Jeśli twierdzi inaczej to tylko dlatego, że zrzucić już nie może tego co nabrał na siebie :D

PS: Przecież to oczywiste, że nie chodzi o to, że Overeem nie zyje ;] Wówczas byłoby "Alistrair Overeem nie zyje" lub zginął...np. w wypadku samochodowym. Nawet przy tytule "Overeem zginął w wypadku" spodziewałem się, że chodziło o Valentina, a nie Aliego...Taki chwyt ;)
 
Jakby sportowiec jebnął dziennikarzowi to byłaby akcja ale już sprowadzić i poddać na żarty to można ;)?

Ali mniejszy się wydaje. Nic dziwnego, każdy duży w końcu zrozumie, że lepiej być szczupłym. Jeśli twierdzi inaczej to tylko dlatego, że zrzucić już nie może tego co nabrał na siebie :D

PS: Przecież to oczywiste, że nie chodzi o to, że Overeem nie zyje ;] Wówczas byłoby "Alistrair Overeem nie zyje" lub zginął...np. w wypadku samochodowym. Nawet przy tytule "Overeem zginął w wypadku" spodziewałem się, że chodziło o Valentina, a nie Aliego...Taki chwyt ;)
Myslisz, ze uda mu sie zbic do 55?

A i dziekuje za rozwiazanie zagadki bo ja juz wieniec szykowalem i dzwonilem do Kamila z propozycja wspolnego wyjazdu.
 
Myslisz, ze uda mu sie zbic do 55?

A i dziekuje za rozwiazanie zagadki bo ja juz wieniec szykowalem i dzwonilem do Kamila z propozycja wspolnego wyjazdu.
To byłaby przesada i nic zdrowego na pewno :D Trzeba mieć tyle ile ciało samo chce by się czuć dobrze :D A nie dokładać czy to tłuszczy czy mięśni nadmiar :D

Tak przeczytałem pare postów z "ale" co do tematu ;) To jednak nie żarty o śmierci, zmarł jedynie wizerunek jaki miał Ali :D Mam dobry humor, bo niełatwy dzień w pracy, a jutro wolne. Kłócić się nie chcę, tym bardziej o takie pierdoły :D Twoje zdrowie! :fly:
 
W świetle nowej polityki antydopingowej Ali chyba poważnie traktuje swoją karierę sportową?
 
Back
Top